Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Česká pojišťovací agentura: šance pro každého obchodníka

Komerční sdělení   12:00aktualizováno  12:00
Panuje všeobecně rozšířená představa, že lidé blížící se důchodovému věku nebo naopak absolventi bez praxe nemají zaměstnavatelům co nabídnout a firmy o ně nemají zájem. Manažeři se zaklínají hesly jako rychlost, produktivita, nové technologie, plnění plánu. V České pojišťovací agentuře je to ale naopak.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Česká pojišťovací agentura - šance pro každého obchodníka | foto: AGENTA Consulting s.r.o.

ČPA oceňuje zkušenosti obchodníků. S přibývajícími lety se u každého mění i pracovní způsoby a nasazení. Co bylo akceptovatelné ve třiceti je po padesátce téměř nemožné.

Technologie se vyvíjí rychlým tempem, vznikají neustále nové zákony a nařízení, ale člověk bohužel nemládne. To může vést až k obavám o svou práci a strachu, z nahrazení mladším kolegou a ztrátou kmene pojistných smluv.

V České pojišťovací agentuře ale s obchodníky s dlouholetými zkušenostmi počítáme. Jsou pro nás totiž nesmírně cenní právě pro své dlouholeté kontakty a pracovní návyky. Pro každodenní jednání s klienty je výhodou i jistá životní moudrost.

ČPA dokáže právě pro tyto své obchodní zástupce nastavit podmínky tak, že jistý věkový handicap úspěšně odbourává individuálním servisem poskytovaným podle různých potřeb.

Každý má své tempo

Česká pojišťovací agentura

Prakticky si to můžeme představit tak, že spolupracovník ČPA není nijak úkolován, nejsou mu předkládány plány a není omezován ničím jiným než svým rozhodnutím.

V práci s výpočetní technikou, instalací nezbytných programů a pravidelnou údržbou softwaru mu jsou k dispozici naši technici, se složitějšími případy poradí zase specializovaní zaměstnanci firmy a veškerou složitou agentu a komunikaci s pojišťovnami zajistí opět firma, stejně tak jako se stará o pomoc klientům při likvidacích pojistných událostí za obchodníka či nezbytnou péči o klienta.

Navíc, v okamžiku skutečného odchodu na odpočinek si může obchodník zvolit z nabídky ČPA odstupné za vybudovaný kmen nebo převod správcovství kmene např. na rodinného příslušníka, který by chtěl pokračovat v tomto povolání.

Uspěje i nováček

Česká pojišťovací agentura 1

Nejen následovníci rodinných tradic jsou v ČPA vítáni. Vzhledem k aktivnímu vyhledávání obchodních příležitostí  pomocí Callcentra ČPA, školení a maximální podpoře, mohou v České pojišťovací agentuře nastartovat svoji kariéru i absolventi či lidé bez praxe.

ČPA připravuje na příští rok projekt prvního pojišťovacího coworkingu. Ten spočívá ve vytvoření zázemí profesionální kanceláře jejíž součástí je vybavení, telefony, internet a další služby pro začínající pojišťovací zprostředkovatele a makléře a to za velmi výhodných podmínek.

A hlavně, vážení kolegové, nezapomeňte: Všechny pojišťovny najdete v ČPA.

www.cpa.as

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Je pro vás postup založení s.r.o. zdlouhavý? Máme pro vás tip
Je pro vás postup založení s.r.o. zdlouhavý? Máme pro vás tip

Postup založení s.r.o. je časově i finančně velmi náročný, navíc je zde riziko odmítnutí zápisu vaší firmy do obchodního rejstříku. Vyhněte se byrokracii a...  celý článek

Mistrem v byznys angličtině za den.
Mistrem v byznys angličtině za den

Chcete úspěšně vést prezentace, porady a jednání v cizím jazyce? Ucházíte se o práci v zahraničí, chystáte se na důležitou pracovní cestu, důležité jednání či...  celý článek

Změna sídla společnosti bez stěhování? Svěřte papírování odborníkům.
Změna sídla společnosti bez stěhování? Svěřte papírování odborníkům

Máte fungující firmu, která je zapsaná do obchodního rejstříku a přejete si změnit její sídlo na novou adresu? Nebo jste si pořídili ready made společnost a...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.