Výstava Salon dřevostaveb 2019 ve VNITROBLOCKU

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Navštivte unikátní přehlídku zaměřenou na moderní dřevostavby a zdravé bydlení! Již 14. ročník největší mezinárodní přehlídky moderní architektury ze dřeva ve střední Evropě otevře dveře všem zájemcům o současné dřevostavbě ve dnech 9. – 10. 2. 2019 v prostoru VNITROBLOCK.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Výstava Salon dřevostaveb 2019 | foto: Salon dřevostaveb

Pro návštěvníky z řad zájemců o dřevěné domy i pro architekty, projektanty a další odborníky z oboru dřevostaveb připravili hlavní organizátoři – architekti realizující dřevostavby z kanceláře Prodesi/Domesi - bohatý výstavní, přednáškový, diskuzní a společenský program.

Salon dřevostaveb 2019 – renomovaná mezinárodní akce, která každoročně prezentuje výběr moderních dřevostaveb realizovaných dle projektů architektů, zve srdečně všechny zájemce o kreativní a kvalitní moderní architekturu ze dřeva ve dnech 9. – 10. 2. do prostoru VNITROBLOCK v pražských Holešovicích. Dva dny v unikátním industriálním prostoru věnované moderním dřevostavbám budou naplněny hodnotnými inspiracemi, zajímavými informacemi, prezentacemi a prostorem pro získání, výměnu a sdílení seriózních zkušeností a názorů.

Výstava Salon dřevostaveb 2019 ve VNITROBLOCKU

Nesoutěžní přehlídka představí na plakátech celkem 38 vybraných moderních dřevostaveb – 36 z nich postavených v uplynulém roce v ČR a na Slovensku. Doplňují je dřevostavby hostů z Polska a Rakouska, které jsou spolu se všemi stavbami z výstavy představeny v publikaci – Ročence dřevostaveb 2018 – bude dostupná k zakoupení na akci stejně jako další zajímavé tituly o dřevostavbách.

Výstava Salon dřevostaveb 2019 ve VNITROBLOCKU

Hlavní přednáškový doprovodný program Salonu – Mozaika dřevostaveb – se uskuteční v obou dnech 9. a 10. 2., kdy představí své realizované domy a stavby ze dřeva více než 15 architektů a dalších odborníků. Přednosti a půvab dřevostaveb stavěných progresivní technologií z masivních dřevěných panelů přiblíží zájemcům hlavní partner letošního Salonu – NOVATOP, který chystá prezentaci několika zajímavých realizací ze svého portfolia, postavených v ČR i v zahraničí. Sobotní program uzavře hudební host – Justin Lavash s kytarovým recitálem od 18:00, který stojí za to si užít.

V prostoru Salonu dřevostaveb ve VNITROBLOCK-u najdou návštěvníci mix krásné a kvalitní architektury ze dřeva a množství informací o realizaci a technických detailech moderních dřevostaveb. Všichni, kdo salon navštíví, se můžou se těšit na skvělou, neformální atmosféru a možnost na užitečná seznámení a setkání s příjemnými a fundovanými lidmi, které pojí láska k architektuře, designu, dřevu a umění. Samotní architekti z Prodesi/Domesi představí 10. 2. svůj nový koncept jednopodlažního typového domu FUTURA LEVEL.

Výstava Salon dřevostaveb 2019 ve VNITROBLOCKU

K dispozici bude během Salonu ve VNITROBLOCKu kavárna s prodejem občerstvení i bookshop s nabídkou knih o dřevostavbách a architektuře, zájemci budou moci absolvovat nedělní řezbářský workshop. K vidění nabídnou organizátoři průběžně různé projekce, filmy, videa a produkty, které k dřevostavbám a hezkému bydlení patří. Na návštěvníky akce čekají další drobná překvapení, které spojí příjemné s užitečným a prospěšné poznatky s inspirujícími zážitky. Detaily programu Salonu dřevostaveb, aktuální novinky a zajímavosti o akci a jejích aktérech najdete na www.salondrevostaveb.cz a na FB Salondřevostaveb

Výstava Salon dřevostaveb 2019 ve VNITROBLOCKU

Zahájení Salonu dřevostaveb se uskuteční již 8. 2. 2019 od 19:00 v prostoru CAMP-u – Centra architektury a městského plánování s přednáškou o nejvyšší dřevěné stavbě na světě – HoHo Wien. Hlavním aktérem akce bude jeden z autorů architektonického návrhu 24-podlažního věžáku ve Vídni, pionýrského stavebního díla s hybridní konstrukcí se 75% podílem dřeva a s 25% z betonu, rakouský architekt Oliver Sterl z kanceláře RLP Rüdiger Lainer + Partner, Wien. Přednášku doplní diskuze s dalšími odborníky a s krátkými prezentacemi o aktuálních trendech v tvorbě moderní dřevěné architektury ve světě vystoupí architekti Pavel Horák, ředitel Salonu dřevostaveb, a Ľubica Fábri, ředitelka Salonu dřevostaveb v SR.

Srdečně vás zveme na návštěvu Salonu dřevostaveb 2019 ve dnech 9. a 10. února 2019 – Salon dřevostaveb 2019 , VNITROBLOCK, Tusarova 31, 170 00 Praha 7.

Otevírací doba: 9. 2. 2019 od 10:00 do 20:00, 10. 2. 2019 od 10:00 do 18:00

Vstupenky (50 – 100 Kč, na oba dva dny) v předprodeji přes aplikaci GoOut zde https://goout.net/cs/jine-akce/salon-drevostaveb-2019/mnsvd/+qgyjl/

www.salondrevostaveb.cz


Nejčtenější

Příjem televizního vysílání bez stále rostoucích poplatků? Jde to!

Příjem televizního vysílání bez stále rostoucích poplatků?

Poplatky za příjem televizního vysílání přes satelit zdražují, taková zpráva zastihla diváky už po několikáté za...

Zrzavý, Šíma, Procházka - aukční událost sezóny v Mánesu

Hlava – Zrzavý

V pražské výstavní síni Mánes se 28. dubna od 14 hodin uskuteční prestižní aukce uměleckých děl, kterou pořádá lídr...

Kotlíkové dotace potřetí a naposledy: Až 127 500 korun na nový kotel

Kotlíkové dotace potřetí a naposledy: až 127 500 korun na nový kotel

Vytápíte dům starým uhelným kotlem? Za tři roky začne platit zákaz starých kotlů na tuhá paliva a čeká vás investice do...

Vyražte na Volkswagen Maraton Praha a získejte běžeckou bundu adidas

Vyražte na maraton a získejte běžeckou bundu

Volkswagen Maraton Praha slaví 25 let, dárek ale dostanou běžci, a to v podobě kvalitní adidas bundy. Ta bude všem...

Finále Tipsport extraligy je tady! Vsaďte si a sledujte bitvu o Masarykův pohár živě na TV Tipsport!

Finále Tipsport extraligy je tady! Vsaďte si a sledujte bitvu o Masarykův pohár...

Hokejová sezona 2018/19 se blíží ke svému konci, na řadu přichází souboj o mistra extraligy. Poputuje pohár pod Ještěd...

Další z rubriky

Na co si dát pozor při realizaci litých podlahových potěrů?

Provádění podlahy

Ať už je volbou vinyl, koberec, dlažba nebo jiná podlahová krytina, je nutno mít v patrnosti, že zásadní vliv na její...

Zatravňovací dlažba nabídne potřebnou zpevněnou plochu

Zatravňovací dlažba nabídne potřebnou zpevněnou plochu

Pokud přemýšlíte, jak zpevnit na zahradě plochu, ale zároveň nenarušit její přirozenost, není nic jednoduššího než...

Maxišperk pro firmu DELOITTE aneb organické schodiště z corianu

Maxišperk pro firmu DELOITTE, aneb organické schodiště z corianu

Mnoho let byl prostor za Hlavním nádražím v Praze jen takovou zbytkovou plochou, jaká je kdekoliv za nádražím. Nyní...

Najdete na iDNES.cz