Zastřešíme váš bazén

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Venku léto a vy se chystáte osvěžit ve svém bazénu, ale nelibě pozorujete, že voda nemá pro vás tu správnou teplotu, na hladině stále něco plave, složení ph je špatné a vypadá to, že brzy bude pršet. Čas, který investujete do údržby bazénu vás připraví o možnost si příjemně zaplavat a relaxovat.

Zastřešíme váš bazén | foto: Alupol

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pro zastřešení bazénu se dnes rozhoduje většina zákazníků, kteří si pořídí na zahradu bazén. Bazénové zastřešení totiž přináší hned několik výhod najednou. Tou nejvýznamnější je, že zakrytí bazénu umožní každému prodloužit si výrazně koupací sezónu. Zastřešení na bazén také uspoří váš čas při péči o bazénovou vodu. Neopomenutelnou skutečností je také bezpečnost, jelikož zastřešení zabraňuje nechtěnému pádu do bazénu. Důvodů pro pořízení zastřešení bazénu by se dala najít celá řada.

Než se pustíte do výběru konkrétního zastřešení bazénu, měli byste si uvědomit několik základních kritérií, která musí splňovat. Na prvním místě stojí správná funkčnost a odolnost zastřešení. Musíte zvážit použité materiály, které musí být stabilní a odolné vůči rozmarům počasí. Zvolte takový typ zastřešení, který se bude hodit do vašeho exteriéru po estetické stránce a příjemně bude korespondovat i se samotným bazénem. Rozhodněte se správně.

ALUPOL s.r.o.

Oslovili jsme firmu Alupol, která zastřešení bazénu vyrábí již 12 let a dokáže svým zákazníkům nabídnout to nejlepší. V jejich nabídce můžete nalézt různé typy zastřešení bazénů v různých barvách a s různými polykarbonátovými výplněmi.

Zastřešíme váš bazén

Jako výplň zastřešení používá např. komůrkové polykarbonátové desky, které jsou vynikajícím materiálem pro tepelně izolační zasklívání, prosvětlování a zastřešení. Jsou z obou stran opatřeny ochrannou vrstvou proti UV záření, která zajišťuje mimořádnou odolnost vůči stárnutí vlivem klimatických podmínek, zabezpečuje dlouhou životnost, zajišťuje dlouhodobé zachování optických vlastností a pomáhá zachovat vysokou tuhost a únosnost. Díky vysoké rázové houževnatosti zajišťují polykarbonátové desky vysokou bezpečnost, je vyloučen vznik střepů a dále se minimalizuje možnost poškození při dopravě a montáži.

Další možností jsou plné polykarbonátové desky. Díky vysoké průsvitnosti, hladkému povrchu a praktické nerozbitnosti nacházejí tyto desky široké uplatnění v různých odvětvích, a to jak v interiérových, tak exteriérových aplikacích. Využití těchto desek je rozmanité hlavně v projektech, kde je kladen důraz na design a bezpečnost.

Další důležitou částí zastřešení je nosná hliníková konstrukce, která je vyrobena z profilů navržených společností Alupol a vyrobených na zakázku pouze pro ni. Profily se od sebe odlišují jak vnějšími rozměry, tak rozměry výztuží uvnitř profilů. Pro vynikající pevnost zastřešení je použit vždy vhodný typ profilu v závislosti na konstrukční složitosti, typu a velikosti zastřešení. Profily jsou navrhnuty tak, aby mohla vytékat zkondenzovaná voda ven a nedošlo tím k zamrznutí vody v profilech v zimních měsících. Čelní stěny zastřešení jsou standardně odnímatelné, což vám někdy může pomoci při nedostatku místa za bazénem.

Zastřešíme váš bazén

Jednotlivé segmenty se pohybují po hliníkových kolejnicích, které vám mohou nabídnout ve dvou provedeních. Mimo standardních kolejnic se můžete setkat s pochozími kolejnicemi, u kterých je výhodou, že je na ně možné pohodlně došlápnout, protože jsou na nich vytvořeny rovné plochy.

Veškeré hliníkové profily jsou ve standardním provedení opatřeny povrchovou úpravou stříbrný Elox. Jedná se o nejlepší povrchovou úpravu hliníku, která ho chrání před vnějšími vlivy prostředí. Pokud se někdo rozhodne přizpůsobit barvu zastřešení k barvě domu či pergoly, je tu možnost změnit libovolně barvu konstrukce dle vzorníku RAL, nebo zaměnit stříbrný Elox za bronzový.
EPDM těsnění mezi jednotlivými segmenty zaručuje maximální životnost, vysokou elasticitu a to i v těch nejextrémnějších povětrnostních podmínkách.
Aby zastřešení bezchybně jezdilo, jsou v jednotlivých segmentech umístěna kola s dvouřadými nerezovými ložisky.

Pro pohodlný vstup do bazénu můžete použít například boční posuvné dveře, které lze i uzamknout. Takto bychom vám mohli představit další možnosti a využití různých doplňků. My jsme vám představili některé z nich a ostatní můžete naleznout na internetových stránkách www.alupol.cz, kde vám poradí, jak bazény nejen zastřešit, ale i správně si vybrat.

ALUPOL s.r.o.
Chýnovská 535
391 11 Planá nad Lužnicí
Tel.: +420 381 210 616
E-mail: alupol@alupol.cz


Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Pět vlastností dobrého obchodního zástupce

Pět vlastností dobrého obchodního zástupce

Jak se pozná spolehlivý a důvěryhodný obchodní zástupce bankovních i nebankovních společností? Poradíme vám, na co se...

Další z rubriky

Rekonstrukce koupelny se vyplatí

Rekonstrukce koupelny se vyplatí

Aby se nám doma líbilo: Vyřešíme to kreativně, nebo necháme provést kvalitní rekonstrukci? Existují stovky příběhů...

Vlastní apartmán v Krkonoších aneb chalupařte bez starostí

Vlastní apartmán v Krkonoších aneb chalupařte bez starostí

Také se vám chalupaření líbí, ale odrazují vás starosti spojené s provozováním druhého domu? Koncept vlastního horského...

Otestujte developerský unikát: pasivní rodinný dům

Otestujte developerský unikát: pasivní rodinný dům

Brno, 29. prosince 2018: Rádi byste si před koupí domu vyzkoušeli, jak se vám v něm bude bydlet? Otestujte si nový...

Najdete na iDNES.cz