Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

CENTROPOL ENERGY má inspiraci v Tomáši Baťovi

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Poskytovat levné a přesto kvalitní služby, mít zákazníka jako středobod všeho konání, dlouhodobě budovat firmu a být v tom nejlepším slova smyslu patrioty. To jsou jen některé z odkazů nejúspěšnějšího českého podnikatele 20. století.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

CENTROPOL ENERGY má inspiraci v Tomáši Baťovi | foto: CENTROPOL ENERGY

CENTROPOL ENERGY jde právě touto cestou, kterou prošlapal podnikatelský génius Tomáš Baťa.

V době, kdy je řada společností ochotná platit za pražskou adresu nemalé peníze, se majitel a předseda představenstva CENTROPOL ENERGY Aleš Graf rozhodl jít jinou cestou. Jeho společnosti se značkou CENTROPOL sídlí v Ústí nad Labem, které se stalo pro mnoho lidí u nás synonymem pro město se špatným životním prostředím, nezaměstnaností a chudobou.

Majitel a předseda představenstva CENTROPOL ENERGY Aleš Graf

Majitel a předseda představenstva CENTROPOL ENERGY Aleš Graf

"Já jsem se v Ústí nad Labem narodil a vidím tohle město jinak, než lidé odjinud. Má své kouzlo, nádhernou krajinu, která nemá jinde v Česku obdobu. Mnoho lidí mě odrazovalo a říkalo, abych si v Praze pořídil alespoň schránku. Já ale nevidím důvod, proč odcházet,“ říká Aleš Graf s tím, že když mohl Baťa udělat ze Zlína světoznámé město, proč by se on nemohl pokusit alespoň ukázat, že i mimo Prahu může existovat úspěšná, stabilní a důvěryhodná společnost.

"Centropol Energy dneska patří do TOP 100 nejúspěšnějších firem v České republice, je mezi nejvýznamnějšími dodavateli energií a na naše služby spoléhá přes 300 000 zákazníků,“ dodává Aleš Graf. 

Budovat silnou a stabilní společnost v dnešní obrovské konkurenci je mimořádně náročné. Z každé výlohy na nás někdo křičí, že má něco levně, nejlevněji, skoro zadarmo a přitom to dost často ani není pravda. CENTROPOL ENERGY má jinou filozofii podnikání. Vedle levné energie a výhodných mobilních tarifů na volání jde cestou maximálního servisu pro zákazníky. 

"Našim cílem není získat milion zákazníků a obratem ruky společnost prodat někam na Kajmanské ostrovy, naopak chceme budovat s každým zákazníkem dlouhodobý vztah důvěry. Budeme mít raději půl milionu zákazníků, kteří nebudou mít důvod dvacet let odejít, než dva miliony lidí, které nakonec hodíme přes palubu," snaží se přiblížit svojí strategii jediný majitel CENTROPOL ENERGY Aleš Graf. 

Jak už bylo řečeno, levnou energii dnes nabízí řada společností, ale zajímavé benefity už málokterá. Věrnostní program RODINA CENTROPOL patří k tomu nejlepšímu na trhu. Asistenční služba pomůže při událostech, které se mohou stát v každé domácnosti. Zabouchnuté dveře, rozbité okno, mokrá skvrna stropě a další nepřeberné množství malérů. Přivolaný odborník přijede do 90 minut a zabrání tak vzniku dalších škod. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. 

"My se díváme na naše zákazníky stejně jako na členy vlastní rodiny a když hledáme další služby a benefity, tak je vybíráme přesně podle toho, co bychom svým blízkým chtěli nabídnout a co si myslíme, že je užitečné,“ vypráví Aleš Graf a doplňuje další a další benefity, které zákazníci CENTROPOL ENERGY mají. Za všechny stojí za zmínku například e-shop CENTROPOL ODMĚŇUJE nebo slevová karta SPHERE, se kterou lze nakoupit ve více než 10 000 obchodů v celé republice. 

"Moji lidé v Centropolu vědí, že nejsem hned tak s něčím spokojený, ale když mi zákazník řekne, že přechod od dominantního dodavatele k nám byl to nejlepší, co udělal za posledních deset let, tak mě to zahřeje u srdce," uzavírá vyprávění Aleš Graf a dodává: "Dobrá firma nemusí být přeci jen z Prahy!“

rodina CENTROPOL ENERGY

rodina CENTROPOL ENERGY

 

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Jak najít zaměstnance do online marketingové společnosti?

Tým netpromotion hledá další profesionály, dbá na recenze. Foto: netpromotion...

Podle dostupných údajů Českého statistického úřadu nezaměstnanost neustále klesá. V závěru listopadu spadla na 3,5 %....

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Co vás láká více? Preferujete bydlení ve městě nebo na vesnici? Ať už jste pro komfort a ruch velkoměsta, nebo toužíte...

Komerční banka radí s platbami na konci roku

Komerční banka radí s platbami na konci roku

V rámci tradičního předvánočního shonu byste neměli zapomenout na běžné úkony, jako jsou například platby faktur za...

Najdete na iDNES.cz