Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Čerstvé maso nejvyšší kvality? Najdete ho na krůtí farmě Rychvald

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Mnoho lidí si rádo dopřeje dobré maso a víkendový oběd s rodinou si bez něj téměř neumí představit. Ale po všech průzkumech a pořadech v televizi, které odhalují stinné stránky dovozu masa i chovů, je už řada zákazníků při výběru obezřetnější.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Čerstvé maso nejvyšší kvality? Najdete ho na krůtí farmě Rychvald | foto: B+K FARMA Rychvald s.r.o.

A proto je dobré spolehnout se v tomto ohledu na regionální firmy menšího měřítka, které využívají svých získaných zkušeností. Farma Rychvald je rodinná farma s dlouholetou tradicí, která leží v podhůří Beskyd, nedaleko Ostravy. Věnuje se především chovu a výkrmu krůt. Pokud tedy máte zájem o maso čerstvé, zdravé a navíc dietní, jste na správné adrese. Pro ty, kteří mají vlastní chov doma, nabízí Farma Rychvald také krocany, krůty a rozkrmená krůťata.

Proč právě krůtí maso? Protože je zdravé a snadno stravitelné

Zájem o krůtí maso v poslední době stále stoupá, spotřebitelé chtějí mít pestřejší a vyvážený jídelníček. Značka "Česká krůta“ označuje výběr toho nejlepšího pro vaši osobní spotřebu nebo další prodej či chov. Krůtí maso vás překvapí. Obsahuje totiž nízké množství cholesterolu a tuků a přitom si zachovává energetickou vydatnost, jako každý jiný druh masa. Především je snadno stravitelné, obsahuje velké množství vitamínu B12 a vysoký podíl Omega - 3 mastných kyselin. Kromě toho, že je vynikajícím zdrojem fosforu, draslíku a selenu, navíc povzbuzuje imunitní systém.

Krůtí maso se dá připravit na mnoho způsobů a v podání moderní kuchyně je opravdovou lahůdkou. Díky velkému zájmu zákazníků začala farma vyrábět také vlastní masové produkty. Všechny výrobky obsahují pouze výběrové krůtí maso a nepřidávají se do nich žádné příměsi, separát nebo sója. Výhoda těchto produktů také spočívá v tom, že jsou bezlepkové a mají velmi dlouhou trvanlivost. Chlazené krůty, krocany, jednotlivé krůtí díly a další výrobky si můžete objednat přes webové stránky nebo telefonicky.

Chov s maximální péčí je zárukou poctivých produktů

Farma Rychvald zajišťuje neustálou kontrolu výkrmu, zpracování i kvality masa. Nepoužívá žádné růstové stimulátory, dbá na pohodu zvířat a spoléhá především na přírodní doplňky, které podporují imunitní systém zvířat. Chov i následné zpracování probíhá pod osobním dohledem, přímo na farmě. Díky tomu, že se produkty dodávají zákazníkům plynule a v čerstvém stavu, není nutné uměle prodlužovat jejich trvanlivost. Vykrmené krůty a krocani, které si můžete na farmě také zakoupit, mají díky přirozenému chovu perfektní zdravotní stav.

Farma Rychvald vychází vstříc také těm, kteří mají vlastní chov. Nabízí rozkrmená krůťata, u kterých je zaručena stálá kontrola zdravotního stavu. Nemusíte se bát, že dostanete drůbež, která utrpěla stres z dlouhých převozů v bednách, bez vody a krmiva. V omezeném množství si můžete na farmě zakoupit také bronzová krůťata. Při prodeji máte možnost dokoupit si i krmivo, které se doporučuje pro správný start vašeho výkrmu.

Dopřejte si to nejlepší z Farmy Rychvald přímo na váš stůl

Pokud si nemůžete svou objednávku chlazených krůt, masa a výrobků odvézt osobně, Farma Rychvald má pro vás nabídku dovozu až k vám. Na zadanou adresu doručí dopravce objednávku podle vašich možností v rámci doby rozvozu. Maso už si jen osobně vyzvednete z možného místa parkování u vašeho bydliště. Přibližná doba příjezdu vám přijde formou SMS zprávy.

Farma Rychvald je tu pro všechny, kteří chtějí jíst zdravě. Dokazuje, že drůbež se dá chovat přirozeně, v souladu s přírodou a především v dobrých podmínkách. Najdete tu vybrané farmářské produkty i krůťata pro váš domácí chov. Užijte si chuť skvělého masa nejen při slavnostních příležitostech!

Čerstvé maso nejvyšší kvality? Najdete ho na krůtí farmě Rychvald

Čerstvé maso nejvyšší kvality? Najdete ho na krůtí farmě Rychvald

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Podpora růstu vlasů? Skvělé výsledky nabízí aplikace krevní plazmy

Podpora růstu vlasů? Skvělé výsledky nabízí aplikace krevní plazmy

Ošetření krevní plazmou je jedním z mála skutečně účinných, trvalých a cenově dostupných zákroků na podporu růstu...

El Clásico na vlastní oči. Dokáže Real zastavit rozjetou Barcelonu?

El Clásico na vlastní oči: Dokáže Real zastavit rozjetou Barcelonu?

Zhlédnout ta nejkvalitnější fotbalová utkání je snem nejen mnohých mužů. V minulosti to byl problém, jelikož nebylo...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Najdete na iDNES.cz