S párty stany firmy TRIGI zvládnete akce za každého počasí v pohodě

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pořádáte sportovní či kulturní akce, letní tábory, soustředění, oslavu rodinných výročí nebo si jen chcete užít letních měsíců při pravidelných venkovních posezeních s přáteli? Pak buďte v přípravách o krok napřed a pořiďte si párty stan.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

S párty stany firmy TRIGI zvládnete akce za každého počasí v pohodě

Zvlášť při letošním vrtošivém počasí, kdy se střídají lijáky s horky, se vám tato nenáročná investice bohatě vyplatí. Kvalitní párty a nůžkové stany dodává zavedená česká společnost TRIGI s.r.o. z Hlinska.

TRIGI párty stan nezklame na žádné akci

Pokud pořádáte společenské, kulturní či sportovní akce, tábory a soustředění v přírodě, rozhodně efektivitu a funkčnost párty stanů oceníte. Spolehlivě ochrání před horkými slunečními paprsky i deštěm. A to nejenom osazenstvo a pořadatele akce, ale i potřebný materiál a občerstvení. Jsou také použitelné jako dočasné skladovací, restaurační nebo prodejní prostory.

TRIGI párty stany jsou vyráběny z vlastních bavlněných nebo nakupovaných povrstvených PES tkanin do maximální užitné plochy 100 m2.

Pro pravidelné akce se vyplatí párty stan si pořídit a mít jej kdykoliv k dispozici. Pro pouze příležitostné akce je možné si u firmy TRIGI párty stany potřebných rozměrů pronajmout. Na výběr jsou párty stany od rozměrů 8x4 až 10x6 metrů. Půjčit si lze i sluneční střechy. 

Párty stany je možné zapůjčit včetně montáže a dopravy. Ceny jsou stanoveny individuálně na základě požadavků zákazníka. Výhodou je i skutečnost, že při zapůjčení stanu po dnech se neúčtuje den převzetí a vrácení, pokud je stan navrácen do 14:00 hod.

S párty stany firmy TRIGI zvládnete akce za každého počasí v pohodě

Nůžkový stan: rychlý stanový přístřešek

Druhou možností využitelného přístřešku jsou nabízené nůžkové stany. TRIGI nůžkové stany jsou variabilní stanové přístřešky moderního vzhledu. Jejich výhodou je snadné a rychlé sestavení. Konstrukce nůžkových stanů je vyrobena z hliníkových profilů, jejichž předností je nízká hmotnost a vysoká kvalita.

Každý, kdo s nimi má zkušenost, potvrdí, že nikdy nic jednoduššího nesestavoval. Speciální nůžková mechanika použitá na konstrukci šetří vaši sílu a námahu. Čas potom střecha či stěny, které jsou připevněné přímo na konstrukci. Celá konstrukce je kompletně sestavena, odpadá tedy montáž jednotlivých dílů. Stačí konstrukci rozevřít a přístřešek stojí.

S párty stany firmy TRIGI zvládnete akce za každého počasí v pohodě

Nůžkový stan může být vybaven pouze střechou nebo libovolným počtem bočních stěn. Plášť nůžkového stanu je možné zhotovit z PAD materiálu s vodou odpudivým nátěrem v různých barevných provedeních. V nabídce jsou různé velikosti od nejmenšího 3x3 metry až po prostorný 8x4 metry.

TRIGI slaví úspěchy s technickými tkaninami

Produktové portfolio firmy TRIGI je mnohem bohatší. Za dobu své osmnáctileté existence svoji nabídku stále rozšiřuje. Vyrábí velkoprostorové stany, teepee, textilní haly a atypická zastřešení, ale známá je i nabídkou kvalitních plachet, autoplachet, poštovních pytlů, obalů, technických tkanin ze lnu, bavlny a juty.

Podrobné informace o společnosti TRIGI s.r.o, její nabídce a cenách najdete na internetových stránkách www.trigi.cz, nebo přímo na adrese firmy Nádražní 1245, Hlinsko.


Autor:

Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Cena Finparády za první českou multibankovní aplikaci Banky CREDITAS

Aplikace Richee: Hlavní přehled, Zadání platby, Založení účtu z aplikace

Portál Finparáda.cz na konci ledna oznámil výsledky soutěže Finparáda.cz - Finanční produkt roku, a to v 11...

Další z rubriky

Výstava Salon dřevostaveb 2019 ve VNITROBLOCKU

Výstava Salon dřevostaveb 2019

Navštivte unikátní přehlídku zaměřenou na moderní dřevostavby a zdravé bydlení! Již 14. ročník největší mezinárodní...

Kdy se hodí náhradní elektrické zdroje pro čerpadla ústředního topení

Hledáte náhradní elektrické zdroje pro čerpadla ústředního topení?

Náhradní - záložní elektrické zdroje pro oběhová čerpadla ústředního topení. Dlouholetá zkušenost a kvalitní výroba,...

První krok k zero waste domovu

První krok k zero waste domovu

Zero waste nebo také „bezodpadový“ domov, tedy takový, kde vzniká minimum odpadu, je společně s minimalismem současným...

Najdete na iDNES.cz