Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

CBN.cz láká klienty akcí: každý desátý nákup nářadí vyhrává soudek piva

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nářadí na věčné časy. To je motto internetového obchodu CBN.cz, který se specializuje na brusné kotouče a ruční nářadí. A začátkem října vyhlásil skvělou akci pro své zákazníky. Všichni, jejichž pořadové číslo při nákupu bude násobkem deseti, získají odměnu. Okamžitě obdrží pětilitrový soudek piva. A ke každé objednávce obchod navíc přidává LED svítilnu zdarma.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

C B N v. o. s. to je specializovaný internetový shop na brusné a řezné kotouče, nářadí Knipex, Hanstool, Kennametal. | foto: C B N v. o. s.

Až do poloviny prosince mohou zákazníci internetového obchodu CBN.cz doufat, že při pořízení svých brusiv, kleští či jiného nářadí obsadili se svým nákupem takové místo v pořadí všech objednávek na serveru, které je dělitelné deseti. Každý desátý nákup totiž na serveru CBN.cz vyhrává.A odměnu ocení hlavně muži. Jde o pětilitrový soudek piva.

Soudek piva je pro klienty pouze pověstnou třešničkou na dortu. Už samotné rozhodnutí objednat si nářadí v internetovém obchodě CBN.cz bylo výhrou. CBN, firma se sedmnáctiletou tradicí, nabízí zboží prvotřídní jakosti. Specializuje se na brusiva a ruční nářadí. A v období před Vánoci nabízí zajímavé množství akčních slev, například na kleště.

CBN.cz nenabízí jako bonus pouze soudek piva

Internetový obchod CBN.cz svým zákazníkům nenabízí jen atraktivní výhru, kterou je soudek piva. Příjemným bonusem je například i LED svítilna, kterou obdrží klient ke každé objednávce zdarma jako dárek. Samozřejmostí jsou věrnostní slevy za opakované nákupy. A ještě něco: kdo si pořídí zboží v celkové hodnotě minimálně 1321 korun, může počítat s úsporou na dopravném.

C B N v. o. s. -  specializovaný internetový shop na brusné a řezné kotouče, nářadí Knipex, Hanstool, Kennametal.

Portfolio internetového obchodu CBN.cz je široké

Nabídku webového shopu tvoří zejména nejrůznější druhy brusiv, které zaujmou zkušené profesionály i amatérské kutily. Obchod CBN.cz se specializuje na diamantové, lamelové, řezné a brusné kotouče.

V nabídce elektronického obchodu CBN.cz dále figurují rozmanité druhy ručního nářadí - kleště, nůžky či šroubováky. A pořídit lze pro silniční stroje i frézovací hroty té nejvyšší světové kvality.

Objednané nářadí lze osobně vyzvednout:

Společnost CBN umožňuje zákazníkům vyzvednout objednané nářadí také přímo ve svém sídle v ulici U Papírny 100/2 v Praze 7. Otevřeno je od pondělka do čtvrtka od 8 do 16:30 s polední přestávkou od 12 do 13 hodin. V pátek je pak otevřeno pouze do 14:30. Kontaktními čísly jsou mobilní telefony 602 250 023 a 602 237 575, pevné linky 220 803 216 a 220 803 244 a fax 266 711 676.

O společnosti CBN

Společnost CBN působí na českém trhu od února 1993 a má formu veřejné obchodní společnosti. Jde o firmu specializující se na přímý prodej diamantových, lamelových, brusných a řezných kotoučů Premiumflex, Promax, vulkánfíbrových kotoučů VSM, ručního nářadí Knipex a specializovaných nástrojů Kennametal pro frézovaní asfaltových živičných povrchů.

Od svého vzniku má společnost CBN formu veřejné obchodní společnosti. Škála zákazníků firmy CBN je opravdu pestrá. Jedná se o výrobní firmy, velkoobchody s brusivem, maloobchody se železářským sortimentem, půjčovny elektrického nářadí, společnosti zajišťující údržbu železničních koridorů. Své služby však CBN nabízí i konečným zákazníkům.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Co se děje s radioaktivními odpady v Česku?

Úložiště radioaktivních odpadů Richard u Litoměřic

Správa úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO) řeší otázku uložení radioaktivních odpadů a vyhořelého jaderného paliva....

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

Největší pražský krajinářský park Stromovka v letošním roce slaví své 750. výročí založení. Při této příležitosti...

Najdete na iDNES.cz