Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Bývalý závodník nabízí moderní kola ženám a bezpečná dětem

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Robert Štěrba založil před 20 lety firmu, která je dnes špičkou v prodeji kol a cyklistických doplňků. Zaměřuje se nejen na prodej pánských, ale i dámských kol. Široký sortiment najdou i rodiče pro své děti.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Bývalý závodník nabízí moderní kola ženám a bezpečná dětem | foto: Robert Štěrba a spol., spol. s r.o.

Už dávno neplatí, že cyklistika je sportem hlavně pro muže. Vytáhnout ze sklepa či z garáže kolo, nasednout a dát si ať už kondičních padesát kilometrů, anebo si vyrazit jen tak na projížďku, patří v Česku k čím dál oblíbenějším aktivitám i pro ženy. A s rozvojem cyklostezek vyjíždějí na výlety i celé rodiny s dětmi. 

Potvrzují to i statistiky prodeje společnosti Štěrba a spol. Téměř polovina bicyklů, které pražská firma prodá, míří k zákaznicím něžného pohlaví. A kvapem stoupají i prodeje dětských kol. To proto, že rodiče, kteří byli zvyklí jezdit, mají potomky a k cyklistice je vedou také.

Štěrba a spol. jsou profesionálové

Aby si člověk jízdu užil, je potřeba vlastnit kolo, které nabídne komfortní projížďku. Štěrba a spol. je tou pravou volbou.

Jde o profesionální společnost s dvacetiletou tradicí a zkušenostmi.
Zárukou kvalitního servisu pro klienty je jméno jejího zakladatele: Robert Štěrba patřil v 80. letech minulého století k elitě československé cyklistiky. Je pětinásobným mistrem republiky a má bronz z dráhového mistrovství světa.

U Štěrby a spol. si můžete vybrat ze široké nabídky renomovaných výrobců kol.
Firma si zakládá na tom, že klientům předkládá zásadně kola výrobců, kteří své zboží konstruují s důrazem na bezpečnost a používají mnoho speciálních komponentů vyráběných právě s ohledem na maximální bezpečnost a snadné ovládání.

Moderní bezpečná kola na míru

Chcete vybírat ze stovky druhů kol? Dodat zboží na míru? Poradit, který bicykl vybrat, v obchodě si ho nechat odborně seřídit a pak už jen vyrazit do terénu? Pak jste u firmy Štěrba a spol. na správné adrese.

Pořídí tu všichni. Dámy najdou v nabídce společnosti Štěrba a spol. kola speciálně konstruované přesně pro potřeby žen, které spíše než dokonalé jízdní vlastnosti upřednostňují právě pohodlí při jízdě.

dámské kolo

Dámská kola proto mají speciálně upravenou geometrii a odlišný design, respektují navíc anatomii ženského těla. Sortiment obsahuje jak klasické a levnější modely, tak také nepřeberné množství kol, které mají moderní vychytávky, například upravenou "ženskou" odpruženou vidlici, která si poradí i s jezdkyní nižší váhy.

Samozřejmostí jsou také nejrůznější barevné odstíny. Je totiž prokázáno, že ženy si rády vybírají tak, aby vše "ladilo". Barva je jednoduše pro mnoho dam "až na prvním místě" a kola pro ně se tomu přizpůsobují.

Štěrba poradí při výběru kol pro děti

Podobné je to s dětmi. Také ony si rády volí své oblíbené barevné kombinace. Štěrba a spol. to dobře ví a má i pro dětské zákazníky (a potažmo pro jejich rodiče) připraveno opět obrovské množství kol na výběr. 

dětská kola

Zaměstnanci společnosti Štěrba a spol. ochotně poradí při výběru bicyklu pro potomka. To je totiž velmi důležité. Dítě se na kole musí dobře cítit a správně držet tělo, aby je nebolela záda či ruce,
k čemuž napomůže zejména správná volba velikosti rámu.

Čím dál větší oblibě se také těší dětská odrážedla, která slouží jako předvoj klasického kola. Dítě se na něm bezvadně naučí držet rovnováhu a stabilní ovládání stroje.

Nepodceňte cyklodoplňky

Pro rodiče, kteří rádi berou děti na cyklovýlety odmalička, jsou klíčové i doplňky. Štěrba a spol. jich nabízí mnoho: od dětských přileb - což by měla být vždy ta první věc, kterou pořídíme - dětských sedaček, cyklooblečení až po přídavná balanční kolečka, tažné tyče či přívěsné cyklovozíky. Vybere si opravdu každý a na cyklovýlet lze vyrazit takřka od narození.

Kompletní nabídku kol a vybraných doplňků firmy Štěrba a spol. najdete na jejích webových stránkách www.sterba-kola.cz, kde lze zboží rovnou zakoupit v e-shopu. Spoustu dalších doplňků, jako oblečení, přilby, nářadí, díly a mnoho dalších drobností pak najdete v kamenné prodejně.

Zároveň tam najdete i možnost servisu, výroby kol na zakázku (například tandemy) a zajímavá je také služba "výkup starších modelů kol protiúčtem": pokud si u Štěrby vyberete nové kolo a nemáte pro staré žádné další využití, vykoupí jej od vás.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Franchisingová síť NATURHOUSE hledá zdatné podnikatele

Jan Gonda, Master-franchisant NATURHOUSE pro ČR a SR

Franchising s NATURHOUSE je poměrné jednoduchá cesta k podnikání s jistotou. Franchisor předá celé know how a je...

Najdete na iDNES.cz