Unikátní designové konvektory společnosti MINIB a.s.

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost MINIB se jako jeden z největších českých certifikovaných výrobců konvektorů dlouhodobě řadí k významným evropským producentům. Tato ryze česká společnost vyrábí své produkty z vysokojakostního materiálu s dlouholetou životností.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Unikátní designové konvektory společnosti MINIB a.s.

Technologie a zařízení vyvinuté na míru umožňují dokonalou optimalizaci všech druhů výrobků a flexibilitu výroby. 

Kompletní sortiment testuje společnost v akreditované nezávislé zkušební komoře a garantuje tudíž topné a chladící výkony. MINIB je držitelem certifikátu ISO 9001, mnoha užitných vzorů a patentů. Za své výrobky obdržel řadu tuzemských i zahraničních ocenění.  

Co je konvektor?

Konvektor je otopné těleso, které přináší významnou úspora energie díky nízké potřebě vody, velkou dynamika vytápění, rovnoměrnější rozprostření tepla, případně chladu (u konvektorů které jsou určeny také k dochlazování), úspora místa a má moderní design. Toto těleso se navíc dokáže přizpůsobit zcela individuálním potřebám jednotlivých zákazníků. Unikátní a jedinečnou řadou společnosti MINIB jsou nástěnné DESIGNOVÉ konvektory. 

Unikátní designové konvektory společnosti MINIB a.s.

Princip konstrukce designových konvektorů vyvinutých společnosti MINIB  je v tomto oboru ojedinělý a nebyl doposud žádným jiných výrobcem aplikován. S úspěchem byl zaregistrován jako průmyslový vzor.

Proč právě konvektor MINIB?

  • Úspora energie
  • Velká dynamika vytápění a dochlazování.
  • Nízký objem vody .
  • Uživatelský komfort.
  • Bezpečnost a spolehlivost.

Dále na www.minib.cz

Všichni víme, jak je příjemné, když alespoň část tepla k našemu tělu dorazí v podobě tepelných paprsků, tedy v důsledku sálání. Teplo u všech druhů konvektorů bylo doposud předáváno téměř výhradně ohřátým vzduchem. 

Společnost při konstrukcí těchto topných těles využila nejen principu konvekce, ale i sálání, a tím došlo ke zvýšení topného výkonu o 6 ÷ 8 % vůči použití shodného výměníku v tělese bez sálavé složky. Bonusem navíc je, že byla minimalizována  hloubka tělesa a zjednodušená celá konstrukce.

Unikátní designové konvektory společnosti MINIB a.s.

Pokud jde o materiál čelní (sálavé) desky, závisí plně od požadavků zákazníka, kterému firma MINIB dokáže vyrobit řešení na míru. Zákazník si může vybrat mezi různými druhy materiálů – žulový kámen, sklo a hliníkový kompozit. Povrchy mohou být upraveny podle jeho speciálního přání, tak aby harmonicky splynuly s jeho interiérem.

Autor:

Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Cena Finparády za první českou multibankovní aplikaci Banky CREDITAS

Aplikace Richee: Hlavní přehled, Zadání platby, Založení účtu z aplikace

Portál Finparáda.cz na konci ledna oznámil výsledky soutěže Finparáda.cz - Finanční produkt roku, a to v 11...

Další z rubriky

I alergici chtějí usínat jako v pohádce

I alergici chtějí usínat jako v pohádce

Stále více lidí trpí nějakou formou alergie. Astma, ekzém, roztoči – to vše ovlivňuje kvalitu jejich života, včetně...

INSPECTO zjednodušuje provádění revizí

revize

Jsou tisíce aplikací, které se snaží cílit na co největší publikum. Kolik je ale takových, které se zaměřují na úzkou...

První krok k zero waste domovu

První krok k zero waste domovu

Zero waste nebo také „bezodpadový“ domov, tedy takový, kde vzniká minimum odpadu, je společně s minimalismem současným...

Najdete na iDNES.cz