Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Bylinné pastilky na bolest v krku pomohou rychle a účinně

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Bylinné pastilky na bolest v krku ocení každý, koho v zimě přepadly nepříjemné zdravotní problémy. Blahodárný účinek bylinek, které pastilky na bolest v krku obsahují, stačily prověřit už celé generace lidí. Pastilky na bolest v krku tlumí také záněty v hrdle a další nepříjemné potíže.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nachlazení a kašel přichází bez varování. Účinnou pomoc nabízí například cucavé pastilky se zvýšeným obsahem extraktů z bylin. | foto: Simply You Pharmaceuticals

K bolesti v krku jsou náchylní lidé, kteří jsou dlouhodobě vystaveni stresu a svůj organismus nadměrně zatěžují, ať již po psychické nebo fyzické stránce. Jejich imunitní systém je oslabený a tím pádem se mu hůře bojuje s bakteriálními a virovými infekcemi. Přírodní pastilky na bolest v krku však představují účinnou posilu obranyschopnosti. Lidský organismus se tak může s viry a bakteriemi snáze vypořádat.

Samotná bolest v krku není ještě nemocí, ale je jistým příznakem onemocnění, které se projevuje také pocitem škrábání nebo pálení. Bylinné pastilky na bolest v krku, po kterých při podobných potížích s oblibou sáhne tolik lidí, však nepříjemné zdravotní komplikace tlumí. A někdy dokonce pomohou zachránit premiérové pěvecké vystoupení.

"Na svůj první koncert jsem se hrozně těšila, pár dnů před jeho konáním jsem ale začala kašlat a škrábalo mě v krku tak silně, že jsem sotva mluvila, natožpak abych mohla zpívat. Zkoušela jsem kloktat sůl a hodně pít bylinné čaje, protože dávám přednost přírodním prostředkům. Pokud vyloženě nemusím, antibiotika si do těla necpu. Koupila jsem si také pastilky s jitrocelem a mateřídouškou, které mi přinesly rychlou úlevu," pochvaluje si mladá zpěvačka Dáša Erbová a dodává, že si svůj den D náležitě užila.

Lidé, které trápí kašel, ucpaný nos, zanícení a zahlenění průdušek, si chodí pro účinné prostředky na přírodní bázi do lékáren. Výborné jsou například HerbalMed pastilky Dr. Weiss. Výrazné účinky těchto pastilek na bolest krku a další potíže zaručuje pečlivě kontrolovaná kvalita a unikátní kombinace více než 20 extraktů z léčivých bylin.

Pastilky na bolest v krku mají navíc posíleny nejdůležitější účinné látky: patří k nim extrakty z jitrocele a mateřídoušky, které pomáhají uvolňovat hleny, mírní kašel a ulehčují vykašlávání. Obsažený extrakt z lípy zase pomáhá uklidňovat zanícenou a podrážděnou sliznici krku. Přírodní pastilky na kašel působí v dutině ústní antisepticky, odstraňují nepříjemný pocit v ústech, zápach z úst a osvěžují dech. Účinnost pastilek podporuje vitamín C.

Přírodní pastilky na bolest v krku mají praktické účinky ještě v jiném ohledu: nejenže přispívají k posílení obranyschopnosti celého organismu, ale mají také příjemnou chuť.

Díky vyváženému obsahu, zvoleným koncentracím a vzájemně se potencujícím účinkům jednotlivých složek, mají pastilky HerbalMed Dr. Weiss nejvyšší přírodní účinnost.

Díky vyváženému obsahu, zvoleným koncentracím a vzájemně se potencujícím účinkům jednotlivých složek, mají pastilky HerbalMed Dr. Weiss nejvyšší přírodní účinnost.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Výpomoc na mateřské: v roce 2018 to není chůva, ale půjčka

Výpomoc na mateřské: V roce 2018 to není chůva, ale půjčka

Chůva, slečna na hlídaní, au pair - to už dávno nejsou synonyma pomoci mamince s péčí o dítě. Stále častěji jsou to...

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Po těchto letních ošetřeních budete vypadat, jako by luxusní dovolená trvala několik let! S korektivními dermatoložkami...

Nový život bez kil navíc

Ke konci programu Cambridge Weight Plan se účastnice sešly při focení s...

Přihlásily se do výzvy s programem Cambridge Weight Plan a začaly nový život. Tři odvážné ženy díky podpoře výživových...

Najdete na iDNES.cz