Vzorový rodinný dům KUBIS 631 u Hněvotína vyrostl za pouhých 11 dní!

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nový rodinný dům KUBIS 631 zahýbal trhem s domy. Příznivá cena, dostatek prostoru, chytré vytápění, moderní design, vysoký komfort ve standardním provedení. To je jen pár důvodů, proč se stal tak oblíbeným.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vzorový rodinný dům KUBIS 631u Hněvotína byl postaven už za 11 dní!

Od srpna 2013 stojí KUBIS 631 v Hněvotíně u Olomouce. Firma RD Rýmařov ho postavila za pouhých 11 dní. Přijeďte se na něj podívat!

Možná se ptáte, čím je nový KUBIS 631 tak výjimečný. Proč způsobil takový rozruch? Společnost RD Rýmařov přišla s novinkou, která nemá na českém trhu s rodinnými domy obdoby. Dům na klíč, do kterého se vejde s přehledem celá rodina, a to všechno za necelé 2 miliony i se základovou deskou. Za pouhý měsíc je rodinný dům připraven k nastěhování! Právě cena, doba výstavby a vysoký standard přilákaly zraky mladých rodin, které touží po vlastním bydlení.

Vzorový rodinný dům KUBIS 631u Hněvotína byl postaven už za 11 dní!
Vzorový rodinný dům KUBIS 631u Hněvotína byl postaven už za 11 dní!

V RD Rýmařov mysleli na všechno

Když vybíráte rodinný dům, ve kterém strávíte zbytek svého života a založíte v něm rodinu, honí se vám v hlavě určitě spousta myšlenek. Vyberete-li si dům u RD Rýmařov, nebudete na přemýšlení sami. Dispozice domu 4 + kk s možností úpravy na 5 + kk vyhovují i čtyřčlenné rodině. KUBIS 631 totiž nabízí užitnou plochu téměř 102 m2. Vrchní patro je díky sedlové střeše se sklonem 250 plnohodnotné a poskytuje dostatek prostoru. Strop kopíruje tvar střechy, je tedy mnohem vyšší, než u klasického podkroví.

Chytré vytápění a větrání, které šetří

Současné ceny energií si žádají ekonomický provoz domu. Rodinný dům KUBIS 631 se může pyšnit inteligentním systémem vytápění a větrání SIEMENS Synco Living, který je součástí standardu. Tento systém umožňuje regulaci vytápění v každé místnosti zvlášť, tak ušetříte až 30 % energií za vytápění. Zároveň se obyvatelé domu nemusí bát jeho ovládání, je velmi snadné a intuitivní. V kombinaci s elektrickými přímotopnými panely tvoří silnou dvojici, která vám zajistí vysoký komfort.

Vzorový rodinný dům KUBIS 631u Hněvotína byl postaven už za 11 dní!
Vzorový rodinný dům KUBIS 631u Hněvotína byl postaven už za 11 dní!

Rodinný dům k nastěhování již za 1 měsíc

Největší výhodou dřevostavby je její rychlost výstavby. Můžete se stěhovat už za pouhý měsíc! RD Rýmařov má přes 40 let zkušeností se stavbou dřevěných domů, vždy se snaží vyhovět požadavkům svého zákazníka a najít optimální řešení v případě jeho individuálních potřeb. Vy se tak můžete spolehnout, že opravdu dostanete to, co máte ve smlouvě – tedy rodinný dům na klíč připravený k nastěhování. Žádné neočekávané vícepráce, žádné investice navíc. RD Rýmařov spolupracuje jen s osvědčenými partnery, kteří nabízejí prvotřídní produkty, jako je například středisko KASARD vyrábějící vysoce kvalitní interiérové dveře a zárubně. I ty jsou součástí montovaného domu ve standardním provedení.

Díky vzorovému domu budete mít jasno

Kontakt

RD Rýmařov s. r. o.

8. května 1191/45

795 01 Rýmařov

Tel: +420 554 252 111

Fax: +420 554 252 333

info@rdrymarov.cz

www.rdrymarov.cz

Prohlížení katalogů s rodinnými domy má svoje výhody. Nic ale nemůže konkurovat tomu, když rodinný dům vidíte naživo. Proto se přijeďte podívat do obce Hněvotín u Olomouce, kde RD Rýmařov v srpnu vystavěl první vzorový dům KUBIS 631, a to za pouhých 11 dní! Poznáte skutečné dispozice domu. Reálný zážitek vám navíc výrazně pomůže v rozhodování, zda si rodinný dům KUBIS 631 skutečně pořídit.

Vzorový rodinný dům KUBIS 631u Hněvotína byl postaven už za 11 dní!

RD Rýmařov - výrobce dřevostaveb

Společnost RD Rýmařov je největším českým výrobcem dřevostaveb. Na stavebním trhu působí již více než 40 let a postavila přes 22 tisíc staveb u nás i v zahraničí. S historií firmy je nedílně spojen průmyslový rozvoj moderního stavění na bázi prefabrikace dřeva. Realizace zahrnuje nejen rodinné či bytové domy, ale i developerské projekty. Dnes se RD Rýmařov opírá o vlastní mnohaleté zkušenosti. Prohlédněte si náš katalog domů.

Autor:

Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Cena Finparády za první českou multibankovní aplikaci Banky CREDITAS

Aplikace Richee: Hlavní přehled, Zadání platby, Založení účtu z aplikace

Portál Finparáda.cz na konci ledna oznámil výsledky soutěže Finparáda.cz - Finanční produkt roku, a to v 11...

Další z rubriky

Kdy se hodí náhradní elektrické zdroje pro čerpadla ústředního topení

Hledáte náhradní elektrické zdroje pro čerpadla ústředního topení?

Náhradní - záložní elektrické zdroje pro oběhová čerpadla ústředního topení. Dlouholetá zkušenost a kvalitní výroba,...

I alergici chtějí usínat jako v pohádce

I alergici chtějí usínat jako v pohádce

Stále více lidí trpí nějakou formou alergie. Astma, ekzém, roztoči – to vše ovlivňuje kvalitu jejich života, včetně...

Expodom – společnost s velkým srdcem

Expodom – společnost s velkým srdcem

Společnost Expodom s.r.o. je prodejcem kvalitních rychlorozkládacích stanů a doplňků k nim od roku 2014. Firma se...

Najdete na iDNES.cz