Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Komerční sdělení   0:03aktualizováno  0:03 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího manžela. Chtěl svojí paní trpící astmatem vytvořit domov, kde se jí bude dobře dýchat.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze. | foto: Archiv společnosti Hyla

Víte sami, že když se vám špatně dýchá ať už kvůli vedru, nemoci nebo prachu ve vzduchu, cítíte se hodně špatně. Máte jediné přání – pořádně se nadechnout. Bez námahy, bez bolesti. A zdravý domov – to je přesně to, co Hyla dá také vám.

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Prach, dráždivé látky a pyly zdravotním systémem Hyla odstraníte jednoduše. Stačí stisknout tlačítko, vzduch s prachem hyla prožene vodou a dočistí samočisticím rotačním separátorem. I když jsou některé pyly nesmáčivé, separátor je opakovaně a opakovaně zapírá do vody v nádobě, až v ní definitivně zůstanou. S vodou je vylijete a máte doma opravdu čisto. Šetříte peníze za filtry, sáčky nebo jiný spotřební materiál. Podle lidí, kteří Hylu mají, minimálně 20 let.

Po celou dobu máte k dispozici všechny tipy jak si domácí úklid a čištění vzduchu maximálně ulehčit. Pokud zapomenete, jak rychle a do hloubky klepat matrace nebo vyčistit dřevěnou podlahu, stačí zavolat na bezplatnou linku 800 100 053. Poradíme po telefonu nebo přijede náš poradce, který vás nebo vaši uklízečku vše naučí.

Mimochodem, poradci jsou zvlášť školení a motivovaní, vystupují profesionálně a co se týče Hyly, ovládají vše. Pokud byste se chtěli starat o uživatele hyly ve svém regionu, napište a zvážíme případnou spolupráci.

Budete se moci opřít o vynikající produkt, protože Hyla se od začátku soustředila na kvalitu. Kdo si ji koupil v roce 1995 tehdy za poloviční cenu oproti konkurenci, výrazně ušetřil a šetří dodnes. Více než 15 tisíc domácností využívá tento velmi dobře pracující multifunkční přístroj.

Proč tenkrát lidi investovali částku, za kterou bylo pěkné ojeté auto? Viděli dál než ostatní. Investovali do svého zdraví a zdraví svých dětí. Spočítejte si s nimi, kolik za 20 let dáte za různé vysavače, ať už robotické nebo jiné. K tomu přidejte čističky vzduchu, které budou stále potřebnější, úklidové prostředky a spotřební materiál. Zahrňte cenu času, který strávíte v čekárně u lékaře a doplatky za léky. Dojdete k šestimístnému číslu.

Využijte proto možnost ozdravit svůj domov, ušetřit čas strávený uklízením i peníze. Tak jako to udělali vaši sousedé a kamarádi. A protože si vážíme vaší přízně, prvních 20 domácností, kde si v srpnu 2018 Hylu EST vyzkouší, dostane kromě speciální akční nabídky také nádhernou kuchyňskou váhu. Akce trvá do vyčerpání zásob.

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Tajné erotické fantazie žen se stále častěji stávají skutečností na platformách nezávazného seznamování. Dámy zde mohou...

Další z rubriky

PVC podlahy Gerflor DesignTex s textilní podložkou a zárukou 15 let

PVC podlahy Gerflor Design Text s textilní podložkou a zárukou 15 let

Podlahy DesignTex Plus určené do bytových i komerčních prostor dokonale imitují dekory dřeva nebo napodobeninu...

Vlastní apartmán v Krkonoších aneb chalupařte bez starostí

Vlastní apartmán v Krkonoších aneb chalupařte bez starostí

Také se vám chalupaření líbí, ale odrazují vás starosti spojené s provozováním druhého domu? Koncept vlastního horského...

Jinonická Rezidence nabízí poslední dva byty v přírodě na dosah centra

Jinonická Rezidence nabízí poslední dva byty v přírodě na dosah centra

Kdo dnes vyhlíží nadstandardní bydlení v Praze a okolí, hledá v širším centru a v nových VIP zónách. Oblíbená je...

Najdete na iDNES.cz