Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Česká farmaceutická společnost RosenPharma křísí osvědčené receptury

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Octan, Gasterin, Polysan... V minulém století bývaly tyto přípravky pojmem. Šetrné, snadno dostupné a hlavně spolehlivé. Moderní doba na ně sice na čas zapomněla, nicméně vzpomínky pamětníků jim nedaly zmizet ze světa nastálo. Jejich receptury křísí společnost RosenPharma.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Česká farmaceutická společnost RosenPharma křísí osvědčené receptury | foto: RosenPharma a.s.

Česká farmaceutická společnost RosenPharma, v jejímž portfoliu jsou kvalitní léčivé produkty založené na přírodní bázi, se cíleně zaměřila mimo jiné i na návrat ke starým osvědčeným recepturám. Díky tomu se jí podařilo na náš trh opět uvést proslulé přípravky jako je Octan, Gasterin gel nebo český vynález polysan.

Octan - specialista na výrony a pohmožděniny

Octan býval synonymem léčby drobných úrazů. Octan hlinitý nechyběl v žádné domácí lékárničce. Věta: „Dej si na to octan,“ u nás doslova zdomácněla. Tehdejší přípravek však obsahoval olovo a z toho důvodu byla jeho výroba ukončena. Díky společnosti RosenPharma však tradiční Octan, který bezpečně a hlavně rychle ulevuje při výronech, pohmožděninách, mechanicky způsobených otocích a dokonce i při štípnutí hmyzem, žije dál. Ale tentokrát už bez olova. Na výběr je hned ze dvou forem octanu hlinitého: Octan gel a Octan sáčky. Obojí v praktickém skladném balení, připraveném k rychlé aplikaci.

Česká farmaceutická společnost RosenPharma křísí osvědčené receptury

Česká farmaceutická společnost RosenPharma křísí osvědčené receptury

Octan gel je možné mít kdykoli při sobě, je malý a vejde se do každé brašničky a dokonce i do kapsy. Je ihned připravený k aplikaci. Při sportu, na cestách, při turistice nebo během pobytu v přírodě by nikdy neměl chybět. Má stahující a antibakteriální účinky, chladí, zklidňuje a zabraňuje narůstání otoku.

Octan sáčky jsou určeny hlavně pro domácí aplikaci formou obkladů. Roztok připravený ze směsi sáčku A, sáčku B a studené vody začne působit ihned. Čím je voda studenější, tím výraznější je úlevný efekt. Okamžité přiložení obkladů Octanu znatelně urychluje hojení.

Gasterin gel - úleva při zažívacích potížích

Také Gasterin gel býval kdysi velice oblíbeným přípravkem na pomoc při žaludečních obtížích. Pak se ovšem přestal vyrábět a zůstala po něm jen vzpomínka našich babiček a maminek na to, že na žáhu a překyselení žaludku si braly vždycky Gasterin. Díky RosenPharmě však byla receptura zachráněna a opět se vrátila do našich lékáren.

Česká farmaceutická společnost RosenPharma křísí osvědčené receptury

Česká farmaceutická společnost RosenPharma křísí osvědčené receptury

Šetrná suspenze velejemného uhličitanu vápenatého se dá užívat při akutních obtížích, ale také preventivně. Účinkuje spolehlivě a rychle. Díky gelovému složení snadno ulpívá na sliznicích podrážděného jícnu a brzy po polknutí ho zklidňuje. V žaludku pak stejně účinně a téměř okamžitě neutralizuje žaludeční šťávy.

V případě potřeby stačí sáček gelu s příjemnou vanilkovou příchutí natrhnout a obsah z něj vytlačit přímo do úst, což je praktické zvláště tam, kde není možnost přípravek zapít vodou.

Doplněk stravy Gasterin gel je vhodný také jako podpůrný prostředek při léčbě žaludečních vředů, případně jako prevence při užívání léků dráždících žaludek. Gasterin gel mohou užívat i těhotné ženy a diabetici.

Polysany - malý zázrak z české laboratoře

Za objevením koloidního hydroxidu magnesia zvaného polysan stojí rektor VŠ zvěrolékařské v Brně prof. Dr. Jan Bečka. Už ve 30. letech minulého století tak dal medicíně nesmírně účinné mazání na širokou škálu kožních problémů. I na tuto recepturu se však málem zapomnělo. Naštěstí ji objevila a získala RosenPharma, která se výroby a dalšího vývoje polysanových přípravků ujala s precizností sobě vlastní.

Náš trh rozšířila o mazání s hojivým, léčivým, ochranným, regeneračním či vysušujícím účinkem. Přípravky 8,8% Polysan® gel, 2,2% ichtamol v Polysanu®, 1,1% kyselina hyaluronová v Polysanu®, 6,6% jojobový olej v Polysanu® a 4,4% měsíček v Polysanu® obsahují velice účinné a kvalitní magnesium z Mrtvého moře, olivový olej a další čistě přírodní složky, které šetrně, přesto však vysoce účinně, pomáhají pokožce vyrovnávat se s kožními problémy a snáze regenerovat.

Polysany jsou neocenitelné zvláště v léčbě viru herpes simplex a herpes zoster, růže, zapařenin, ekzémů a dalších kožních potíží. Polysany se snadno roztírají, rychle se vstřebávají, a ačkoli pokožku účinně promašťují, nezanechávají pocit mastnoty.

RosenPharma – tradiční receptury a úcta k přírodě vložená do produktů

Nejen tradiční receptury, ale i ostatní přípravky české farmaceutické společnosti RosenPharma prezentují úctu k přírodě a její neskonalé moudrosti, s níž dokáží přinést řešení na téměř každý problém. Všechny produkty, ať už se jedná o kolageny, vitaminy a minerály, potravinové doplňky, pastilky či přípravky první pomoci, jsou vždy poctivého složení a vyrábějí se pouze z kvalitních přírodních látek. S přípravky RosenPharma si můžete být vždy stoprocentně jisti, že jste zvolili to nejlepší a nejšetrnější řešení.

Kompletní informace o polysanech najdete na webových stránkách www.polysany.cz, vše o Gasterinu na www.gasterin.cz a produktovou stránku pak na adrese www.rosenpharma.cz.

.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Jak zvládnou své čtvrtfinálové bitvy poslední dva čeští zástupci na Australian Open? Sledujte první Grand Slam sezóny...

Veletrh Dřevostavby a Moderní vytápění 2018

Čtyři výstavní dny budou nabité vším, co s dřevem a kvalitními dřevostavbami...

Čtyři výstavní dny budou nabité vším, co s dřevem a kvalitními dřevostavbami souvisí, včetně nejnovějších trendů v...

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

Nenechte si ujít v pořadí již 26. ročník Mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace,...

Ondřej Moravec v kampani Procter & Gamble vzkazuje „Děkuji, maminko“

Ondřej Moravec v kampani Procter & Gamble vzkazuje „Děkuji, maminko“

Společnost Procter & Gamble u příležitosti Zimních olympijských her 2018 v Pchjongčchangu opět vzdává hold všem...

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

V Brně se konalo již 22. setkání Skupiny uživatelů informačního systému MC CATALOGUE pro podporu kodifikace podle...

Další z rubriky

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Na výrobu a servis plynových armatur, ventilů a uzávěrů se již 27. rokem specializuje firma ARMAGAS s. r. o. Její...

Pomoc místo slev. Jubilejní rok ve znamení iniciativy {SPOLEČNĚ}

dm oslavila 25 let na českém trhu

Unikátní narozeninová iniciativa {SPOLEČNĚ} podpořila u příležitosti 25. narozenin společnosti dm v roce 2017 celkem...

Rekuperace tepla: obrovská příležitost pro podnikatele v roce 2018

Rekuperace tepla – obrovská příležitost pro podnikatele v roce 2018

Opětovným využitím odpadového teplého vzduchu či vody může váš podnik snížit náklady na teplo téměř o polovinu. V...

Najdete na iDNES.cz