Sedací soupravy na míru české výroby

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V dnešní konzumní době je na trhu celá řada různě kvalitních sedacích souprav za lákavé nízké ceny. Avšak zásadní otázkou je, kolik roků vám taková levná sedací souprava vydrží.

Sedací soupravy na míru, česká výroba FY. Pšenčík - Praha | foto: Pšenčík - Praha

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pokud tedy preferujete kvalitní české sedací soupravy na míru, za rozumné ceny, tak by vás měla zaujmout nabídka od firmy Sedací soupravy na míru Pšenčík - Praha.

Podstatnou výhodou české zakázkové výroby na míru je možnost mít velikost jakou chcete, a to nejen celkové míry, ale i dílčí, jednotlivé jako je hloubka sedáku, výška sedáku od země, výška područek. Pro hodně zákazníků je důležitá volba tvrdosti výplní, měkké výplně jsou sice ze začátku pohodlné, ale po čase se rychleji vysedí a hůře se z takové sedačky vstává, čím je zákazník těžší, tím je vysezení větší a rychlejší. 

Proto je důležité, aby si zákazník na obchodě před započetím výroby vyzkoušel různé tvrdosti výplní a nechal si poradit, která výplň vzhledem k jeho váze bude pro něj nejvhodnější. Mezi další nesporné výhody výroby sedacích souprav na míru patří obrovský výběr potahových materiálů z nabídky 1100 kusů vzorníků látek, eko kůže a pravé hovězí kůže. 

Sedací soupravy na míru, česká výroba FY. Pšenčík - Praha

V nabídce naleznete moderní látky s nešpinivou aqua clean ochranou u kterých odstraníte nečistoty pouze studenou vodou, jedná se o látky převážně z dovozu. Na výslovné přání šijeme sedací soupravy a pohovky i z umělých kůží jako je eko kůže a koženka, ale každého zákazníka upozorňujeme na skutečnost, že tyto umělé kůže nemají dlouhou životnost. 

Vyrábíme také kožené sedací soupravy a pohovky z pravé hovězí kůže různých úprav a kvalit. Různé úpravy a tloušťky kůží mají své výhody a nevýhody, například příliš jemná kůže je sice příjemná na dotek, ale je více náchylná na poškrábání od zvířat nebo dětí, a proto je důležité nechat si od zkušených prodavačů poradit. 

Sedací soupravy na míru, česká výroba FY. Pšenčík - Praha

Zásadní výhodou zakázkové výroby sedacích souprav na míru je skutečnost, že můžete mít vyrobenou jakoukoliv sestavu co si přejete a potřebujete. Například extrémně malou rohovou sedací soupravu ve velikostech které si určíte, a k ní plus 6 křesel, což v praxi nikde v obchodech nekoupíte. 

Ve výrobních možnostech je tedy kompletní škála sedacího čalouněného nábytku na míru jako jsou: rohové sedací soupravy na míru, rozkládací sedací soupravy na míru, rozkládací pohovky, kožené sedací soupravy a pohovky, křesla, čalouněné postele a válendy na míru. Širokou nabídku našich sedacích souprav uvidíte na našem webu: www.sedacipohovky.cz

Pokud tedy chcete kvalitní českou sedací soupravu na míru, tak přijďte na obchod Sedací soupravy Pšenčík - Praha, kde si vyzkoušíte sezení, proberete technické detaily a sepíšete konkrétní objednávka. 

Sedací soupravy na míru, česká výroba FY. Pšenčík - Praha

Výrobní termíny jsou zhruba dva měsíce. Většina zákazníků požadají přivezení hotové sedací soupravy včetně vynesení, montáže a předvedení, což tato služba stojí po Praze většinou do 1 000 Kč, odvozy mimo Prahu jsou také dle domluvy, například odvoz do Liberce nebo Pardubic včetně vynesení stojí 2 500 Kč. Není tedy žádný důvod k obavám z české kvalitní výroby sedacích souprav na míru za rozumné ceny.


Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Další z rubriky

Chcete prodat byt? Přizvěte si odborníky

Chcete prodat byt? Přizvěte si odborníky

Chcete prodat byt a vyhnout se realitní kanceláři? Nemusí to být dobrý nápad, zvlášť pokud nejste obchodník, právník,...

Ohlédnutí za rokem 2018

Ohlédnutí za rokem 2018

Milé kolegyně, vážení kolegové, adventní čas se nám rozeběhl a zanedlouho vyvrcholí Vánocemi a vzápětí za nimi nastane...

Plánujete malovat? Tento e-shop zahájil obrovský výprodej barev

Plánujete malovat? Tento e-shop zahájil obrovský výprodej barev

Pokud se nemůžete dívat na špinavé stěny plné fleků, měli byste se pustit do malování. Samozřejmě se vám nabízí možnost...

Najdete na iDNES.cz