Sedací souprava, která se nezalekne dětí ani domácích mazlíčků

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Známe to všichni. Koupíme si s nadšením novou sedací soupravu a řešíme problém jak jen ji uchránit před ratolestmi a domácími mazlíčky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Sedací souprava, která se nezalekne dětí ani domácích mazlíčků

 Každé nové pohovce ve vašem domově hrozí spousta nebezpečí, děti jakožto začínající umělci, domácí mazlíčci, a nebo zábava s hosty. Bojíte se o životnost potahového materiálu? Omyvatelné látky – jsou tou správnou volbou právě pro VÁS.

Zde je na místě zmínit látky Aqua Clean, nejpraktičtější novinku ve světě potahových materiálů. Při použití těchto výjimečných materiálů Vám již žádné zašpinění sedací soupravy nebude dělat vrásky. Látky jsou vyrobeny a upravovány pomocí speciální technologie, která chrání strukturu od většiny typů zašpinění. Máte doma děti? 

Žádný problém! Skvrny od čokolády, vylitý jogurt, zašpiněné ručičky třeba od barviček, vše se jednoduchým procesem odstraní. Pokud máte doma navíc čtyřnohého miláčka, tak se nemusíte bát poškrabání nebo špíny z tlapek. Protože Vaše sedací souprava v "chytrém" materiálu Aqua Clean přežije každou situaci!

Jak odstraníte stopy od propisovací tužky, džusu, vína a dalších běžných nečistot?

Z běžných materiálů jen horko těžko. Ovšem chytrá látka Aqua Clean to zvládne snadno – zašpiněné místo stačí ošetřit vlhkou houbičkou nebo vlhkým hadříkem, po odstranění nečistot necháte uschnout a sedačku máte opět jak novou! Není to úžasné? Nyní se už nemusíte bát uspořádat oslavu a pozvat přátele do Vašeho rodinného hnízdečka, kde máte svou milovanou sedací soupravu v materiálu Carabu či Mystic - díky vlastnostem a dobré omyvatelnosti těchto látek si sedací souprava udrží svěží vzhled a čistotu na dlouho dobu.

Sedací souprava v materiálu s technologií Aqua Clean  je opravdu snem každé domácí hospodyně. Nová technologie spočívá ve struktuře látky a povrchové úpravě. Povrchová úprava AquaClean na rozdíl od jiných materiálů, pokrývá jednotlivá vlákna neviditelnou molekulární vrstvou.

Sedací souprava, která se nezalekne dětí ani domácích mazlíčků

Carabu Aqua Clean

Tato látka je jemná a příjemná na dotyk, svoji strukturou připomíná semiš. Látka Enoa Carabu je velice odolná, s vynikajícím výsledkem testu Martindale – vydrží až 250 000 testovacích otěrů(pro srovnání, běžné potahové látky vydrží 10 000 -50 000 tis otěrů).

Mystic Aqua Clean

Druhou variantou je látka Mystic, která vnější strukturou připomíná spíše klasickou látku, ovšem na rozdíl od běžné látky jsou jednotlivá vlákna opět ošetřena povrchovou úpravou AquaClean a proto ji dokonale převyšuje. Z výsledků testů  Martindale se dozvíme, že její otěruvzdornost vydrží až 150 000 testovacích cyklů.

Jak si teď již dokážete sami domyslet, životnost takto čalouněného nábytku je ohromující. Díky této technologii Vám při běžné údržbě vydrží dlouhá léta, a materiál bude stále čistý a svěží!

Sedací souprava, která se nezalekne dětí ani domácích mazlíčků

Sedací souprava, která se nezalekne dětí ani domácích mazlíčků

A že si myslíte, že Vaše vysněná sedací souprava není k dispozici v látce Aqua Clean? Jste na omylu! Firma Nábytek AAA nabízí široké spektrum jak možných sedacích souprav se speciálními mechanismy a prvky, tak i širokou škálu barevných provedení v látce Aqua Clean. Teď už stačí jen navštívit internetové stránky www.nabytekaaa.cz, či se zastavit na prodejně Nábytek AAA v Praze, nebo v Pardubicích, kde se na Vás těší vyškolení profesionálové, kteří Vám látku Aqua Clean a její vlastnosti rádi přiblíží, nebo předvedou názornou ukázkou.

Autor:

Nejčtenější

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Uživatelé platebních karet Mastercard a mobilů Apple mohou od 19. února platit pomocí Apple Pay. K dispozici je...

Odvety českých klubů v Evropské lize! Vsaďte si a získejte 150 Kč

Odvety českých klubů v Evropské lize! Vsaďte si a získejte 150 Kč

Dnes jsou v Evropské lize na programu odvety českých zástupců. Plzeň jede do Záhřebu ve velmi nadějné pozici, když před...

Vertikální zahrady - kousek živé přírody v interiéru

Vertikální zahrady - kousek živé přírody v interiéru

Bydlíte a pracujete ve městě a chybí vám více zeleně? Není problém vše rychle napravit. Kus živé přírody v podobě...

Výměna oken v zimě? Nakupte teď, na jaře vám je namontují

Výměna oken v zimě? Nakupte teď, na jaře vám je namontují

Bylo vám letošní zimu chladno i doma? Pomůže vám výměna oken za kvalitní plastová nebo dřevěná eurookna. Pořiďte si...

Zájem o studium MBA setrvale roste, firmy vyžadují unikátní znalosti

Slavnostní promoce absolventů European Business School.

European Business School SE patří mezi prestižní poskytovatele profesního vzdělávání v ČR, zakončeného nejčastěji...

Další z rubriky

První krok k zero waste domovu

První krok k zero waste domovu

Zero waste nebo také „bezodpadový“ domov, tedy takový, kde vzniká minimum odpadu, je společně s minimalismem současným...

Výstava Salon dřevostaveb 2019 ve VNITROBLOCKU

Výstava Salon dřevostaveb 2019

Navštivte unikátní přehlídku zaměřenou na moderní dřevostavby a zdravé bydlení! Již 14. ročník největší mezinárodní...

Zaklínadlo zvané rekuperace aneb co je řízené větrání

Zaklínadlo zvané rekuperace aneb co je řízené větrání

Řízené větrání zajišťuje dostatečnou výměnu vzduchu v čase. Nespoléhá se pouze na občasné otevření oken, které je...

Najdete na iDNES.cz