Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Bývalý závodník nabízí moderní kola ženám a bezpečná dětem

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Robert Štěrba založil před 20 lety firmu, která je dnes špičkou v prodeji kol a cyklistických doplňků. Zaměřuje se nejen na prodej pánských, ale i dámských kol. Široký sortiment najdou i rodiče pro své děti.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Bývalý závodník nabízí moderní kola ženám a bezpečná dětem | foto: Robert Štěrba a spol., spol. s r.o.

Už dávno neplatí, že cyklistika je sportem hlavně pro muže. Vytáhnout ze sklepa či z garáže kolo, nasednout a dát si ať už kondičních padesát kilometrů, anebo si vyrazit jen tak na projížďku, patří v Česku k čím dál oblíbenějším aktivitám i pro ženy. A s rozvojem cyklostezek vyjíždějí na výlety i celé rodiny s dětmi. 

Potvrzují to i statistiky prodeje společnosti Štěrba a spol. Téměř polovina bicyklů, které pražská firma prodá, míří k zákaznicím něžného pohlaví. A kvapem stoupají i prodeje dětských kol. To proto, že rodiče, kteří byli zvyklí jezdit, mají potomky a k cyklistice je vedou také.

Štěrba a spol. jsou profesionálové

Aby si člověk jízdu užil, je potřeba vlastnit kolo, které nabídne komfortní projížďku. Štěrba a spol. je tou pravou volbou.

Jde o profesionální společnost s dvacetiletou tradicí a zkušenostmi.
Zárukou kvalitního servisu pro klienty je jméno jejího zakladatele: Robert Štěrba patřil v 80. letech minulého století k elitě československé cyklistiky. Je pětinásobným mistrem republiky a má bronz z dráhového mistrovství světa.

U Štěrby a spol. si můžete vybrat ze široké nabídky renomovaných výrobců kol.
Firma si zakládá na tom, že klientům předkládá zásadně kola výrobců, kteří své zboží konstruují s důrazem na bezpečnost a používají mnoho speciálních komponentů vyráběných právě s ohledem na maximální bezpečnost a snadné ovládání.

Moderní bezpečná kola na míru

Chcete vybírat ze stovky druhů kol? Dodat zboží na míru? Poradit, který bicykl vybrat, v obchodě si ho nechat odborně seřídit a pak už jen vyrazit do terénu? Pak jste u firmy Štěrba a spol. na správné adrese.

Pořídí tu všichni. Dámy najdou v nabídce společnosti Štěrba a spol. kola speciálně konstruované přesně pro potřeby žen, které spíše než dokonalé jízdní vlastnosti upřednostňují právě pohodlí při jízdě.

dámské kolo

Dámská kola proto mají speciálně upravenou geometrii a odlišný design, respektují navíc anatomii ženského těla. Sortiment obsahuje jak klasické a levnější modely, tak také nepřeberné množství kol, které mají moderní vychytávky, například upravenou "ženskou" odpruženou vidlici, která si poradí i s jezdkyní nižší váhy.

Samozřejmostí jsou také nejrůznější barevné odstíny. Je totiž prokázáno, že ženy si rády vybírají tak, aby vše "ladilo". Barva je jednoduše pro mnoho dam "až na prvním místě" a kola pro ně se tomu přizpůsobují.

Štěrba poradí při výběru kol pro děti

Podobné je to s dětmi. Také ony si rády volí své oblíbené barevné kombinace. Štěrba a spol. to dobře ví a má i pro dětské zákazníky (a potažmo pro jejich rodiče) připraveno opět obrovské množství kol na výběr. 

dětská kola

Zaměstnanci společnosti Štěrba a spol. ochotně poradí při výběru bicyklu pro potomka. To je totiž velmi důležité. Dítě se na kole musí dobře cítit a správně držet tělo, aby je nebolela záda či ruce,
k čemuž napomůže zejména správná volba velikosti rámu.

Čím dál větší oblibě se také těší dětská odrážedla, která slouží jako předvoj klasického kola. Dítě se na něm bezvadně naučí držet rovnováhu a stabilní ovládání stroje.

Nepodceňte cyklodoplňky

Pro rodiče, kteří rádi berou děti na cyklovýlety odmalička, jsou klíčové i doplňky. Štěrba a spol. jich nabízí mnoho: od dětských přileb - což by měla být vždy ta první věc, kterou pořídíme - dětských sedaček, cyklooblečení až po přídavná balanční kolečka, tažné tyče či přívěsné cyklovozíky. Vybere si opravdu každý a na cyklovýlet lze vyrazit takřka od narození.

Kompletní nabídku kol a vybraných doplňků firmy Štěrba a spol. najdete na jejích webových stránkách www.sterba-kola.cz, kde lze zboží rovnou zakoupit v e-shopu. Spoustu dalších doplňků, jako oblečení, přilby, nářadí, díly a mnoho dalších drobností pak najdete v kamenné prodejně.

Zároveň tam najdete i možnost servisu, výroby kol na zakázku (například tandemy) a zajímavá je také služba "výkup starších modelů kol protiúčtem": pokud si u Štěrby vyberete nové kolo a nemáte pro staré žádné další využití, vykoupí jej od vás.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Hvězdné války se vrací do Rudolfina ve velkolepém koncertu SCI-FI

Na pódiu Rudolfina bude 150 umělců.

Fanoušci filmové hudby se dočkají dalšího tematického koncertu. A bude to pořádný nářez. Už 13. října 2018 naplní...

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte dvě vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte 2 vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Milujete koně? Účastníte se různých parkurových klání? Ať už je vaše odpověď kladná na první či druhou otázku, případně...

Najdete na iDNES.cz