Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Centrum dopravního výzkumu a projekt Dopravní VaV centrum

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Centrum dopravního výzkumu je veřejnou výzkumnou institucí, jejímž posláním je odborně nezávislá, výzkumná, vývojová a expertní činnost s celostátní působností pro všechny obory dopravy, státního i soukromého sektoru.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

kruhový objezd | foto: Centrum dopravního výzkumu, v.v.i.

Centrum dopravního výzkumu zaměstnává mnoho pracovníků v mnoha oblastech

osvědčení laboratoře

Centrum dopravního výzkumu zaměstnává přes 140 odborných pracovníků v oblastech rozvoje dopravy, dopravních inteligentních systémů, bezpečnosti silničního provozu a dopravního inženýrství, životního prostředí a dopravní infrastruktury, systémů hospodaření, technologií a diagnostiky dopravní infrastruktury, humánních aspektů v dopravě, dopravní psychologie, sociologie a urbanismu, hloubkové analýzy dopravních nehod, průřezových oborů dopravy na pozemních komunikacích, železnicích a v letecké dopravě. Také je významně zapojeno do mezinárodní vědecko-výzkumné spolupráce.

Pro zajištění lepšího reflektování potřeb dopravního výzkumu a vývoje v dalším období spojeného s integrací výzkumných aktivit, které Centrum dopravního výzkumu vykonává, vypracovalo a předložilo v rámci Operačního programu Výzkum a Vývoj pro Inovace projekt "Dopravní VaV centrum" (CDV PLUS).

Na základě pozitivního hodnocení návrhu projektu mezinárodní komisí a úspěšného ukončení negociačního procesu, vydalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Rozhodnutí o poskytnutí dotace pro realizaci tohoto projektu. Projekt byl zahájen 1. 1. 2011 a plán ukončení je 31. 12. 2014.

Komplexní rozvoj dopravního sektoru

Realizace projektu přispěje ke komplexnímu rozvoji dopravního sektoru zejména aplikací výsledků vědy a výzkumu do komerčního prostředí.

Unikátní výzkumná infrastruktura poskytne podporu nejen pro samotný výzkum, ale také pro uživatele z řad státní správy, kde napomůže zefektivnění plánování, výstavby, správy a údržby staveb dopravní infrastruktury, včetně environmentálních a bezpečnostních aspektů, tuzemských i zahraničních vysokých škol, kterým vytvoří zázemí pro uskutečňování experimentální a poloprovozní  činnosti, a u výrobních, dopravních, provozních či stavebních firem u nás i v zahraničí podpoří zavádění nových technologií do praxe.

Laboratoře a výzkumné týmy budou soustředěny v Dopravním VaV centru na ulici Líšeňská.

Moderní výzkumné zázemí je budoucností pro všechna odvětví dopravy.

Centrum dopravního výzkumu, v.v.i.
Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Jak chytře utratit peníze z letní brigády a ještě ušetřit?
Jak chytře utratit peníze z letní brigády a ještě ušetřit?

Prázdniny jsou u konce. Zpříjemněte si návrat do školních lavic novým telefonem.  celý článek

Stejný přístup k domácnostem i velkým firmám při stanovení cen za energie.
Stejný přístup k domácnostem i velkým firmám při stanovení cen za energie

Zatímco dříve byly nejvýhodnější ceny elektřiny a plynu dostupné jen velkým firmám, nyní mohou u Centropolu tyto výhody čerpat i běžní spotřebitelé. Oblíbený...  celý článek

Rozdíly mezi protištěkacími obojky, aneb jak správně vybrat
Rozdíly mezi protištěkacími obojky, aneb jak správně vybrat

Trápí vás nepřestávající štěkání vašeho psa? Máte kvůli jeho špatnému zvyku problémy se sousedy? Prověřenou výcvikovou pomůckou, která tento problém hravě...  celý článek

Zeleninové hranolky
Zeleninové hranolky

Hranolky nemusí být zabijákem diety.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.