Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Česká pojišťovací agentura nově i na Moravě

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V těchto dnech byl dokončen rakouskými vlastníky prodej podniku Agenta Consulting firmě Česká pojišťovací agentura PROFI s.r.o. a Holding ČPA tak svou působnost rozšířil i na Moravu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Česká pojišťovací agentura nově i na Moravě | foto: ČPA

Společnost  Česká pojišťovací agentura a.s.(ČPA) vznikla v roce 2007  v severních Čechách jako servisní organizace pro klienty a nezávislé pojišťovací zprostředkovatele. Vedle toho nabízí i řadu dalších aktivit finanční povahy jako penzijní pojištění nebo stavební spoření.

Oproti již existujícím nadregionálním firmám nabízí Česká pojišťovací agentura v místě svého působení osobnější a modifikovaný přístup k obchodním partnerům. Cílem ČPA je nabídnout potenciálním obchodním partnerům kvalitní a zajímavou spolupráci s firmou s vlastní aktivní strategií .

Pojišťovací agentura s osobním přístupem

Vedle činnosti náboru Česká pojišťovací agentura buduje totiž síť spolupracovníků - tipařů a rozvíjí služby pro korporátní klientelu. A zkušenosti nebo pomocnou ruku při zpracování korporátního pojištění poskytují specialisté firmy i všem pojišťovacím zprostředkovatelům v rámci firmy.

"Důležitý je pro nás osobní přístup. Protože obchodní úspěch našich partnerů je i naším úspěchem. Jednoduše kdo potřebuje, zavolá přímo mě. Na byrokracii u nás nemáme čas," prohlásil ředitel pro korporátní obchod Aleš Redaj.

To přináší nejen vyšší obrat, ale také pověst společnosti s vlastní významnou proobchodní strategií. Osvědčený model nyní slouží k expanzi do dalších regionů.

Česká pojišťovací agentura provádí náborovou kampaň na Moravě

Na konci roku 2010 došlo k uzavření dohody o koupi podniku Agenta Consulting s.r.o., která spravuje síť pojišťovacích obchodníků,  převáže z Olomouckého kraje.

"V letošním roce plánujeme významné posílení našeho týmu na  střední Moravě rozsáhlou náborovou kampaní. Jsem přesvědčený, že máme co nabídnout nejen proto, že místnímu trhu rozumíme. Je to pro nás prostě výzva," poznamenal ředitel ČPA PROFI s.r.o. Zdeněk Mikeška.

Obrat firmy v roce 2010 byl víc jak dvojnásobný oproti předchozímu roku a společnost i letos plánuje udržet dynamický růst z předchozích let. Česká pojišťovací agentura doposud zprostředkovala pojištění ve výši 30 mld. korun.

ČPA budova

Všechny pojišťovny najdete v ČPA

Tato slovní hříčka je nejen reklamním sloganem, ale znamená i  skutečnost, že ČPA spouští pilotní projekt spolupráce  na provozování obchodního místa, chcete-li přepážky, s konkrétní pojišťovnou (Pojišťovnou Slavie) v Ústí nad Labem.

Pokud se tato forma osvědčí, plánuje Česká pojišťovací agentura otevření dalších přepážek v Ústeckém kraji a na Moravě. Nebrání se samozřejmě ani spolupráci s jinou pojišťovnou.

www.cpa.as

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Havarijní pojištění za hubičku

Havarijní pojištění za hubičku

Chcete-li zlevnit havarijní pojištění, každý, kdo tomu aspoň trochu rozumí, vám poradí pár základních věcí. Určitě mezi...

Energie za velkoobchodní ceny i pro domácnosti

Energie za velkoobchodní ceny i pro domácnosti

Ještě donedávna mohly nakupovat elektřinu a plyn za velkoobchodní ceny pouze firmy. Nyní mohou tuto výhodu využívat i...

Zaměstnanecký benefit, který je IN? Vzdělání MBA. Řekněte si o něj

Online studium ušetří spoustu času. Můžete studovat odkudkoliv a kdykoliv.

Auto, notebook, volná pracovní doba? Dnes jsou tyto benefity již standardem. Stále větší oblibu získává benefit ve...

Největší ekonomické chyby posledního desetiletí

Největší ekonomické chyby posledního desetiletí

Kurzy.cz Jaké byly největší chyby ekonomické politiky a analýzy posledního desetiletí? Ryan Cooper na stránkách The Week uvádí h...

Najdete na iDNES.cz