Vířivka hlavně v zimě

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Už jste zkoušeli venkovní vířivku v zimě? Je to to nejlepší místo pro relaxaci těla i mysli! A potom si dáte saunu s rychlým zchlazením v ledové vodě nebo přímo skokem do sněhu.

Vířivky Villeroy & Boch pro letní i zimní užívání na vaší zahradě. | foto: ČTK

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jste po náročném dni, plného práce, stresu a napětí a přijdete domů a potřebujete pořádně relaxovat. Nejlepším místem, kde uvolníte celé tělo a také necháte odpočinout své mysli, je vířivka. Můžete navštívit nějaké wellness centrum, ale vířivka, kterou budete mít doma, je mnohem lepší. Můžete ji navštěvovat kdykoliv se vám zachce, máte jistotu její čistoty, můžete v ní relaxovat s rodinou a přáteli a určitě ji ocení i vaše děti. 

Vířivka je vhodná také z hlediska zdravotních důvodů, pomáhá uvolnit namožené svaly, pomáhá od bolestí kloubů a zad. V naší nabídce nalezete vířivky pro rodinu i pro komerční wellness. Rodinné vířivky můžete mít jak v interiéru, tak v exteriéru – na zahradě, na terase. Komerční vířivky jsou určené pro wellness centra, bazény, privátní salóny, motely, hotely, penziony nebo chaty.

Rodinná vířivka Villeroy &Boch

Vířivka u Vašeho rodinného domu už není dneska ničím extra zvláštním. Čím dál více rodin si pořizují na zahradu nebo na terasu vířivku a užívají si dokonalý relax a odpočinek s rodinou nebo přáteli.

Dnešní trh nabízí velké množství vířivek, ale jak si vybrat tu správnou? Není dobré koukat pouze na to, jaká je pořizovací cena vířivky. Ta se sice může velmi lišit, ale pořizovací cena je jen zlomek toho, co vás vířivka bude pak ve skutečnosti stát. Důležitější než pořizovací cena jsou její provozní náklady. Je velmi důležité zjistit si, kolik stojí její celoroční provoz. Vytápění vířivky v zimě může poté u levnějších vířivek vyjít na nemalé peníze, které po několika letech můžu mnohonásobně navýšit původní levnou pořizovací cenu.

Vířivky německého výrobce značky Villeroy & Boch mají několik technických unikátů, díky kterým se řadí mezi nejúspornější vířivky světa!

Rodinná vířivka Villeroy & Boch

Rodinná vířivka Villeroy & Boch

Jedním z hlavních výhod těchto vířivek je velmi malé množství vedeného potrubí. Vířivky nemají rozlehlou síť trubek a spojek, které vedou ke každé trysce, ale díky unikátní technologii JetPaks mají o 90% méně potrubí než ostatní vířivky. Díky tomu nedochází k úniku vody, tepla a vzduchu. Trubky jsou také vedeny převážně teplou vodou v lázni a tak dochází k minimálním tepelným ztrátám a proto jsou velmi úsporné a výkonné.

Výhody vířivek Villeroy & Boch

Výhody vířivek Villeroy & Boch

Technologie JetPaks je tzv. technologie výměnných panelů. Ve vířivce jsou tyto panely na sedacím místě a tyto panely je možné libovolně dokupovat a velmi jednoduše měnit. Tím se také rozšiřuje možnost masáží, můžete mít panelů více a dle potřeby si „nasadit“ ten, který druh masáže zrovna chcete a to samozřejmě i když je vířivka napuštěná a v provozu. 

Tato konstrukce, umožňující nasazování JetPaks panelů, nevyžaduje žádné dlouhé vedení trubek, trubka vede jen zespodu do panelu a ten pak rozvádí potřebnou vodu do trysek. To snižuje tření uvnitř trubek a díky tomu jsou trubky výkonnější a mohou pracovat i při plném výkonu současně.

Unikátní systém JetPak vyměnitelných panelů vířivých van Villeroy & Boch

Unikátní systém JetPak vyměnitelných panelů vířivých van Villeroy & Boch

Spotřeba vířivky

Tyto vířivky jsou považovány za nejúspornější vířivky na světě, jak bylo zjištěno v mnoha různých testech. Jejich provoz stojí velmi malé finanční náklady, jak již bylo zmíněno.

Průměrná měsíční spotřeba při využití vířivky celoročně, na zahradě, s...

Průměrná měsíční spotřeba při využití vířivky celoročně, na zahradě, s termokrytem, v České republice, při ohřevu na 37°C a při koupací době 3x týdně cá 1hod – ověřeno zákazníky Villeroy & Boch – Eurowellness s.r.o.

Průměrná měsíční spotřeba při využití vířivky celoročně, na zahradě, s termokrytem, v České republice, při ohřevu na 37°C a při koupací době 3x týdně cá 1hod – ověřeno zákazníky Villeroy & Boch – Eurowellness s.r.o.

Vířivky jsou vyrobené z kvalitních materiálů, jejich skořepina je vyráběná z kvalitního amerického akrylátu. Akrylát se nepoškodí běžným používáním, nevznikají na něm bublinky a bude i po několika letech vypadat stále jako nový. Vířivky mají specificky rozmístěné nosné prvky.

Vířivky Villeroy & Boch se vyrábějí v nejrůznějších tvarech a velikostech. Můžete mít vířivku kulatou, hranatou, čtvercovou, obdélníkovou, vířivku pro tři osoby, ale také pro pět nebo šest osob, dokonce jsou vyráběné i extra velké vířivky až pro osm osob.

Některé vířivky jsou v klasickém designu, jiné v moderním pojetí. Vířivky mají luxusní vzhled, ale zároveň funkční design. Vířivka Vám na terase bude dělat okrasu, něco, co zaujme nejen svojí funkcí, ale také svým jedinečným vzhledem.

Komerční vířivky

Pokud si budete pořizovat vířivku pro wellness centrum, hotel nebo penzion, musíte hledat komerční vířivku. Hlavní rozdíl mezi rodinnou vířivkou a komerční vířivkou je jednak v její velikosti, ale také její časté využití. Komerční vířivky mohou být v provozu každý den několik hodin, a proto je nutné, aby měli vyšší nároky na svoji životnost. 

Komerční vířivky Jacuzzi jsou výjimečné nejen svým designem, ale také skvělou technologií. Technologie vířivek Jacuzzi je připravená pro vysokou zátěž a samozřejmě splňuje veškeré platné normy na provoz a čistotu vody s hygienickými požadavky, které jsou nutné pro její komerční využití.

Vířivky Jacuzzi nabízíme v mnoha rozměrech, tvarech a velikostech. Vířivky jsou až pro sedm osob a jsou určené převážně pro wellness centra, hotely, spa, lázně a prostory s vysokým zatížením.

U komerčních vířivek je nutná technologie pro velmi časté použití, velmi rychlou výměnu vody a co nejjednodušší servis a desinfekci. Vířivky jsou navrženy tak, aby během několika desítek minut mohla být vířivka dokonale připravena pro další využití.

Vířivka hlavně v zimě

Vířivka hlavně v zimě

Kvalita především

Všechny naše vířivky, které prodáváme, jsou v maximální možné kvalitě. Vířivky obsahují také LED osvětlení, je možné dokoupit si další Jet Paks panely, může být instalován hudební přehrávač a spousty dalších drobných ale hezkých detailů.

V našem showroomu v Praze nebo v Showroomu v Brně si můžete vířivky prohlédnout, na vše se zeptat, o všem se informovat. Naše služby jsou vždy komplexní, tj. od návrhu po realizaci včetně 3D vizualizace (u Wellness center) a montáže. Součástí naší práce je také záruční a pozáruční servis, rádi Vám poradíme, kdykoliv budete potřebovat. Vířivku vám tedy dovezeme, nainstalujeme, zprovozníme, vysvětlíme.

Budeme rádi, když nás navštívíte nebo jinak kontaktujete.
S přáním příjemného relaxování ve vlastní vířivce
Ing. David Drda – Eurowellness s.r.o.
+420 774 064 741


Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

První z fotbalových vrcholů jara je tady! Viktoria Plzeň vs. Slavia Praha. Souboj prvních dvou klubů tabulky nabídne...

Další z rubriky

První krok k zero waste domovu

První krok k zero waste domovu

Zero waste nebo také „bezodpadový“ domov, tedy takový, kde vzniká minimum odpadu, je společně s minimalismem současným...

Stavitel a Ligna Bohemia

Stavitel a Ligna Bohemia

Rozhovor s ředitelem Výstaviště Lysá nad Labem, Mgr. Ondřejem Matoušem nejen o výstavách pro odborníky i kutily....

Dobré ceny energie nestačí. Etický kodex Bohemia Energy zaručí víc

Dobré ceny energie nestačí. Etický kodex Bohemia Energy zaručí víc

Změna dodavatele energií se vyplatí, uvědomuje si to stále více lidí. Ušetřit můžete značné peníze. Vedle ceny ale...

Najdete na iDNES.cz