Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Bytů jsou tisíce, ale penthouse je jen jeden

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Toužíte po skutečně exkluzivním bydlení? Na vrcholku moderního rezidenčního objektu takřka dosahuje ke hvězdám stylový penthouse, kde budete mít jen pro sebe celé 25. patro. Dopřejte si vysoký komfort bydlení umocněný nádhernými výhledy do všech světových stran!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Bytů jsou tisíce, ale penthouse je jen jeden | foto: Gaudí, s.r.o.

Téměř v centru Prahy se v blízkosti dvou stanic metra nachází Rezidence Eliška, elegantní dominanta, která poskytuje výhled na celou Prahu i do přírody. Nedaleko se nachází nákupní centra Fénix a Galerie Harfa, O2 Aréna, školy i zdravotnictví. V ideální dostupnosti je i Pražský okruh a přímo u rezidence ústí nejvyhledávanější pražská cyklostezka.

Mezi další přednosti „Elišky“ patří vedle ideální lokace také nonstop fungující recepce, vlastní kavárna, posilovna, kadeřnictví, masáže a kosmetika. Pro rezidenty je zde k dispozici nadstandardní možnost technické pomoci při bydlení, pravidelného úklidu bytů nebo emergency systém spočívající v propojení každého bytu přímo s recepcí.

Bytů jsou tisíce, ale penthouse je jen jeden

Bytů jsou tisíce, ale penthouse je jen jeden

Podoba penthouse záleží jen na vás. Jaký je váš styl?

Celé poslední patro Rezidence Eliška je vyhrazeno budoucímu majiteli stylového penthouse, který se vám může zcela přizpůsobit na míru. Na ploše 395 m2 zde kromě nosných zdí nenajdete žádné příčky, podlahy ani kuchyň. Vše je tedy podvoleno vašemu vkusu, požadavkům a představám o ideálním bydlení. Můžete se ale inspirovat nebo zcela přijmout návrh Studia AI-DESIGN světoznámé architektky Evy Jiřičné a architekta Petra Vágnera. Ten je k nahlédnutí na internetových stránkách tohoto exkluzivního bytu.

Ve vstupní hale bytu je prosklená střecha, která tento prostor každý den prozařuje. Přímo pod ní si architekti představili akvárium s živými rybami a sochou Buddhy, který přináší harmonii, bezpečí a mír.

Bytů jsou tisíce, ale penthouse je jen jeden

Bytů jsou tisíce, ale penthouse je jen jeden

V prostorné společenské místnosti můžete pořádat akce pro více než 100 lidí

Na vstupní halu navazuje společenský prostor, který může sloužit jako útulný obývací pokoj, ale díky jeho velkolepé rozlehlosti v něm můžete pořádat i akce pro více než sto lidí. U nosné zdi může stát útulný krb s komínem a architekti zde navrhli také prostornou knihovnu, uprostřed které se nachází vstup do vinotéky pro 300 lahví.

Prostor jídelny a kuchyně dělí ostrůvek, který z jedné strany slouží jako bar a z druhé jako přípravná plocha kuchyně. Podlahu zdobí mramorové dlažby a efektně řešené podhledové stropy skrývají osvětlení a klimatizaci, kterou oceníte zejména při horkých letních dnech. Prostory haly, společenské místnosti, jídelny a kuchyně můžete nechat volně otevřené jako jednu velkou místnost, nebo rozdělit dle vlastní představy.

Bytů jsou tisíce, ale penthouse je jen jeden

Bytů jsou tisíce, ale penthouse je jen jeden

Rozlehlé terasy s úchvatným výhledem do všech světových stran

Po celé délce společenského prostoru, kuchyně a jídelny přinášejí do interiéru dostatek světla velká francouzská okna, která navazují na prostornou západní terasu (54 m2) orientovanou na západ a jih, která díky své výšce téměř 90 metrů nad zemí nabízí nejen úchvatný výhled, ale i patřičné soukromí, které oceníte zejména při relaxaci ve vířivce.... Na terasu můžete z interiéru vejít některými ze čtyř dveří. Další dvě terasy Vám umožní kochat se krásami Prahy na zbývající světové strany. Povrchy teras zdobí ušlechtilé exotické dřevo.

Praktické a snadno ovladatelné vnější žaluzie a veškerá technika Penthousu budou řízeny sofistikovaným inteligentním systémem

Bytů jsou tisíce, ale penthouse je jen jeden

Bytů jsou tisíce, ale penthouse je jen jeden

Ložnice jako oáza klidu

V jihovýchodní části penthousu vytváří oázu pro odpočinek a regeneraci ložnice spojená s koupelnou a terasou. Oddělené jsou od sebe pouze sklem a jejich celková výměra je 80 m2. Architekti AI-DESIGN zde navrhli průchozí šatnu s vestavným nábytkem a postel, která se doslova vznáší nad zemí. V této „posteli na obláčku“ se bude relaxovat jedna radost.

Bytů jsou tisíce, ale penthouse je jen jeden

Bytů jsou tisíce, ale penthouse je jen jeden

Prohlédněte si vizualizaci celého penthouse na www.rezidenceeliska.cz/penthouse.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Objevte svět zvířat ve středních Čechách. Středočeský kraj je plný domácích, divokých, exotických, ale i pravěkých...

Další z rubriky

Kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA zve do světa krásy a harmonie

Vítězky

Podzimní trendy v účesech, líčení, módě i inspiraci pro nadcházející společenskou sezonu, zážitky ze soutěží, přehlídek...

Pět rad, jak být zdravý a úspěšný. Vyhlaste válku stresu a správně jezte

Pět rad jak být zdravý a úspěšný. Vyhlaste válku stresu a správně jezte

Zdraví a úspěch – co více si přát? Cesta k nim ale může být jednodušší, než si myslíte. Držte se pěti rad a uvidíte, že...

Youtubeři v Central Kladno

Youtubeři v Central Kladno

Originální rozloučení s prázdninami a zahájení nového školního roku připravuje na pondělí 3. září 2018 od 10.00 hodin...

Najdete na iDNES.cz