Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Celoživotní vzdělávání: jazykové kurzy a rekvalifikace nabízí BOHEMIA INSTITUT

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Vzdělávací a jazykový BOHEMIA INSTITUT z Prahy 10 již téměř dvacet let nabízí jednu z moderních forem pro celoživotní vzdělávání: skladebné variabilní jazykové kurzy, obchodní management a obsluha počítače.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

BOHEMIA INSTITUT s.r.o - pražská soukromá vzdělávací instituce nabízí širokou škálu vzdělání. | foto: BOHEMIA INSTITUT s.r.o

Nejprve se zastavíme u manažerského modulového programu - tzv. manažerské akademie. Ptáme se ředitelky BOHEMIA INSTITUT Ing. Evy Mocové.

Proč jste zvolili právě tuto formu skladebného modulového studia?

Forma ročního modulového studia vyhovuje z mnoha příčin: připravuje absolventy efektivně na praktické a okamžité uplatnění v praxi. Jednoroční horizont má i další výhodu - vede k intenzivnější práci, cíl studia se neztrácí v nedohlednu, informace získané tímto studiem jsou zcela aktuální. To je velmi podstatné např. v oblasti velmi rychle se vyvíjejícího komerčního práva, účetní a daňové problematiky atd.

BOHEMIA INSTITUT se tedy neorientuje jen na jazykové kurzy...

BOHEMIA INSTITUT s.r.o  - výukaMimo veřejné jazykové kurzy, intenzivní denní jazykové studium zakončené státní či mezinárodní zkouškou či kompletní zajištění studijních pobytů v zahraničí BOHEMIA INSTITUT ve svých učebních plánech nabízí také kvalifikační programy Obchodní management a Obsluha osobního počítače. Nezapomíná ani na ty, kteří chtějí získat solidní vzdělání pro střední podnikání a nemohou z pracovních důvodů absolvovat denní studium.

Zajímavá je možnost získání nejen státem uznaných oficiálních kvalifikací, ale i příprava na mezinárodní počítačové certifikáty ECDL či mezinárodně platné certifikáty IES, London (tyto certifikáty lze získat v případě absolvování všech vzdělávacích programů - jazykových i odborných). Po absolvování jednosemestrálního až třísemestrálního studia dle struktury, kterou si posluchač sám profiluje, mají absolventi podstatně větší šanci na získání kvalitního pracovního místa či podnikatelského uplatnění.

Promluvme si ještě na téma jazykové kurzy. Jaké závěrečné zkoušky mohou studenti absolvovat?

Studenti denního studia i večerních veřejných kurzů se u BOHEMIA INSTITUT mohou připravit jak na stále žádanější mezinárodní jazykové zkoušky, tak i státní zkoušky. Mohou také získat "pouze" oficiální certifikát naší vzdělávací instituce o dosažení příslušné jazykové úrovně dle evropského referenčního rámce. Tento certifikát získávají zdarma v případě úspěšného zvládnutí příslušných pokročilostních testů.

Nabízíte také individuální a firemní zakázkové vzdělávací projekty?

BOHEMIA INSTITUT s.r.o  - prostoryAno, samozřejmě zajišťujeme jazykové kurzy "šité na míru" pro individuální či firemní potřeby, ale také školicí programy manažerských dovedností a soft skills. Naší konkurenční výhodou je především důraz na kvalitu - vybíráme si pouze plně kvalifikované a renomované lektory a školitele a také individuální a osobní přístup k zákazníkům. Klientelu v této oblasti získáváme převážně na základě osobních referencí.

BOHEMIA INSTITUT - silné stránky:

  • 20letá zkušenost s jazykovým i odborným vzděláváním
  • garantovaná profesionalita a kvalifikace českých lektorů i rodilých mluvčích
  • individuální přístup ke studentovi
  • variabilita studijních možností
  • efektivní vzdělávací metody, výuka v souladu s EU referenčním znalostním rámcem
    - státní i mezinárodní certifikáty
  • všestranná podpora a servis školy, kvalitní studijní zázemí

Pokud se chystáte absolvovat jazykové kurzy nebo Vás zaujala například nabídka rekvalifikace, navštivte stránky BOHEMIA INSTITUT.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Vinotéky již nabízí vína ve vyšší kvalitě.
Vinotéky již nabízejí vína ve vyšší kvalitě

Volání po vyšší kvalitě v prodeji sudových vín přináší své ovoce. Víno ve vinotékách nahrazují kvalitní jednorázové obaly VINOBOX.   celý článek

Program Erasmus slaví 30 let.
Program Erasmus slaví 30 let

V roce 2017 slaví Evropa 30 let existence programu Erasmus. Zahraniční studijní pobyt absolvovalo tehdy na evropské úrovni 3 244 studentů. Česká republika se...  celý článek

Žena programátorka je jako vzácný diamant.
Žena programátorka je jako vzácný diamant

Na otázku, proč usilovat o ženu v IT odpovědělo TOP 1000 světových firem. Z odpovědí lze vyčíst, že ženy by se tomuto oboru rozhodně neměly vyhýbat.  celý článek

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.