Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Česká farmaceutická společnost RosenPharma křísí osvědčené receptury

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Octan, Gasterin, Polysan... V minulém století bývaly tyto přípravky pojmem. Šetrné, snadno dostupné a hlavně spolehlivé. Moderní doba na ně sice na čas zapomněla, nicméně vzpomínky pamětníků jim nedaly zmizet ze světa nastálo. Jejich receptury křísí společnost RosenPharma.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Česká farmaceutická společnost RosenPharma křísí osvědčené receptury | foto: RosenPharma a.s.

Česká farmaceutická společnost RosenPharma, v jejímž portfoliu jsou kvalitní léčivé produkty založené na přírodní bázi, se cíleně zaměřila mimo jiné i na návrat ke starým osvědčeným recepturám. Díky tomu se jí podařilo na náš trh opět uvést proslulé přípravky jako je Octan, Gasterin gel nebo český vynález polysan.

Octan - specialista na výrony a pohmožděniny

Octan býval synonymem léčby drobných úrazů. Octan hlinitý nechyběl v žádné domácí lékárničce. Věta: „Dej si na to octan,“ u nás doslova zdomácněla. Tehdejší přípravek však obsahoval olovo a z toho důvodu byla jeho výroba ukončena. Díky společnosti RosenPharma však tradiční Octan, který bezpečně a hlavně rychle ulevuje při výronech, pohmožděninách, mechanicky způsobených otocích a dokonce i při štípnutí hmyzem, žije dál. Ale tentokrát už bez olova. Na výběr je hned ze dvou forem octanu hlinitého: Octan gel a Octan sáčky. Obojí v praktickém skladném balení, připraveném k rychlé aplikaci.

Česká farmaceutická společnost RosenPharma křísí osvědčené receptury

Česká farmaceutická společnost RosenPharma křísí osvědčené receptury

Octan gel je možné mít kdykoli při sobě, je malý a vejde se do každé brašničky a dokonce i do kapsy. Je ihned připravený k aplikaci. Při sportu, na cestách, při turistice nebo během pobytu v přírodě by nikdy neměl chybět. Má stahující a antibakteriální účinky, chladí, zklidňuje a zabraňuje narůstání otoku.

Octan sáčky jsou určeny hlavně pro domácí aplikaci formou obkladů. Roztok připravený ze směsi sáčku A, sáčku B a studené vody začne působit ihned. Čím je voda studenější, tím výraznější je úlevný efekt. Okamžité přiložení obkladů Octanu znatelně urychluje hojení.

Gasterin gel - úleva při zažívacích potížích

Také Gasterin gel býval kdysi velice oblíbeným přípravkem na pomoc při žaludečních obtížích. Pak se ovšem přestal vyrábět a zůstala po něm jen vzpomínka našich babiček a maminek na to, že na žáhu a překyselení žaludku si braly vždycky Gasterin. Díky RosenPharmě však byla receptura zachráněna a opět se vrátila do našich lékáren.

Česká farmaceutická společnost RosenPharma křísí osvědčené receptury

Česká farmaceutická společnost RosenPharma křísí osvědčené receptury

Šetrná suspenze velejemného uhličitanu vápenatého se dá užívat při akutních obtížích, ale také preventivně. Účinkuje spolehlivě a rychle. Díky gelovému složení snadno ulpívá na sliznicích podrážděného jícnu a brzy po polknutí ho zklidňuje. V žaludku pak stejně účinně a téměř okamžitě neutralizuje žaludeční šťávy.

V případě potřeby stačí sáček gelu s příjemnou vanilkovou příchutí natrhnout a obsah z něj vytlačit přímo do úst, což je praktické zvláště tam, kde není možnost přípravek zapít vodou.

Doplněk stravy Gasterin gel je vhodný také jako podpůrný prostředek při léčbě žaludečních vředů, případně jako prevence při užívání léků dráždících žaludek. Gasterin gel mohou užívat i těhotné ženy a diabetici.

Polysany - malý zázrak z české laboratoře

Za objevením koloidního hydroxidu magnesia zvaného polysan stojí rektor VŠ zvěrolékařské v Brně prof. Dr. Jan Bečka. Už ve 30. letech minulého století tak dal medicíně nesmírně účinné mazání na širokou škálu kožních problémů. I na tuto recepturu se však málem zapomnělo. Naštěstí ji objevila a získala RosenPharma, která se výroby a dalšího vývoje polysanových přípravků ujala s precizností sobě vlastní.

Náš trh rozšířila o mazání s hojivým, léčivým, ochranným, regeneračním či vysušujícím účinkem. Přípravky 8,8% Polysan® gel, 2,2% ichtamol v Polysanu®, 1,1% kyselina hyaluronová v Polysanu®, 6,6% jojobový olej v Polysanu® a 4,4% měsíček v Polysanu® obsahují velice účinné a kvalitní magnesium z Mrtvého moře, olivový olej a další čistě přírodní složky, které šetrně, přesto však vysoce účinně, pomáhají pokožce vyrovnávat se s kožními problémy a snáze regenerovat.

Polysany jsou neocenitelné zvláště v léčbě viru herpes simplex a herpes zoster, růže, zapařenin, ekzémů a dalších kožních potíží. Polysany se snadno roztírají, rychle se vstřebávají, a ačkoli pokožku účinně promašťují, nezanechávají pocit mastnoty.

RosenPharma – tradiční receptury a úcta k přírodě vložená do produktů

Nejen tradiční receptury, ale i ostatní přípravky české farmaceutické společnosti RosenPharma prezentují úctu k přírodě a její neskonalé moudrosti, s níž dokáží přinést řešení na téměř každý problém. Všechny produkty, ať už se jedná o kolageny, vitaminy a minerály, potravinové doplňky, pastilky či přípravky první pomoci, jsou vždy poctivého složení a vyrábějí se pouze z kvalitních přírodních látek. S přípravky RosenPharma si můžete být vždy stoprocentně jisti, že jste zvolili to nejlepší a nejšetrnější řešení.

Kompletní informace o polysanech najdete na webových stránkách www.polysany.cz, vše o Gasterinu na www.gasterin.cz a produktovou stránku pak na adrese www.rosenpharma.cz.

.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Šperkařský dům PANDORA letos na podzim představuje hned dvě nové kolekce šperků s názvy Zrnka života a Královské...

Další z rubriky

Tři důvody proč vyzkoušet letní drink Cointreau Fizz [kuantró fiz]

Tři důvody proč vyzkoušet letní drink Cointreau Fizz [kuantró fiz]

Chystáte zahradní party pro přátelé nebo jste milovníky letních zahrádek? Právě pro tyto příležitosti je ideální lehký...

Univerzita přesně k vašim službám

Univerzita přesně k vašim službám

Je statisticky dokázáno, že čím má člověk vyšší vzdělání, tím pravděpodobně najde lepší uplatnění. Dnes je na trhu...

Značka Strongbow osvěží město Brno

Značka Strongbow osvěží město Brno

V rámci kampaně značky Strongbow „Osvěž město jablky“ bylo možné hlasovat pro město, ve kterém bude uspořádána cider...

Najdete na iDNES.cz