Centrální vysavače a shozy na prádlo šetří čas a udržují čistotu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Na první pohled nemá centrální vysavač příliš společného se shozem na prádlo. Ale při podrobnějším pohledu zjistíme, že opak je pravdou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Centrální vysavače a shozy na prádlo šetří čas a udržují čistotu

Jsou účinnými pomocníky v domácnostech, hotelích či administrativních budovách. Šetří výrazně čas při úklidu, obě zařízení jsou jednoduchá na údržbu i manipulaci a je za nimi vidět skvělý výsledek - hygienicky čisté prostory. A kdo by nechtěl trávit čas v příjemném čistém prostředí?

Zvlášť když oba pomocníky můžete pořídit na jednom místě, za příznivé ceny a u mnohými referencemi prověřené pardubické firmy TOPSERVIS. Navíc jak centrální vysavače, tak shoz na prádlo vám nemovitost zhodnocuje.

Shoz na prádlo: stop stěhování špinavého prádla mezi patry

Máte rodinný domek, penzion, hotel? Pak víte, kolik času zabere manipulace se špinavým prádlem, jeho přesun mezi patry do prádelny, hledání poztrácených ponožek cestou, nemluvě o nehygieničnosti manipulace a bolesti zad při ohýbání. Přitom všechny jmenované problémy vyřeší shoz na prádlo, zařízení určené k přesunu prádla z pokojů, koupelny do prádelny, při nulových provozních nákladech.

Prádlo se potrubím pohybuje samospádem a je zachytáváno v místnosti k tomu určené do sběrného vaku nebo přepravního vozíku - řeší se vždy v návaznosti na vnitřní logistiku objektu.

Těleso pro shozy na prádlo je tvořeno vlastním tubusem kruhového průřezu, na který navazují odbočky od vhozových dvířek. Jednotné díly se lepí (plast) nebo do sebe zapadají (nerez). Vybírat můžete z různých materiálů, profilů potrubí i atypických rozměrů.

Designová vhozová dvířka jsou dodávána dle architektonického řešení budovy ve standardním provedení nebo s požadovanou požární odolností. V nabídce jsou i dvířka se zámkem pro bezpečnost dětí.

S centrálním vysavačem vás úklid začne bavit

Centrální vysavače a shozy na prádlo šetří čas a udržují čistotu

Už žádné přenášení vysavače, žádný překážející kabel s přívodem elektřiny, poničené rohy a poškrábaný nábytek. Všechny místnosti snadno uklidíte s lehounkou vysávací hubicí s hadicí.  Zasunete hadici do zásuvky centrálního vysavače, tím aktivujete bezpečný nízkonapěťový obvod a sepnete centrální vysávací jednotku. A můžete vysávat.

Centrální vysavače jsou vhodné pro rodinné domy, ale i pro hotely, administrativní budovy nebo dokonce i dílny a těžké provozy. Vzhledem k zasekávání trubek do zdiva je nejvhodnější instalaci centrálního vysavače objednat ve stadiu hrubé stavby. Při dodatečné instalaci lze potrubní rozvody skrýt v podhledech nebo ve falešných rozích apod.

Centrální vysavače a shozy na prádlo šetří čas a udržují čistotu

Centrální vysavač se skládá z centrální vysávací jednotky umístěné v garáži, dílně nebo technické místnosti, plastových hladkých trubek uložených ve stěnách nebo v podlaze a jedné nebo více vysavačových zásuvek v každém podlaží.
Kromě jednoduché manipulace při úklidu mají centrální vysavače další prokazatelné výhody. Veškerý vysátý prach včetně roztočů je filtrován a vyvržen mimo obytné oblasti. Alergici si tak lebedí.

Vysoce účinný systém zastiňuje klasické vysavače jak výkonem motoru, tak efektivností filtrů. Příjemný je i tichý provoz, který neruší běžný provoz domácnosti.
A třešinka nakonec – pořízení centrálního vysavače přijde levněji než koupě klasického přístroje s obdobnými výkonnostními parametry.

Podrobné informace o centrálních vysavačích, shozech na prádlo a firmě TOPSERVIS s kontakty najdete na internetových adresách: www.centralnivysavani.eu a www.shozypradla.eu.

Autor:

Nejčtenější

Mountfield překvapuje: ve velkém se pustil do vánočních dekorací

Vánoční dekorace Mountfield.

Mountfield letos pojímá Vánoce ve velkém stylu. Připravil pro zákazníky ohromný výběr vánočních dekorací. Od LED...

Líbí se vám minimalistické betonové stěrky? Splňte si svůj sen

Betonepox

S přicházejícím podzimem, kdy trávíme všichni mnohem více času uvnitř domova, vám přinášíme inspiraci pro zvelebení...

Na televizorech QLED se nevypaluje obraz, potvrdily zahraniční testy

Na televizorech QLED se nevypaluje obraz, potvrdily zahraniční testy

Společnost RTINGS připravila už tři testy týkající se vypalování a retence obrazu.* Z výsledků jasně vyplynulo, že u...

Kupka, Toyen, Štyrský. Aukce roku umění v Mánesu

Toyen-Čedičové skály

V pražské výstavní síni Mánes se dne 28. října 2018 od 14 hodin uskuteční prestižní aukce uměleckých děl, kterou pořádá...

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

O tom, že je půjčka od lidí levnější, už všichni vědí. Že mají peníze do pěti minut na účtu, si teprve lidé zvykají....

Další z rubriky

Sprchové kanálky Geberit CleanLine

Sprchové kanálky Geberit CleanLine nejenom velmi dobře vypadají, ale také se...

Jednoduše čisté, jednoduše krásné. Sprchy v úrovni podlahy jsou dnes velmi oblíbené a žádané. Ideálním řešením je nový...

Odemykejte běžný zámek smartphonem!

Odemykejte běžný zámek smartphonem!

Lovit z kapsy nebo tašky klíče je nepříjemné, zvlášť když zrovna nesete těžký nákup a máte plné ruce, nebo když...

Líbí se vám minimalistické betonové stěrky? Splňte si svůj sen

Betonepox

S přicházejícím podzimem, kdy trávíme všichni mnohem více času uvnitř domova, vám přinášíme inspiraci pro zvelebení...

Najdete na iDNES.cz