Centrální vysavače a shozy na prádlo šetří čas a udržují čistotu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Na první pohled nemá centrální vysavač příliš společného se shozem na prádlo. Ale při podrobnějším pohledu zjistíme, že opak je pravdou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Centrální vysavače a shozy na prádlo šetří čas a udržují čistotu

Jsou účinnými pomocníky v domácnostech, hotelích či administrativních budovách. Šetří výrazně čas při úklidu, obě zařízení jsou jednoduchá na údržbu i manipulaci a je za nimi vidět skvělý výsledek - hygienicky čisté prostory. A kdo by nechtěl trávit čas v příjemném čistém prostředí?

Zvlášť když oba pomocníky můžete pořídit na jednom místě, za příznivé ceny a u mnohými referencemi prověřené pardubické firmy TOPSERVIS. Navíc jak centrální vysavače, tak shoz na prádlo vám nemovitost zhodnocuje.

Shoz na prádlo: stop stěhování špinavého prádla mezi patry

Máte rodinný domek, penzion, hotel? Pak víte, kolik času zabere manipulace se špinavým prádlem, jeho přesun mezi patry do prádelny, hledání poztrácených ponožek cestou, nemluvě o nehygieničnosti manipulace a bolesti zad při ohýbání. Přitom všechny jmenované problémy vyřeší shoz na prádlo, zařízení určené k přesunu prádla z pokojů, koupelny do prádelny, při nulových provozních nákladech.

Prádlo se potrubím pohybuje samospádem a je zachytáváno v místnosti k tomu určené do sběrného vaku nebo přepravního vozíku - řeší se vždy v návaznosti na vnitřní logistiku objektu.

Těleso pro shozy na prádlo je tvořeno vlastním tubusem kruhového průřezu, na který navazují odbočky od vhozových dvířek. Jednotné díly se lepí (plast) nebo do sebe zapadají (nerez). Vybírat můžete z různých materiálů, profilů potrubí i atypických rozměrů.

Designová vhozová dvířka jsou dodávána dle architektonického řešení budovy ve standardním provedení nebo s požadovanou požární odolností. V nabídce jsou i dvířka se zámkem pro bezpečnost dětí.

S centrálním vysavačem vás úklid začne bavit

Centrální vysavače a shozy na prádlo šetří čas a udržují čistotu

Už žádné přenášení vysavače, žádný překážející kabel s přívodem elektřiny, poničené rohy a poškrábaný nábytek. Všechny místnosti snadno uklidíte s lehounkou vysávací hubicí s hadicí.  Zasunete hadici do zásuvky centrálního vysavače, tím aktivujete bezpečný nízkonapěťový obvod a sepnete centrální vysávací jednotku. A můžete vysávat.

Centrální vysavače jsou vhodné pro rodinné domy, ale i pro hotely, administrativní budovy nebo dokonce i dílny a těžké provozy. Vzhledem k zasekávání trubek do zdiva je nejvhodnější instalaci centrálního vysavače objednat ve stadiu hrubé stavby. Při dodatečné instalaci lze potrubní rozvody skrýt v podhledech nebo ve falešných rozích apod.

Centrální vysavače a shozy na prádlo šetří čas a udržují čistotu

Centrální vysavač se skládá z centrální vysávací jednotky umístěné v garáži, dílně nebo technické místnosti, plastových hladkých trubek uložených ve stěnách nebo v podlaze a jedné nebo více vysavačových zásuvek v každém podlaží.
Kromě jednoduché manipulace při úklidu mají centrální vysavače další prokazatelné výhody. Veškerý vysátý prach včetně roztočů je filtrován a vyvržen mimo obytné oblasti. Alergici si tak lebedí.

Vysoce účinný systém zastiňuje klasické vysavače jak výkonem motoru, tak efektivností filtrů. Příjemný je i tichý provoz, který neruší běžný provoz domácnosti.
A třešinka nakonec – pořízení centrálního vysavače přijde levněji než koupě klasického přístroje s obdobnými výkonnostními parametry.

Podrobné informace o centrálních vysavačích, shozech na prádlo a firmě TOPSERVIS s kontakty najdete na internetových adresách: www.centralnivysavani.eu a www.shozypradla.eu.

Autor:

Nejčtenější

Bývalý profesionální cyklista to roztáčí ve světě elektrokol

Jakub Danačík na horském elektrokole MTF MOUNT 7.0.

Startoval v řadě velkých cyklistických závodů po celém světě, doma se stal v roce 2007 mistrem republiky v silničním...

Mountfield rozjíždí prodej elektrokol

Jízdu po zpevněných cestách si nádherně užijete na trekingovém či krosovém...

Společnost Mountfield zahájila ve čtvrtek 29. listopadu ve všech svých prodejnách v České republice, na Slovensku...

Televizní svět čekají změny. Připravte se včas s O2 TV

Televizní světě čekají změny. Připravte se včas s O2 TV.

Svět technologií se neustále vyvíjí. Už v únoru 2021 totiž svůj oblíbený seriál, film nebo diskuzní pořad nenaladí ti,...

OLED: nejvyšší kvalita televizního zobrazení

OLED – nejvyšší kvalita televizního zobrazení

Ploché televizory, tak jak je známe dnes, vstoupily na trh zhruba v polovině poslední dekády minulého století, kdy...

Češi chtějí místo zlatého prasátka raději vánočního medvěda.

Češi opouštějí od zlatého prasátka, místo něho očekávají vánočního medvěda

Zlaté prasátko je spojeno s půstem a vánoční medvěd z e-shopu GRIZLY.cz přináší tolik dobrůtek, že by to člověk určitě...

Další z rubriky

Dechberoucí dárky, které chtějí rockové hvězdy i evropská smetánka

Luxusní povlečení Persia řady Excellent je nejvyšší řadou exkluzivního zboží z...

Stále přemýšlíte nad originálním a krásným dárkem na Vánoce, který rozzáří úsměv na tváři vašim blízkým a který je bude...

Vybíráte televizor? Panasonic vám k němu přidá 4K bezzrcadlovku zdarma

Vybíráte televizor? Panasonic vám k němu přidá 4K bezzrcadlovku zdarma

Většina českých domácností odkládá nákup nového televizoru na konec roku. Ti, kteří „vydrželi“ až do předvánočního...

Hygienická koupelna. Jak jí co nejlépe docílit?

Hygienická koupelna – jak jí co nejlépe docílit?

Hygienická koupelna nemusí být jen planým snem. Záleží především na tom, jak si ji zařídíme. Lépe se tak udržuje čistá.

Najdete na iDNES.cz