Rodinné bydlení v zeleni je stále atraktivní

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Navzdory stagnujícímu trhu s realitami je poptávka po vlastním bydlení stále značná. Zájemci o rodinný dům si mohou vybírat z poměrně širokého spektra nabídek, avšak jen málo projektů splňuje jejich požadavky, a proto zájem o ně roste. Jedním z nich je i projekt, který se soustředí na rodinné bydlení, s názvem Na Malé Růži u Rudné.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rodinné bydlení v zeleni je stále atraktivní

Pro mnoho lidí je rodinné bydlení v domě blízko Prahy stále lákavější. Důvodem často bývá touha po větším klidu a soukromí, větším prostoru a zeleni. Týká se to především rodin s malými dětmi, které chtějí, aby jejich děti vyrůstaly v bezpečném prostředí a blízko přírody.

Pro rodinné bydlení je klíčová lokalita

Díky široké nabídce a celkovému rozvoji realitního trhu jsou lidé stále náročnější, co se kvality bydlení týče, a zároveň mají velmi konkrétní požadavky. Místo obřích uniformních satelitních zástaveb si vybírají nemovitosti, které nejlépe vyhovují jejich přáním i možnostem.

Kromě ceny je tak velice důležitým kritériem zejména lokalita, kde se dům nachází. Nejde jen o dojezdovou vzdálenost do města či zaměstnání, ale také o to, co může dané místo nabídnout.

Pokud plánujete rodinné bydlení u Prahy, je třeba také zvážit, jak daleko budou děti jezdit do školy, jaké služby daná obec nabízí, zda je v místě zavedena městská hromadná doprava a v neposlední řadě co se dá v okolí dělat ve volném čase. Z tohoto pohledu patří Rudná u Prahy se svou kompletní občanskou vybaveností a dobrou dopravní dostupností z hlavního města mezi velice atraktivní lokality.

Projekt Na Malé Růži tak nabízí exkluzivní prostředí uprostřed zeleně spolu s moderním designem domů, který umožňuje krásný výhled do okolí. Projekt soustředěný na rodinné bydlení klade důraz na kvalitní, klidné a bezpečné bydlení.

S tím samozřejmě souvisí i možnost zajímavě trávit volný čas - na své si zde přijdou všichni, ať už se jedná o kulturní či sportovní vyžití v přilehlé obci Rudná či v Praze, přírodní krásy v chráněných krajinných oblastech a přírodních parcích či kolem blízké řeky Berounky nebo o návštěvy okolních historických památek, jako jsou Karlštejn či Křivoklát.

Rodinné bydlení v zeleni je stále atraktivní

Přijďte se podívat

Projekt moderního bydlení v zeleni u Rudné u Prahy nabízí ke koupi dvojdomy a řadové domy. Plánovaný termín kolaudace je září 2013. V současné době jsou otevřeny vzorové domy. Každou sobotu od 10 do 16 hodin se koná den otevřených dveří. Rodinné bydlení naleznete na www.namaleruzi.cz.

Autor:

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

AKU zahradní technika má v Mountfieldu zelenou

AKU zahradní technika má v Mountfieldu zelenou.

Společnost Mountfield s příchodem nového roku naservírovala zákazníkům zelenou novinku od světového gigantu v AKU...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Další z rubriky

Do moderního bydlení patří design i pasivní prvky

Bytový dům Barvy v Brně na Lesné

Brno, 27. prosince 2018: Bytové projekty z dílny All Inclusive Development patří k tomu nejzajímavějšímu, co lze v...

Víte, jak se vyrábí plastové okno?

Víte, jak se vyrábí plastové okno?

Plastová okna jsou hitem moderní doby. Důvodem je relativně snadná údržba a péče. Můžete si ho nechat vyrobit přesně...

Chcete prodat byt? Přizvěte si odborníky

Chcete prodat byt? Přizvěte si odborníky

Chcete prodat byt a vyhnout se realitní kanceláři? Nemusí to být dobrý nápad, zvlášť pokud nejste obchodník, právník,...

Najdete na iDNES.cz