Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Češi si oblíbili internetové srovnávače. Šetří jim peníze

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Hledáte levného dodavatele elektřiny či plynu, bezpečnou půjčku nebo výhodnou kreditní kartu? Využijte pomoc internetových srovnávačů. Při správném výběru produktů ušetříte několik tisíc korun.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ilustrační snímek | foto: Profimedia.cz

Zdlouhavému osobnímu obcházení bank, pojišťoven a kamenných prodejen zvoní umíráček. Vysvětlení je nasnadě. Díky online srovnání ušetříte nejen čas, ale hlavně svoje peníze. Mnohdy získáte také zajímavější nabídku než při osobní návštěvě prodejny. Mezi nejvýznamnější internetové portály patří Ušetřeno.cz. Co všechno porovnává?

Ceny energií se liší o tisíce

ceny plynu

ceny plynu

Obzvlášť populární je srovnání cen plynu a cen elektřiny. S pomocí přehledné kalkulačky, si snadno spočítáte, jestli neplatíte předražené faktury. V poslední době se energetické společnosti přetahují o zákazníky. Soupeří hlavně cenou. Z konkurenčního boje můžete těžit vy a vaše peněženka. Změna dodavatele vám ušetří značnou část rodinného rozpočtu. Domácnosti, které plynem nebo elektřinou topí a ohřívají vodu, mohou srazit své výdaje i o 8 000 korun za jeden rok. Pokud se rozhodnete přejít k levnější konkurenci, tak veškeré papírování a administrativu za vás vyřešíme my.

Dvakrát měř a jednou půjčuj

Největší online finanční supermarket se věnuje také krátkodobým i dlouhodobým úvěrům. Nedostává se vám peněz a potřebujete peněžní injekci? Vyzkoušejte naše porovnání půjček jak bankovních, tak nebankovních společností. Úvěrová kalkulačka vám spočítá měsíční splátky, úrokovou sazbu, RPSN nebo celkovou splatnou částku. 

Snižte měsíční splátky

Utahuje se kolem vašeho krku úvěrová smyčka? Jestli máte více půjček a ničí vás neúměrné měsíční splátky, pomůžeme vám. Napjatému rodinnému rozpočtu uleví konsolidace neboli sloučení půjček do jedné velké. Tímto krokem snížíte své měsíční splátky o několik tisíc korun. Navíc ušetříte na bankovních poplatcích. Spojovat můžete dluhy, které pochází z klasických spotřebitelských úvěrů, manko na kontokorentu nebo závazky z kreditních karet. 

Klíč k novému bydlení

Aktuální úrokové sazby hypoték se drží na rekordně nízkých hodnotách. Sen o vlastním bydlení je zase o trochu dosažitelnější. Přesto úvěr na bydlení představuje pro většinu z nás závazek na značnou část života. Hypotéka se proto musí důkladně propočítat. Poskytneme vám představu o možnostech a nabídkách bank. Komu končí fixace úrokové sazby, jistě uvítá porovnání refinancování hypoték.

Dále na stránce www.usetreno.cz naleznete ucelený přehled běžných a spořicích účtů. Dozvíte se výši poplatků nebo kolik se platí za vedení. V případě spořicích účtů si lehce porovnáte míru úročení. Mezi další služby portálu patří přehled kreditních karet, povinného ručení či cestovního a životního pojištění.

usetreno.cz

usetreno.cz

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Při koupi domácí sauny máte před sebou vidinu nerušené pohody a ozdravného pocení. Potit se však často začnete už u...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Jak si zajistit šance na lepší pozici a vyšší platové ohodnocení v průběhu několika měsíců? Pokud patříte k hráčům na...

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Myslíte si, že plavby lodí jsou jen pro seniory a mladí by se na nich unudili k smrti? Nebo snad máte pocit, že kromě...

Začít studovat můžete na VŠO i od letního semestru

Začít studovat můžete na VŠO i od letního semestru

Abyste se mohli přihlásit ke studiu vysoké školy, nemusíte čekat na začátek akademického roku. Jako jedna z mála...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz