ČEMAT nabízí superelastická kola, lídra mezi pneumatikami

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma ČEMAT trading s.r.o. se specializuje již více jak patnáct let na prodej příslušenství na vysokozdvižné vozíky a průmyslové stroje, včetně prodeje pneumatik.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

ČEMAT nabízí superelastická kola, lídra mezi pneumatikami

V sortimentu pneumatik pro vysokozdvižné vozíky je v současnosti jedničkou na trhu poslední prémiová verze superelastického kola SOLIDEAL XTREME kanadského výrobce společnosti Camoplast Solideal, se kterou má ČEMAT trading  zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku.

Firma má v portfoliu pneumatik také výhradní zastoupení značky Galaxy, Magna a Marangoni. Ale do produktové nabídky superelastických kol patří pouze značky Camoplast Solideal a Marangoni.

Vzdušnicové pneumatiky versus superelastická kola

Nabídková paleta pneumatik společnosti ČEMAT je velmi pestrá. A nejenom možností volby značky. Ale hlavně volbou typu: vzdušnicové pneumatiky (klasické, které se musí foukat) či superelastická kola označována také jako SE kola či SE pneumatiky, což jsou tzv. plná kola, která nemají vzduch a jsou tvořena 3 vrstvami, kdy každá z těchto vrstev plní určitou funkci.

ČEMAT nabízí superelastická kola, lídra mezi pneumatikami

Který typ je výhodnější? Jednoznačně SE kolo

A důvodů je hned několik. Tím základním je fakt, že tu nemůže vzniknout defekt kola, čímž jsou dosahovány nižší provozní náklady, protože neexistují prostoje plynoucí z defektů pneumatiky. Navíc je díky technologii zajištěna 3x - 4x delší životnost kola. A to ocení každý zákazník.

"Stále více klientů používá na vysokozdvižné vozíky SE pneumatiky. Tento aktuální trend můžeme vyčíslit zhruba 60 % ve prospěch SE kol," říká Lukáš Blažek, produktový manažer portfolia pneumatik společnosti ČEMAT.

Kolo SOLIDEAL XTREME: lídr mezi superelastickými pneumatikami

ČEMAT nabízí superelastická kola, lídra mezi pneumatikami

Typ SOLIDEAL XTREME se stal nástupcem nejprodávanějšího kola na světě - kola Magnum. A s nikoli menšími ambicemi. Kolo je vyrobeno stejně jako typ Magnum z vícevrstvé konstrukce z přírodního kaučuku, zde ale podobnost končí.

Vývojové oddělení prakticky každý parametr kola významně vylepšilo. V četných testech jak v režii výrobce, tak pomocí testů u zákazníků firmy ČEMAT bylo prokázáno značné zlepšení. Deklarovaný progres potvrdila i zkušební organizaceTÜV SÜD v Německu, která provedla nezávislý test kola Xtreme s největším konkurentem firmy Camoplast Solideal s výsledkem značného rozdílu v nejdůležitější vlastnosti SE kol, životnosti.

Boční stabilita se zvýšila o 25 %, vibrace až o 40 %. Snížení vibrací redukuje náklady spojené s provozem, opravami nebo údržbou řízení a také zvyšuje komfort obsluhy vozíku. Ještě větší důraz ale zákazníci kladou na odolnost a životnost obruče. A právě zde udělala značka Solideal největší pokrok. Model Xtreme je o 20 - 30 % odolnější ve srovnání se starším typem Magnum.

"Navíc při přechodu ze vzdušnicových pneu na superelastická kola nemusí zákazník investovat do nových ráfků," upozorňuje na nespornou výhodu Lukáš Blažek. A připojuje další: "Naše firma nabízí ucelenou škálu rozměrů pro veškeré vysokozdvižné vozíky, plošiny, tahače, podvozky a stavební techniku. Dodáváme také nešpinící provedení nebo antistatické či odpružené verze."

O kvalitě vypovídá i to, že výrobce deklaruje, že kolo Xtreme dosáhne nejnižších nákladů na moto hodinu a poskytuje doživotní záruku na výrobní vady. Podtrženo, sečteno: poslední prémiová řada SOLIDEAL XTREME  je v současnosti jedničkou na trhu pneumatik pro vysokozdvižné vozíky. Je vhodná vzhledem k poměru cena-výkon pro využití v tzv. fullservisových provozech.

ČEMAT nabízí superelastická kola, lídra mezi pneumatikami

V praxi jsou SE kola využívána ve všech aplikacích. Například ve společnosti Model Obaly, a. s. sídlící v Opavě používají SE kola ve speciální nešpinící verzi Wet grip, která zabraňuje prokluzu kol na vlhkých, mokrých či mazlavých površích. SE kola se využívají i v prvovýrobě vysokozdvižných vozíků, kdy naprostá většina renomovaných značek vysokozdvižných vozíků jsou z výroby dodávány na SE kolech“.

ČEMAT: to jsou i nadstandardní služby

Kromě produktů ve výhradním zastoupení ČEMAT nabízí služby přidané hodnoty: mobilní montáž a lisování SE kol a obručí, včetně OTR pneu, plnění pneumatik, prodloužení záruky u přídavných zařízení včetně montážních a servisních služeb.

Montáže a lisování superelastických kol a plnopryžových obručí provádí servisní pracovníci díky flotile mobilních lisů přímo u zákazníků napříč Českou republikou a Slovenskem. Pro klienty to znamená značnou časovou úsporu a minimální prostoje.

"V současné době disponujeme 6 vlastními mobilními lisy a dvěma stacionárními lisy pro přezutí SE kol. Mobilní lisy pravidelně vyjíždějí ze základen v Praze-Uhříněvsi a Bohumíně. Provádíme externí montáže kol od velikosti 8” až po 20” u super elastických kol a veškerých rozměrů u plnopryžových obručí," uzavírá těmito slovy téma Lukáš Blažek, produktový manažer portfolia pneumatik společnosti ČEMAT.

Podrobné informace o společnosti ČEMAT trading s.r.o., nabídce produktů ve výhradním zastoupení a službách najdete na internetových stránkách www.cemat.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Cesty začínají na veletrzích Go a Regiontour, za poznáním i za jídlem

Cesty začínají na veletrzích, za poznáním i za jídlem

Na brněnském výstavišti se ve dnech 17.–20. ledna odehrají veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour. První den patří...

Další z rubriky

Vydejte se s INTACTem na letní jazykové kurzy do zahraničí

Vydejte se s INTACTem na letní jazykové kurzy do zahraničí

INTACT - studium v zahraničí, s.r.o. je cestovní kancelář, která se specializuje na jazykové kurzy v zahraničí – má...

Změny v zemědělství, průmyslu i službách shrne konference

Změny v zemědělství, průmyslu i službách shrne konference

V konferenčním a informačním středisku České zemědělské univerzity v Praze se bude ve středu 23. ledna konat...

Obří lednové výprodeje válcují předvánoční šílenství

Obří lednové výprodeje válcují předvánoční šílenství.

Předvánoční nákupy byly i tentokrát jen zahřívací kolečko. Ten pravý nákupní šrumec začíná pro většinu slevy chtivých...

Najdete na iDNES.cz