Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Centrum Doubravka nabízí prostory k pronájmu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Obchodní dům Centrum Doubravka je moderní obchodní centrum, které nabízí nejen možnosti nakupovaní, ale také sportovní a kulturní vyžití. Váš obchod může být třeba právě tady.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Centrum Doubravka nabízí prostory k pronájmu | foto: Centrum Doubravka

Obchodní dům Centrum Doubravka byl po náročné modernizaci znovu otevřen v září roku 2013. V současné době je obsazeno již tři čtvrtě celkového počtu komerčních ploch a jsou zde nové obchody, které zcela jistě uspokojí požadavky zákazníků. Díky zdařilé rekonstrukci se obchodní dům Centrum Doubravka znovu jistě stane vaším oblíbeným nákupním a odpočinkovým centrem ve čtvrtém městském obvodu Plzeň 4 Doubravka. 

Centrum Doubravka nabízí prostory k pronájmu

Rekonstrukce zahrnovala celkovou úpravu vnitřních prostor centra. Prostor atria byl doplněn ostrovní jednotkou se čtyřmi menšími obchodními jednotkami. Nad nimi se klene takzvaná zážitková lávka, která při chůzi evokuje přechod přes provazový most. Lávka byla vhodně doplněna krajinou se zelení a dinosaury a není překvapením, že zvláště děti si ji velmi oblíbily. 

Centrum Doubravka nabízí prostory k pronájmu

Rekonstrukcí prošlo také Divadlo Pluto, které návštěvníkům na programu nabízí samé komedie. V Centru Doubravka probíhá také řadu akcí pro zákazníky. Od září do prosince se tu například uskutečnily akce jako jsou dětský den, promenádní koncerty dechové hudby, svatomartinské posvícení, mikulášská, adventní trhy nebo benefiční akce pro psí útulek. 

Centrum Doubravka nabízí prostory k pronájmu

V roce 2014 si nenechte ujít další z plánovaných akcí - například Jarobraní, Dětský den, akce pro děti Zpátky ve škole, promenádní koncerty dechové hudby, Martinské koštování, Čertí rojení, Zpívání koled a samozřejmě nebudou chybět ani Adventní trhy.

Centrum Doubravka nabízí prostory k pronájmu

Centrum Doubravka v současné době pronajímá nebytové prostory v přízemí nebo prvním patře obchodního domu, které jsou určené ke komerčnímu pronájmu. Provozovat zde můžete obchodní činnost, ale prostory jsou stejně tak vhodné například k poskytování služeb pro návštěvníky obchodního centra Doubravka – například rychlé občerstvení. 

V suterénu obchodního centra je nejen podzemní parkoviště pro zákazníky, ale také prostory manipulační a skladovací, určené též k pronájmu. Suterén je spojen s obchodními prostory schodištěm a také bezbariérově výtahem. 

Celý obchodní dům je nově zastřešen, zateplen, uzavřen automatickými dveřmi a doplněn zelení a odpočinkovými plochami, takže uvnitř vznikla příjemná atmosféra pro nakupování i podnikání. 

V případě zájmu o pronájem komerčních prostor kontaktujte paní Ing. Brožovou na telefonním čísle 604 804 894 nebo na emailu brozova@zkdplzen.cz. 

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Jak se české maminky připravují na příchod miminka

Jak se české maminky připravují na příchod miminka

Čtyřicet týdnů plných emocí, nových situací a také zařizování před narozením miminka. Začíná zcela nová etapa v životě...

Operátoři v roli Ježíšků. Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Operátoři v roli Ježíšků: Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Ani tento rok mobilní operátoři nezapomněli pro své zákazníky přichystat sváteční nadílku. Své vánoční kampaně spustili...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz