Unikátní novinka od Satjamu: moderní střecha se skrytým kotvením

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jak říkali už naši předkové: střecha je základ domu, kam nesmí za žádných okolností zatékat. Pokud tedy stavíte nový dům či opravujete starý, je třeba si pohlídat skutečnou kvalitu střechy a střešní krytiny.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Unikátní novinka od Satjamu: moderní střecha se skrytým kotvením

Prvotřídní kvalitu můžete očekávat u ostravské společnosti Satjam, která prozíravě rozprostřela své pobočky po celé České republice. Satjam kromě svých obvyklých a prověřených střešních krytin nabízí i unikátní moderní novinku: uvedla na trh jedinečnou střešní krytinu Satjam Arad Premium se skrytým kotvením.

Nejnovější střešní krytina i pro náročné

Jde o nejnovější typ plechové střešní krytiny, z které budou nadšení i ti nejnáročnější zákazníci. Nová moderní maloformátová krytina je vyráběná z vysoce jakostního ocelového plechu výhradně s povrchovou úpravou patentované značky PURMAT®, která patří do povrchové třídy Extra.

A co to všechno znamená? Pokud si objednáte u společnosti Satjam střešní krytinu Arad Premium, můžete se spolehnout, že dostanete zboží s vysoce odolnou povrchovou úpravou, která navíc zajišťuje nadstandardní odolnost proti slunci, dešti, sněhu a větru, dlouhodobě drží stálou barvu a nebledne a dokáže velmi zdatně odolat mechanickému poškození.

Unikátní novinka od Satjamu: Moderní střecha se skrytým kotvením

Střešní krytina, která se designérům povedla

Klient, který si vybere střešní krytinu Arad Premium, bude spokojen i s originálním a moderním designem, který přesně zapadá do 21. století. S touto střešní krytinou rozhodně budete „in“.

Designéři, kteří pro Satjam finální vzhled střešní krytiny navrhovali, odvedli skutečně profesionální práci. A výsledek? Prolis pod ostrým úhlem upravuje nejen estetiku krytiny, ale zvyšuje její tuhost.

Vše zajišťuje zcela nový systém bez viditelných kotevních prvků. Krytina není v ploše nikde perforována a to příznivě ovlivňuje její životnost.

Zlepšovák i pro pokrývače

Je to zlepšovák i pro pokrývače: kotevní otvory jsou totiž v krytině připraveny už z výroby a to práci dělníků přímo na střeše nejen zjednodušuje, ale zároveň omezuje možnost chyb při montáži.

Založení krytiny na přesně tvarované startovací liště zajišťuje přesné osazení a dokonalé uchycení první řady krytiny u okapové hrany.

Jedno a dvou modulové šablony přinášejí několik výhod: jsou zárukou snadné manipulace, je z nich jen velmi málo odpadu při montáži a za přepravu se neutratí tolik peněz. Výrobky jsou navíc tak dokonale zabaleny, že existuje jen minimální riziko poškození během přepravy a při manipulaci přímo na stavbě.

Unikátní novinka od Satjamu: Moderní střecha se skrytým kotvením

Barva střechy dle libosti

Zákazník si u Satjamu může zvolit i barvu střešní krytiny. Vybírat lze v barevných odstínech červená, hnědá, černá, cihlová a šedá. Kromě žhavé novinky, kterou je střešní krytina Arad Premium, dodává Satjam i další druhy střešních krytin včetně kompletních střešních systémů.

A co okapy či střešní okna?

U Satjamu si tak můžete pořídit i střešní okna, okapy, izolace, trapézové plechy a další příslušenství, které ke střechám neodmyslitelně patří.

Elitním zbožím jsou například okapové sestavy, které dokonale odvedou vodu z vašeho domu. Okapy jsou vyráběny z kvalitních trvanlivých a odolných materiálů a pyšní se jedinečnou hloubkou žlabů.

Ještě jedna novinka z dílny společnosti Satjam: nová střešní okna Aura, která firma uvedla na trh kvůli stále rostoucí poptávce po kvalitních střešních oknech. Tato okna mají skvělý poměr mezi cenou a kvalitou a nesetkáte se s nimi u žádného jiného dodavatele. Střešní okna vynikají nadprůměrnými tepelně technickými parametry.

Podrobné informace o společnosti Satjam, její nabídce střešních krytin a kompletních střešních systémů najdete na internetové adrese www.satjam.cz.

Autor:

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

AKU zahradní technika má v Mountfieldu zelenou

AKU zahradní technika má v Mountfieldu zelenou.

Společnost Mountfield s příchodem nového roku naservírovala zákazníkům zelenou novinku od světového gigantu v AKU...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Další z rubriky

Látkové rolety na okna rychle nahrazují tradiční záclony i závěsy

Látkové rolety na okna rychle nahrazují tradiční záclony i závěsy

Moderní bydlení se honosí stále většími okny, která potřebují vhodné stínění. Klasické krajkové záclony však modernímu...

Rekonstrukce koupelny se vyplatí

Rekonstrukce koupelny se vyplatí

Aby se nám doma líbilo: Vyřešíme to kreativně, nebo necháme provést kvalitní rekonstrukci? Existují stovky příběhů...

Do moderního bydlení patří design i pasivní prvky

Bytový dům Barvy v Brně na Lesné

Brno, 27. prosince 2018: Bytové projekty z dílny All Inclusive Development patří k tomu nejzajímavějšímu, co lze v...

Najdete na iDNES.cz