Doporučujeme

Zvuk jako v kině! Soundbar TCL RAY•DANZ vyhrává u odborníků

Zvuk jako v kině! Soundbar TCL RAY•DANZ vyhrává u odborníků | foto: ČTK

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zvuk jako v kině! Soundbar TCL RAY•DANZ vyhrává u odborníků

Dvojnásobná výhra pro TCL. Dva produkty značky TCL si získaly uznání odborníků na obraz i zvuk z asociace EISA. Ocenění EISA Best Buy pro televizor TCL řady C81 a soundbar TCL RAY•DANZ

Renomovaná asociace EISA udělila produktům značky TCL dvě prestižní ocenění. V kategorii televizorů získala novinka TCL 65C815 ocenění „Best Buy TV 2020–2021“. Obdobné ocenění „Best Buy Soundbar 2020–2021“ bylo uděleno soundbaru TCL RAYDANZ. 

Zvuk jako v kině! Soundbar TCL RAY•DANZ vyhrává u odborníků

Inovativní Soundbar TCL TS9030 RAY•DANZ s originálně řešeným prostorovým zvukem

Rok 2020 je pro značku TCL rokem velmi úspěšným. Dokládá to také druhé ocenění „Best Buy“, tentokrát pro soundbar TCL TS9030 RAYDANZ. Jde o produkt, který přináší zcela pohlcující domácí zábavu s technologií Dolby Atmos. Technologie pro soundbar RAYDANZ, vyvinutá společností TCL, využívá originální konstrukční řešení zpětného ohnutí u bočních reproduktorů, které směřuje zvuk na akustické odražeče a ohýbá zvuk do přesného úhlu pro vytvoření přirozeného dozvuku a širšího zvukového pole, než dokážou nabídnout jiné produkty na trhu v dané cenové kategorii. Centrální kanál s dedikovanými a dopředu vyzařujícími reproduktory zajistí jasné dialogy a lokalizaci hlasu u obsahu s mluveným slovem. V kombinaci s technologií Dolby Atmos pak soundbar poskytuje trojrozměrný zvuk bez nutnosti instalovat další, nahoru vyzařující nebo stropní reproduktory.

„Soundbar TCL s číselným označením TS9030 nabízí široce oceňovaný mix cenové dostupnosti, užitečnosti a výkonu. RAY•DANZ je kompatibilní s technologií Dolby Atmos i se službou Google Home. Využívá bezdrátový subwoofer a další technologie, které optimalizují přehrávání. Výsledkem je tříkanálové zvukové pole formátu 3.1, které je ideální pro obývací pokoje. Soundbar má dedikovaný centrální reproduktor pro přednes mluveného slova a dialogů ve vysoké čistotě. RAY•DANZ se pyšní mnoha užitečnými vlastnostmi a funkcemi včetně přehrávání hudby z USB, bezdrátového streamování obsahu pomocí aplikace Chromecast, Apple Airplay i Bluetooth, včetně HDMI portu s přenosem 4K HDR signálu. Tento soundbar představuje vylepšení zvuku se širokým dosahem,“ tak popisují oceněný produkt porotci asociace EISA.

Zvuk jako v kině! Soundbar TCL RAY•DANZ vyhrává u odborníků
Zvuk jako v kině! Soundbar TCL RAY•DANZ vyhrává u odborníků
Zvuk jako v kině! Soundbar TCL RAY•DANZ vyhrává u odborníků

Více o soundbaru TCL RAY•DANZ zde.

  • Nejčtenější

Šňůrkové náramky s českými granáty

Golf přilákal ve složité sezóně nové hráče

I vaše imunita potřebuje ochránit

Nejlepší ležák vaří v Holbě