Vinylové podlahy – znáte je? BOMA PARKET Vás s nimi jistě seznámí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma BOMA PARKET nabízí vinylové podlahy, laminátové, dřevěné masivní, vícevrstvé a dále také venkovní terasové rošty. Většinu skladem spolu s doplňkovým sortimentem lišt, podložek a prostředků pro ošetření podlah.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vinylové podlahy - znáte je? BOMA PARKET Vás s nimi jistě seznámí

Protože vinylové podlahy si v posledních letech získávají stále větší oblibu mezi zákazníky, rozšiřuje firma BOMA PARKET jejich nabídku a to na všech třech pražských vzorkovnách – v Praze 10 – Bohdalci, Praze 5 – Radlicích a v Praze 7 – Holešovicích. Díky zkušenostem svých zákazníků se zaměřuje na kvalitní, ale také na cenově dostupné kolekce.

Vinylové podlahy v mnoha provedeních

Základní nabídka vinylových podlah se dělí na podlahy - lamely, které se celoplošně přilepí k vhodně připravenému podkladu a na podlahy, které se díky vyfrézovanému zámku snadno položí plovoucím způsobem, podobně jako laminátové nebo třívrstvé plovoucí podlahy. Každý způsob má své výhody a je na konzultaci s odborným prodejcem, najít si ten svůj.

Vinylové podlahy - znáte je? BOMA PARKET Vás s nimi jistě seznámí

Vzhledem k tomu, že uživatele oslovuje především výsledný design vinylové podlahy, nalezne zákazník v nabídce jak realistické dekory různě upravených prken, z velké části hlavně dubových, tak dekory dlažeb a kamene. Vše je doplněno vhodným strukturováním a konečnou polyuretanovou úpravou (PUR) pro snadnou údržbu.

Kombinace materiálů

Vinylové podlahy jsou podlahoviny z tvrzeného PVC, které se úspěšně používají jak v prostorách s vyšším zatížením – např. v obchodech, restauracích, hotelových pokojích, tak v bytových prostorách. Svým složením jsou vhodné jak do prostor s vyšší vlhkostí – koupelny, toalety, tak do místností s častějším pohybem – např. chodby, kuchyně. Jejich výhodou je snadná údržba, dobrá prostupnost tepla (proto jsou vhodné na podlahové vytápění), jsou zatížitelné těžkým nábytkem stejně jako kolečkovými židlemi, splňují normy zdravotní nezávadnosti.
Na vzorkovnách BOMA PARKET můžete vidět i vinylové podlahy s kombinací vrstev korku či desky hdf.

Vinylové podlahy - znáte je? BOMA PARKET Vás s nimi jistě seznámí

Co nabízí BOMA PARKET dále?

Firma je hlavně "podlahářským rájem", kde naleznete nejen vinylové podlahy, ale především masivní parkety, prkna, třívrstvé dřevěné i laminátové podlahy, bambusové podlahy a korky. K tomu můžete v Praze 10 – Bohdalci zakoupit vše, co je v souvislosti s pokládkou podlahových krytin třeba - podlahové stěrky, podložky pod plovoucí podlahy, lepidla pro lepení různých druhů podlah, tmely, laky a oleje pro následné ošetření dřevěných podlah, lišty obvodové ke všem nabízeným podlahám, lišty přechodové, prahy, rozety a ošetřující přípravky. Nejste si jisti, zda opravdu BOMA PARKET má to co potřebujete? Přehled všech nabízených materiálů, spolu s technickými listy pro správné použití, naleznete na stránkách www.bomaparket.cz.

Jste řemeslník nabízející podlahový materiál?

BOMA PARKET v rámci svého velkoobchodu spolupracuje s profesionálními podlaháři, truhláři i stavebními firmami. Pro ty zajišťuje servis vlastních vzorkoven, školení u výrobců podlahářské chemie, nabízí servis brusek na parkety u smluvního partnera, případně dopravu. Pokud navštívíte jednu ze tří vzorkoven jako velkoobchodní zákazník nebo konečný uživatel, věříme, že Vaše návštěva bude mít smysl a pomůže ve Vašem rozhodování, stejně jako k výsledné spokojenosti.

Kontakt

Praha 10 - Bohdalec - Prodejna - podlahy Boma Parket

Adresa

Nad Vršovskou horou 88/4, Praha 10, 101 00

 po - pá: 8:00 - 16:30

telefon: +420 272 660 732, 606 702 191-2

email: info@bomaparket.cz

www.bomaparket.cz

Vinylové podlahy - znáte je? BOMA PARKET Vás s nimi jistě seznámí

 


Autor:

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Další z rubriky

Pět kroků k povánočnímu úklidu

Kontejner

Vánoční svátky už jsou definitivně za námi. Také vám Ježíšek přinesl spoustu nových věcí a je potřeba uvolnit pro ně...

Vlastní apartmán v Krkonoších aneb chalupařte bez starostí

Vlastní apartmán v Krkonoších aneb chalupařte bez starostí

Také se vám chalupaření líbí, ale odrazují vás starosti spojené s provozováním druhého domu? Koncept vlastního horského...

Chcete prodat byt? Přizvěte si odborníky

Chcete prodat byt? Přizvěte si odborníky

Chcete prodat byt a vyhnout se realitní kanceláři? Nemusí to být dobrý nápad, zvlášť pokud nejste obchodník, právník,...

Najdete na iDNES.cz