Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

CENTROPOL ENERGY: levnější elektřina a zemní plyn

Komerční sdělení   16:00aktualizováno  16:00
Podle údajů Energetického regulačního úřadu získal CENTROPOL ENERGY v roce 2010 nejvíce nových zákazníků, kteří od něj začali odebírat elektrickou energii. Stal se tak nejrychleji rostoucí firmou na trhu s elektřinou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

CENTROPOL ENERGY láká nejvíce zákazníků na elektřinu | foto: CENTROPOL ENERGY, a.s.

Jen v posledních třech měsících roku 2010 získal CENTROPOL ENERGY téměř 70 000 nových zákazníků, které láká nejen levnější elektřina, ale také zemní plyn.

"Závěr roku 2010 byl co do počtu zákazníků, kteří změnili svého dodavatele elektřiny, rekordním od uvolnění trhu s elektřinou v Česku. Ke konci roku tak kulminoval trend celého roku 2010, kdy změnilo svého dodavatele elektřiny čtvrt milionu zákazníků. Jen v prosinci CENTROPOL ENERGY podepsal smlouvu s více než 25.000 zákazníky, pro které je levnější elektřina zajímavá," řekl Lukáš Pokrupa, obchodní ředitel a člen představenstva druhého největšího alternativního dodavatele elektřiny, CENTROPOL ENERGY.

CENTROPOL ENERGY není jen levnější elektřina, ale také zemní plyn

CENTROPOL ENERGY začal od roku 2010 nabízet zákazníkům také dodávky zemního plynu. "V posledním čtvrtletí jsme získali téměř 7,5 tisíce nových zákazníků, kteří od nás začali odebírat zemní plyn. Celkově již máme téměř 20.000 odběrných míst. Vzhledem k tomu, že tuto komoditu prodáváme bez větší marketingové podpory, je to velmi dobrý výsledek," uvedl Lukáš Pokrupa.

CENTROPOL ENERGY: I v roce 2011 levnější elektřina

Elektřina s až o deset procent nižší cenou oproti dominantním dodavatelům bude svým zákazníkům dodávat v roce 2011 CENTROPOL ENERGY, druhý největší alternativní dodavatel elektřiny. Již pátý rok po sobě bude firmou poskytována elektřina s garancí nejnižší ceny, kterou má zákazník zakotvenu přímo ve smlouvě.

"Přestože do vývoje cen energií v roce 2011 negativně zasahuje kauza fotovoltaických elektráren a úspory mohly být pro zákazníky ještě vyšší, i v příštím roce udržujeme ceny o několik procent níž než E.on, PRE a ČEZ. V průměru o čtyři procenta. U některých tarifů je však úspora až deset procent," řekl Lukáš Pokrupa, obchodní ředitel společnosti CENTROPOL ENERGY, která se specializuje na elektřinu a zemní plyn.

Nižší ceny elektřiny oproti dominantním dodavatelům může CENTROPOL ENERGY nastavit především díky správnému načasování nákupu elektřiny a výrazně nižším administrativním nákladům.

CENTROPOL ENERGY posiluje pozice u domácností

CENTROPOL ENERGY se orientuje na dodávky elektřiny především pro samosprávu, státní správu a malé a střední podniky. "V roce 2010 jsme ale získávali významné podíly na trhu především u domácností, kterým je poskytnuta elektřina s garantovanou nižší cenou oproti dominantním dodavatelům," doplnil Lukáš Pokrupa. 

CENTROPOL ENERGY působí na trhu s elektřinou od roku 2007, zemní plyn začal nově dodávat na začátku roku 2010. Elektřina a zemní plyn utržil společnosti v roce 2009 1,1 miliardy korun. V současné době dodává elektřinu více než 100 000 zákazníků. Za rok 2010 očekává CENTROPOL ENERGY tržby více než dvě miliardy korun a více než 150 000 sepsaných smluv s novými zákazníky.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

St. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představení.
St. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představení

Skvělé a velkolepé umělecké těleso St. Petersburg Festival Ballet disponuje vším, co lze nazvat ruskou školou klasického baletu, tj. veškerou přísnou elegancí...  celý článek

SLEVOTISK učí republiku tisknout přes WEB.
Slevotisk učí republiku tisknout přes web

Slevotisk jako první v České republice zprovoznil objednávky zakázkové výroby on-line. Jen zadáte přes web a třetí den už u vás zvoní kurýr na dveře s...  celý článek

Žena programátorka je jako vzácný diamant.
Žena programátorka je jako vzácný diamant

Na otázku, proč usilovat o ženu v IT odpovědělo TOP 1000 světových firem. Z odpovědí lze vyčíst, že ženy by se tomuto oboru rozhodně neměly vyhýbat.  celý článek

Avokádové quacamole
Avokádové quacamole

Rychlovka, kterou zvládne a miluje každý.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.