Výtahy VOTO: definitivně dospělá firma

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Naše firma letos oslavila 18. narozeniny. Zabýváme se veškerou činností kolem výtahů – projekcí, konstrukcí, montážemi a servisem. Naším mottem je "VŽDY MÁME ŘEŠENÍ“ a z praxe víme, že to lze!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Výtahy VOTO – definitivně dospělá firma | foto: Výtahy VOTO Plzeň s.r.o.

Výtahy VOTO – definitivně dospělá firma

Výtahy VOTO – definitivně dospělá firma

Ačkoli jsme již papírově dospělí, stále ve vývoji nepolevujeme a pilně pracujeme na neustálém zlepšování kvality i kvantity našich výrobků. Od tzv. malých nákladních výtahů s nosností od 50 kg, přes osobní výtahy, výtahy do rodinných domů, do nemocnic, restaurací, administrativních budov až po stále nezbytnější modernizace výtahů v panelových domech. 

Kromě výtahů se zabýváme i různými typy plošin pro imobilní, ať už jsou to šikmé zdvihací plošiny, které kopírují schodiště, přes svislé plošiny, které umí obhospodařovat až 5 pater, ale v nabídce máme i různá schodišťová křesla, která jsou vhodná pro použití do rodinných domů. Samostatnou kapitolou je výroba ocelových konstrukcí výtahových šachet. Kromě samotné výroby tvoří nedílnou součást naší činnosti i servis.

Pro všechny výrobky naší společnosti platí, že dodací lhůta je maximálně 90 dní od podpisu smlouvy. Není ovšem výjimkou, že standardní dodací lhůtu firma zkrátí až o třetinu. Na všechny výtahy je standardně poskytnuta záruka po dobu 5 let. Po uplynutí záruky služby nekončí. Samozřejmostí je i kompletní pozáruční servis.

Jsme firma, která již překonala dětské bolístky a neduhy. Jsme firma, na kterou se můžete s čímkoliv obrátit, firma, pro kterou není žádný zákazník na obtíž, naopak, vždy jsme připraveni maximálně vyjít vstříc Vašim požadavkům. Jsme firma, která je na svoji činnost patřičně hrdá, o čemž se můžete přesvědčit například na krátkém spotu pro místní televizi.

Výtahy VOTO – definitivně dospělá firma

Ačkoli jsme plzeňská firma, naše činnost není regionálně omezena. Mnoho našich výtahů a plošin najdete i v Praze a na dalších místech České republiky.

Výtahy VOTO – definitivně dospělá firma

Výtahy VOTO – definitivně dospělá firma

Dobře víme, že nejen výtahy živ je člověk. A tak se snažíme podporovat i jiné dobré věci. Podporujeme mládežnický fotbal v klubu SK SENCO DOUBRAVKA, plzeňské Indiány, či Domov Harmonie v Mirošově. Podporovaných subjektů je mnohem více, seznam je k nahlédnutí zde: http://www.vytahy-voto.cz/o-spolecnosti/podporujeme.

Detailnější informace o naší činnosti se můžete dozvědět na stále aktualizovaných webových stránkách www.vytahy-voto.cz, kde je Vám k dispozici nejen galerie již dokončených výtahů, ale například i bližší specifikace našich výrobků, nebo poradna, kde se na nás můžete obrátit s dotazy.

Kontakt:

Rádi Vás přivítáme v našem show roomu v sídle společnosti, kde jsou vystaveny základní typy nabízených výtahů. Sídlo se nachází v Plzni, Jateční 10.

Autor:

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

AKU zahradní technika má v Mountfieldu zelenou

AKU zahradní technika má v Mountfieldu zelenou.

Společnost Mountfield s příchodem nového roku naservírovala zákazníkům zelenou novinku od světového gigantu v AKU...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Další z rubriky

Látkové rolety na okna rychle nahrazují tradiční záclony i závěsy

Látkové rolety na okna rychle nahrazují tradiční záclony i závěsy

Moderní bydlení se honosí stále většími okny, která potřebují vhodné stínění. Klasické krajkové záclony však modernímu...

Rekonstrukce koupelny se vyplatí

Rekonstrukce koupelny se vyplatí

Aby se nám doma líbilo: Vyřešíme to kreativně, nebo necháme provést kvalitní rekonstrukci? Existují stovky příběhů...

Do moderního bydlení patří design i pasivní prvky

Bytový dům Barvy v Brně na Lesné

Brno, 27. prosince 2018: Bytové projekty z dílny All Inclusive Development patří k tomu nejzajímavějšímu, co lze v...

Najdete na iDNES.cz