Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Centrální vysavače Husky nejen pro alergiky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ví se, že centrální vysavače prospívají především lidem s respiračními obtížemi. Jenže velmi vysokou účinnost sací jednotky, eliminaci víření prachu, tichý chod a minimální nutnou údržbou celého systému ocení i uživatelé zdraví jako řípa.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

NEWAG spol. s r.o. - kolekce centrálních vysavačů | foto: NEWAG spol. s r.o.

Centrální vysavače mají jednu obrovskou výhodu proti klasickým mobilním výrobkům. I ty nejkvalitnější příruční domácí vysavače totiž přefiltrovaný vzduch vhánějí zpět do vysávané místnosti.

Dochází tak k víření ještě nevysátého prachu, navíc papírové sáčky rozhodně nepatří mezi stoprocentně účinná řešení. Část vysátých nečistot se tak opět vrací zpět do pokoje a startuje začarovaný kruh.

Centrální vysavače Husky a Duovac

NEWAG spol. s r.o. -  vysávání v podkroví

Princip centrálních vysavačů naproti tomu stojí na odvodu vysátého vzduchu mimo objekt. Veškerý nasátý vzduch je hnán přes filtry a výfukem na fasádě pokračuje pryč.

Vysoce účinný filtrační systém vysavačů Husky a Duovac zachytí částice o velikosti již od 0,1 mikronu, včetně alergenů, bakterií i vlhkosti, což zajišťuje vysokou kvalitu vzduchu. Centrální vysavače a jejich údržba je navíc naprosto minimální.

Přes filtry vysavačů Husky a Duovac se dá nasadit papírový sáček, který zabraňuje ulpívání nečistot na filtru. Několikrát do roka poté stačí pouze sáček uvolnit a nechat sklouznout do odpadního koše či nádoby.

Uživatel se tak s nashromážděným prachem a nečistotami v podstatě nedostane do kontaktu. Čištění se provádí zcela mimo obytné místnosti, filtry lze dokonce prát v pračce. Jejich životnost je prakticky neomezená.

Vysavače, které nikoho neruší

To jsou centrální vysavače. Sací jednotky jsou umístěny v podružných prostorách, takže nikoho akusticky neobtěžují. Nicméně ani v garáži či skladu se nemusíme obávat přehnaného rykotu, jednotky Husky jsou dle měření nejtiššími výrobky ve své kategorii.

Přitom sací výkon vysavačů dosahuje i více než 600 Airwattů. Na sací jednotky Husky a Duovac se navíc vztahuje unikátní doživotní záruka a na příslušenství a hadice pak nadstandardní pětiletá záruka.

Centrální vysavače a cena - příjemné překvapení

NEWAG spol. s r.o. -  hadice ve zdi

Centrální vysavače a jejich výhody jsou obecně známé, ale zároveň panuje mezi veřejnosti mýtus o jejich přemrštěné ceně. Jenže tyto obavy jsou zcela liché. Například základní sací jednotku od značek Husky i Duovac lze pořídit za necelých 15 000 korun bez daně.

Centrální vysavače s celým systém včetně trubkování pak přijde do standardního rodinného domu na částku kolem 30 000 korun. Je to dáno také tím, že vysavačové hadice jsou mimořádně dlouhé a vynikají tedy perfektním dosahem. Na patro tak běžně stačí jedna až dvě zásuvky, do kterých se hadice připojí. Instalaci jednotky lze samozřejmě řešit i dodatečně, pro začátek stačí provést jen rozvody, částka za ně je v řádu tisíci korun.

Kdo si za centrální vysavače připlatí sumu asi deset tisíc korun, může si užívat i novinku v podobě hadic zásuvných do zdi. Díky nim již nemusíme manipulovat s celou délkou dlouhé hadice, ale na úklid si vždy vytáhneme jen potřebnou část. Po dokončení vysávání stačí odjistit pojistku a hadice se zasune do zdi.

Žádné hádky o špinavé prádlo

NEWAG spol. s r.o. -  Artox

Pokud už budeme řešit instalace takto komplexně, neměly by naší pozornosti uniknout ani shozy na prádlo od značky Artox. Jedná se o praktický doplněk, který je v místnosti přiznán pouze výklopnými dvířky. Do nich vhodíme špinavé prádlo, které nerezovým shozem zamíří rovnou do prádelního koše. Centrální vysavače Husky a Duovac a shozy na prádlo Artox dodává firma NEWAG spol. s r.o., která poskytuje dodávky na klíč prostřednictvím poboček v Praze, Brně a Hradci Králové.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

Průlom v pohledu na alternativní medicínu

Předání petice na podporu biotroniky do a Senátu Parlamentu České republiky.

Informace o předání petice na podporu biotroniky do Poslanecké sněmovny a Senátu Parlamentu ČR s počtem petentů přes 40...

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte dvě vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte 2 vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Milujete koně? Účastníte se různých parkurových klání? Ať už je vaše odpověď kladná na první či druhou otázku, případně...

Najdete na iDNES.cz