Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Bytový komplex Kaplířka je splněný sen o bydlení

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Přemýšlíte o pořízení nového bydlení v Plzni, ale zatím jste nenašli vhodnou lokalitu nebo byt podle vašich představ? Pokud ano, pak už hledat nemusíte. Začal totiž prodej bytů ve zbrusu nové Rezidenci Kaplířka v Plzni na Borech – nejoblíbenější městské čtvrti.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Bytový komplex Kaplířka je splněný sen o bydlení | foto:  Ladislava Egrmajerová

V současné době v lokalitě Kaplířka již stojí první z budoucího celkového počtu pěti bytových domů – bytový dům Bára, který byl úspěšně prodán již před kolaudací. Následovat ho nyní bude v druhé etapě devítipodlažní Blanka s 53 bytovými jednotkami, z nichž některá může být vaše. Prodej bytů totiž právě začal.

Bytový komplex Kaplířka: Splněný sen o bydlení

V bytovém domě Blanka, který staví společnost První developerská s.r.o., najdete byty všech běžných dispozic. Od těch úplně nejmenších 1+KK, přes větší 2+KK a 3+KK, až po luxusní byty se zajímavými dispozicemi 4+KK a 5+KK. A to v cenovém rozmezí od 1 300 000 korun do 2 790 000 korun, nejdražší 4 790 000 korun. „Byty jsou spíše malometrážní, což reflektuje na současnou poptávku na trhu. Již několikátým rokem totiž lidé ve větších městech chtějí převážně byty typu 1+KK, 2+KK od 30 m2 do 45 m2. Při dnešní životní úrovni, stylu a tempu to dává smysl – menší kupní cena, menší měsíční náklady a v neposlední řadě dosažitelnější hypoteční úvěr,“ vysvětluje Ladislava Egrmajerová z realitní kanceláře RE/MAX InterCora, která je výhradním prodejcem bytů v této lokalitě.

Bytový komplex Kaplířka: Splněný sen o bydlení
Bytový komplex Kaplířka: Splněný sen o bydlení

Bytový komplex Kaplířka: Splněný sen o bydlení

Každý byt má svoji lodžii či balkon a sklepní kóji. Dům bude pochopitelně bezbariérový a bude napojen na veškeré inženýrské sítě, plyn v domě není a teplo je zajišťováno přes výměníkovou stanici od Plzeňské teplárenské. Poslední patro je řešeno nadstandardně, v bytech budou připraveny komíny na krby, stropní světlíky v hlavních místnostech, klimatizace včetně klimatizační jednotky. Videotelefony jsou v každém bytě. V okolí domu je plánován také dostatek vlastních parkovacích míst. „Současně se za domy buduje park, který bude oplocen. Lokalita Kaplířka je proto skvělou volbou pro rodiny s dětmi i starší páry,“ doplňuje Ladislava Egrmajerová.

Bytový komplex Kaplířka: Splněný sen o bydlení

Bytový komplex není na Borech stavěn náhodou. Tato lukrativní městská čtvrť dlouhodobě figuruje u Plzeňanů na prvním místě v oblíbenosti. Kaplířka je navíc poslední volnou plochou, na které lze stavět nové domy. „Bory svou polohou nejsou rozrůstající se lokalitou, kvůli poloze to ani není možné, jsou totiž lemované silnicemi 1. třídy a dálnicí D5. Další výstavby jsou možné, vzhledem k urbanistickému rozložení, jen zbouráním starších budov,“ vysvětluje Egrmajerová. Občanská a dopravní vybavenost je tu ojedinělá, vše máte doslova na dosah a to z každé strany: nákupní centrum Area Bory (přímo za zády), Borský park, nemocnice u Mulačů, tramvajová zastávka, přímé napojení na D5 Praha – Rozvadov, 1,5 km vzdálená Západočeská univerzita a oblast Borská pole a též přímé napojení na obchvat Plzně.

Bytový komplex Kaplířka: Splněný sen o bydlení

Tím, že je investor a stavební firma jednou společností, pouze účetně rozdělenou, zjednodušuje se během stavby a prodeje mnoho věcí a to vždy ve prospěch kupujících. Blanka bude již šestým bytovým domem v Plzni, který zde tato firma staví, je zárukou kvality a poctivé práce. Též je nutno zdůraznit (což je zde unikátní), že kupující při volbě koupi bytu platí rezervační zálohu a kupní cenu platí až po kolaudaci. Tento investor nevyžaduje takzvané splátky během výstavby, jak je běžná praxe všech ostatních developerů.

V případě vašeho zájmu a pro další informace o prodeji bytů se obracejte na Ladislavu Egrmajerovou na telefonním čísle 731 618 421.

* Prodejce: Ladislava Egrmajerová, RE/MAX InterCora

* Developer: První developerská s.r.o.

* Stavební firma: SBT Stavby s.r.o.

* Projekční ateliér: A – Prost spol. s.r.o.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Další z rubriky

Jsme nejlepší, říká ředitel nemocnice, v níž se točil seriál Malé lásky

Jsme nejlepší, říká ředitel nemocnice, v níž se točil seriál Malé lásky.

Nový centrální příjem, chirurgický pavilon, psychiatrická klinika, obnova poloviny lůžkového fondu – to jsou některé z...

Máte byt k investici? Od noční můry vás ochrání správa pronájmů

Máte byt k investici? Od noční můry vás ochrání správa pronájmů.

Komu by se nelíbilo mít měsíčně příjem z pronájmu vlastní nemovitosti? Tisíce i desetitisíce měsíčně, a to bez...

Přepravní systém FOFR, specialista na rozměrnější zásilky

Přepravní systém FOFR, specialista na rozměrnější zásilky

Expresní systém přepravy zásilek FOFR, kterého je Lorenc Logistic součástí, zaplňuje mezeru na trhu sběrných služeb. ...

Najdete na iDNES.cz