Supersektor: sektorový nábytek pro náročné

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nábytek Supersektor je rozsáhlá sektorová řada, která svou variabilností, funkčností a cenou uspokojí náročného zákazníka. Na výběr máte z mnoha produktů. Nabízí vám sektorový nábytek, kuchyňské židle a stoly, jídelní sety, sedací soupravy, kancelářské a jednací židle a křesla, postele, zdravotní matrace a rošty, dřezy, bytové a kuchyňské doplňky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Sektorový nábytek Bonus Plus - Sestava 04 | foto: ahr

Výhod sektorového nábytku je hned několik. Jednou z hlavních je však to, že zákazník si může sám dle svých představ sestavit obývací pokoj, studentský pokoj, kancelář, ložnici, atd. V nabídce je přes 10 300 různých prvků ve dvou materiálových provedeních, celkem ve 25 barvách, tzn, až 518 850 variant.

Nabídne vám někdo více? Nábytek je upraven dle požadavků zákazníka (rozměry, barevné provedení, úchytky, sklo a další doplňky). Na místě je též zdůraznit, že tyto vysoce kvalitní výrobky pocházejí ve většině případů od předních českých výrobců, židle a stoly pak převážně od italských výrobců, to vše za ceny přímo od výrobce.

Sektorový nábytek Trend

Mezi nejprodávanější produkty společnosti patří sektorový nábytek Trend, který svou variabilností, funkčností a cenou uspokojí náročného zákazníka. V nábytku Trend najdete vše, co potřebujete: skříně, regály, komody, psací stoly, stoly pro PC, televizní stolky, konferenční stoly, atd.

Mezi dalšími produkty najdete moderní nábytkový systém Bonus. Vyznačuje se jednoduchými rovnými liniemi a moderním designem, který podtrhují hliníkové doplňky. BONUS je vhodný k vybavení obývacích pokojů, umožní vám vytvořit moderní sestavu v odlehčeném stylu.

Velmi oblíbené jsou také moderní kuchyně Optima, kde má zákazník možnost vytvořit si kuchyňskou linku dle vlastní fantazie. Nepřeberné množství barevných kombinací a provedení vám nabízí vytvořit opravdu originální interiér.

Sektorový nábytek Bonus

Supersektor se snaží maximálně vyhovět potřebám zákazníka. Nábytek vám ve většině případů přiveze vlastními vozidly, menší zásilky zasílá přepravní službou nebo poštou. Po dohodě je možné zajistit montáž vybraných produktů od odborníků.

"Navrhněte si vlastní sestavu". Úplnou novinkou je program Supersektor 3D, který umožní konečnému spotřebiteli navrhnout kompletní vybavení interiéru včetně konkrétního barevného řešení, tzn. za použití skutečných skříněk se skutečnými rozměry a hlavně v reálných barvách.

Co proto musíte udělat? Je potřeba aby si klient do svého počítače stáhnul program, pomocí kterého si navrhne vlastní sestavu, vybere barvy, pošle na server k nacenění a do 72 hodin dostane zpět požadovanou cenovou nabídku.

Více informací naleznete na webu Supersektor.

Autor:

Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Cena Finparády za první českou multibankovní aplikaci Banky CREDITAS

Aplikace Richee: Hlavní přehled, Zadání platby, Založení účtu z aplikace

Portál Finparáda.cz na konci ledna oznámil výsledky soutěže Finparáda.cz - Finanční produkt roku, a to v 11...

Další z rubriky

Zaklínadlo zvané rekuperace aneb co je řízené větrání

Zaklínadlo zvané rekuperace aneb co je řízené větrání

Řízené větrání zajišťuje dostatečnou výměnu vzduchu v čase. Nespoléhá se pouze na občasné otevření oken, které je...

Stavitel a Ligna Bohemia

Stavitel a Ligna Bohemia

Rozhovor s ředitelem Výstaviště Lysá nad Labem, Mgr. Ondřejem Matoušem nejen o výstavách pro odborníky i kutily....

Expodom – společnost s velkým srdcem

Expodom – společnost s velkým srdcem

Společnost Expodom s.r.o. je prodejcem kvalitních rychlorozkládacích stanů a doplňků k nim od roku 2014. Firma se...

Najdete na iDNES.cz