Vířivka na míru? Sestavte si svou vlastní

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Už vás nebaví neustále se kvůli aktivní relaxaci v těžce vydobytém volném čase přizpůsobovat otevírací době wellness center, přejíždět, přenášet s sebou všechno potřebné vybavení a ve finále se stále trochu obávat o hygienu ve veřejném zařízení? Pak je právě pro vás vířivka na míru.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Teplá voda, soukromí, příjemné podsvětlení...jedinečná atmosféra pro dokonalou relaxaci | foto: USSPA, s. r. o.

Pořízením vlastní spa si dramaticky zkvalitníte život, a i když je první vstupní investice vyšší, postupně se začne vracet. Dejte však pozor, abyste vybrali kvalitního dodavatele, ideálně přímo výrobce, kteří vyladí spa podle vašich konkrétních potřeb. Česká rodinná firma USSPA, která má jako jediná v České republice s výrobou více než dvacetileté zkušenosti, šije vířivky svým zákazníkům prakticky na míru.

Nakonfigurujte si při objednávce, zdali chcete vířivku zapustit do země nebo si raději vyberete jeden z výjimečně odolných dřevěných kabinetů. Zvolte si barvu vnitřní skořepiny, způsob ovládání nepostradatelného termokrytu a celou řadu chytrých vychytávek, které vám z užívání a komunikace s vířivkou udělají potěšení. Výrobce vám dále nabídne množství způsobů vylepšení samotné koupele, ať už se jedná o podsvícení vody neboli chemoterapii, nebo třeba efektní nasvícení samotného kabinetu, podsvícení ovladačů či zobrazování venkovní teploty. Vše po důkladné konzultaci s odborníky pro zjištění vašich individuálních potřeb.

Pak se už jen stačí těšit na spa vyráběnou s fortelem českých rukou v poctivé malovýrobě prověřené léty sbírání praktických zkušeností, to všechno konkrétně pro vás. Jen tak získáte dokonale vyladěné, funkční i esteticky vytříbené zázemí pro relaxaci celé vaší rodiny na desítky let dopředu.

Jak si ji zakryjete, tak se i vykoupete

Standardní výbavou každé spa je termokryt. Chrání vodu před mechanickými nečistotami, před únikem tepla, ale třeba i vlhkostí. Zásadně přispívá ke snížení energetické náročnosti provozu vířivek a termálních bazénů swim spa. Proto na jeho kvalitu dbejte už při výběru. Zvolit si můžete z různých barev odolné koženkové úpravy. USSPA uvedla jako první na trh kvalitní textilní termokryt s teflonovou úpravou ze série Linea, který vířivku sladí s ostatním vybavením okolí. Nová generace termokrytů USSPA nabízí i speciální zámečky v rozích, díky kterým ještě lépe přilnou ke kabinetu, což napomáhá těsnosti proti úniku vlhkosti, ale přináší i bezpečnou zábranu proti pádu dětí do vody. Aby se vám s termokrytem manipulovalo jednoduše a snadno, můžete si vybrat několik způsobů jejich zvedání, ať už se jedná o zvedací nerezovou tyč nebo patentovaný mechanický zvedák, který umožní vířivku lehce odkrýt jednou rukou.

Trvalá přírodní krása dřeva bez údržby

Pokud pořizujete vířivku, která nebude zapuštěná do země, naprosto klíčové bude i její obložení, neboli kabinet. Vybírejte pouze takový, který není potřeba náročně udržovat, je tvarově stálý s minimální nasákavostí a odolný vůči parazitům. Může tak být celoročně vystaven povětrnostním vlivům. Taková je úprava Thermowood, což je ekologicky upravené přírodní dřevo, buď v podobě palubek, nebo i masivu. Vaše spa tak bude ze všech stran chráněná a vám její vnější údržba nepřidělá žádnou práci navíc.

Promyšleno do detailu

Vaše vířivka na míru může být dále doladěna i praktickými detaily, které ladí s kabinetem. Vybírat si můžete z pestré škály dřevěných schůdků, které usnadní vstup do vířivky, lehátka s podhlavníkem pro pohodlný odpočinek, a to i s polštářky v barvě a desénu, který ladí s termokrytem, odkládací stolek s integrovanou nádobou na sekt, závěsný box na časopisy nebo praktické věšáky, které udrží ručníky a župany vždy po ruce, když je budete potřebovat. Vše z přírodního vysoce odolného dřeva Thermowood.

Vybírejte bez kompromisů

Veškeré vybavení domu ladíme většinou do posledního detailu, proč ne i vířivku, která nám má přinášet pouze pozitivní emoce a smývat náš každodenní stres? Vyberte si podle svého vkusu i barvu vnitřní skořepiny tak, aby se vám prostě líbila. Vířivky USSPA nabízejí u většiny modelů výběr z dvanácti barev akrylátu, ze kterého je tvarovaná skořepina Massive Shell Construction, od světlých tónů jako je například něžná perleťově bílá White Pearl, přes pískově hřejivou Saharu, třeba až po extravagantní smaragdově zelený odstín Mystic Emerald a další. Jarním hitem se stala limitovaná barevná edice s kovovým nádechem Nickel.

Vířivka na míru? Sestavte si svou vlastní

Limitovaná edice Nickel s bonusovou výbavou se zvýhodněním jen v březnu

Vířivka na míru: vždy chtějte víc

Požitek ze spa vám ještě umocní i správná volba technických doplňků. Máte rádi působení barev? Vyzkoušejte chromoterapii neboli prosvícení vodní hladiny a zkombinujte ho s efektním podsvícením ovladačů BoostControlIN. Světelná atmosféra je podstatnou součástí celkového prožitku a účinku relaxace ve spa. Večerní lázeň vám tak rázem přinese nové zážitky a emoce.

Koupete se rádi i v zimě? Určitě nevynechte funkci zobrazování venkovní teploty. Rozdíl teplot mezi horkou lázní a okolním vzduchem vám znásobí příval endorfinů. Samozřejmostí spa nové generace jsou i nové technologie. Vířivky jsou vybaveny rozvaděčem USSPA iNtellismart ®, který zahrnuje unikátní inteligentní systémy automaticky řídící chod vířivky na základě průběžné analýzy a vyhodnocování. Její provoz je tak plně samostatný a nepřidává vám žádné úkoly navíc. Svou vířivku můžete pohodlně ovládat prostřednictvím aplikace z mobilního telefonu nebo přes webové rozhraní a chodit k ní už budete jen za příjemnými zážitky.

Vířivka na míru? Sestavte si svou vlastní

Vířivka na míru? Sestavte si vlastní | foto USSPA, s.r.o.

Užijte si vybírání a ladění vaší spa a jejích doplňků, ale nezapomeňte na hlavní bod vaší volby. Pravou podstatou pro vás vždy musí zůstat kvalitně odvedený produkt, za kterým stojí profesionální a férový přístup důvěryhodného certifikovaného výrobce. Vsaďte na odborné řešení, které pro vás bude znamenat i jistotu odborného servisu a trvalé péče.

Vířivky USSPA v sobě spojují pokrokové technologie přizpůsobené evropskému trhu a moderní inovativní design s hodnotami tradičního českého výrobce, jakými jsou kvalita, precizní provedení, řešení na míru a odpovědnost vůči zákazníkům. I proto vloni dostal celý sortiment vířivek USSPA, jako první z oboru spa v České republice, certifikát Czech Made, který zákazníkům garantuje nezávisle posuzovanou kvalitu. Vše se rodí v továrně v Dolní Dobrouči, od nápadu a návrhu, přes design, až po výrobu. Předáním výrobku uživateli však péče značky USSPA nekončí, k výrobkům s životností na desítky let patří samozřejmě i instalace, zprovoznění a poprodejní servis zahrnující kdykoli dostupnou odbornou podporu.

Se svou novou vířivkou USSPA se můžete seznámit a vyzkoušet si ji v showroomech v Praze, v Brně či v Dolní Dobrouči.

Více informací najdete na www.usspa.cz.

Autor:

Nejčtenější

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Uživatelé platebních karet Mastercard a mobilů Apple mohou od 19. února platit pomocí Apple Pay. K dispozici je...

Odvety českých klubů v Evropské lize! Vsaďte si a získejte 150 Kč

Odvety českých klubů v Evropské lize! Vsaďte si a získejte 150 Kč

Dnes jsou v Evropské lize na programu odvety českých zástupců. Plzeň jede do Záhřebu ve velmi nadějné pozici, když před...

Vertikální zahrady - kousek živé přírody v interiéru

Vertikální zahrady - kousek živé přírody v interiéru

Bydlíte a pracujete ve městě a chybí vám více zeleně? Není problém vše rychle napravit. Kus živé přírody v podobě...

Výměna oken v zimě? Nakupte teď, na jaře vám je namontují

Výměna oken v zimě? Nakupte teď, na jaře vám je namontují

Bylo vám letošní zimu chladno i doma? Pomůže vám výměna oken za kvalitní plastová nebo dřevěná eurookna. Pořiďte si...

Zájem o studium MBA setrvale roste, firmy vyžadují unikátní znalosti

Slavnostní promoce absolventů European Business School.

European Business School SE patří mezi prestižní poskytovatele profesního vzdělávání v ČR, zakončeného nejčastěji...

Další z rubriky

Stavitel a Ligna Bohemia

Stavitel a Ligna Bohemia

Rozhovor s ředitelem Výstaviště Lysá nad Labem, Mgr. Ondřejem Matoušem nejen o výstavách pro odborníky i kutily....

Expodom – společnost s velkým srdcem

Expodom – společnost s velkým srdcem

Společnost Expodom s.r.o. je prodejcem kvalitních rychlorozkládacích stanů a doplňků k nim od roku 2014. Firma se...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Najdete na iDNES.cz