Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


CarbonX® je nejlepší nehořlavá látka pro ochranné oděvy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Je-li desítky let materiál NOMEX standardem, proti kterému se porovnávají všechny ostatní nehořlavé textilie pro ochranné oděvy, potom je na čase si zvolit standard nový a sice CarbonX.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nehořlavá látka pro ochranné oděvy. | foto: CarbonX®

Proč CarbonX® místo NOMEX® ?

Jsou-li základní údaje o hořlavosti materiálů a účinnosti nehořlavých úprav deklarovány limitním kyslíkovým číslem (LKČ), potom to musí být každému jasné.

CarbonX® má LKČ=55 a NOMEX® jen 28. CarbonX®  má nejvyšší hodnotu LKČ ze všech nehořlavých vláken na současném trhu a výrazně vítězí nad zbytkem konkurence.

Limitní Kyslíkové Číslo LKČ

Největší popáleniny a vážná zranění vám často může způsobit vaše vlastní oblečení, které se vznítí. Jestliže pracujete v prostředí, kde existuje nebezpečí požáru nebo exploze a vznětu, udělejte všechno, aby jste mu předešli, ale zároveň na něj byli připraveni. Noste vhodné oděvy, ujistěte se, že jsou to oděvy ochranné a noste je, protože může přijít chvíle, kdy je budete potřebovat.

Dával-li vám NOMEX® tolik potřebné "ony kritické vteřiny navíc", které jsou nutné, dojde-li ke vznícení nebo k výboji elektrického oblouku, potom vám dává CarbonX®  desítky vteřin. Jsou to cenné desítky vteřin rozdílu, které jsou hranicí mezi životem a smrtí. Je to Váš oděv, který rozhodne. Je možná těžké si to připustit, ale je to pravda.

Testy prováděné v nezávislých laboratořích a v podmínkách blížících se realitě, prokazují, že ochranné oděvy z vlákna CarbonX®  vždy s odstupem překonávají oděvy z vlákna NOMEX®. Ano, NOMEX® byl desítky let nejlepší, ale teď je tu CarbonX®.

Látky z CarbonX® jsou založeny na patentované směsi vysoce nehořlavých vláken za využití oxidovaných polyakrylonitrilových vláken, která navíc neuhelnatí, neškvaří se, nemění výrazně svůj tvar a to ani při zásahu intenzivního ohně, roztaveného kovu, elektrického oblouku nebo vysoké teploty. Dokonce si po takovém zásahu i nadále udrží svou ochrannou funkci.

Chemické složení samotného vlákna CarbonX® totiž způsobuje, že toto vlákno na vzduchu nehoří. A protože je ochrana zabudována už v samotném vláknu, na vlastnostech se nic nemění ani praním i nošením. Úroveň ochrany je stále stejná. Inherentně nehořlavé a antistatické ochranné oděvy s dlouhou životností, to jsou oděvy, které se vyplatí. Tyto vlastnosti dělají v současnosti z CarbonX® nejlepší nehořlavou látku na trhu. 

CarbonX® poskytuje špičkovou ochranu

Špičková ochrana, kterou poskytuje CarbonX® je důvodem, proč si vybírají všichni, kteří potřebují ochranu před vzplanutím a elektrickým obloukem v petrochemickém, chemickém a plynárenském průmyslu stejně jako v elektrických rozvodných závodech a měli by jste si ho vybrat i vy. CarbonX® vás nemusí zachránit jen od popálenin, ale může vám zachránit i život.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Výkonný kancelářský pomocník, který vyhrál dTest

Značku kvality dTest získala HP OfficeJet Pro 8720

Zorientovat se v množství kancelářských zařízení, která spolehlivě zvládnou barevný tisk, kopírování a skenování, je...

Světlo může být vším, čím chcete. Objevte Philips HUE

Světlo může být vším, čím chcete. Objevte Philips HUE.

Philips HUE je osobní bezdrátový systém osvětlení, který vám umožní jednoduše ovládat světlo a vytvářet správnou...

Najdete na iDNES.cz