Římské rolety vyrobené s ohledem na detail od značky Bematech

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Římské rolety patří mezi stínící prvek, který vás nejen skvěle ochrání před ostrým sluncem, ale také dotváří esteticky celou tvář interiéru.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Římské rolety vyrobené s ohledem na detail od značky Bematech

Římské rolety se oproti těm klasickým nerolují na hřídel, ale skládají se do balu stejných horizontálních pásů seskládaných k sobě. Na pásy je látka rozdělena pomocí tunýlků, které jsou vyztuženy pomocí sklolaminátových prutů. Každý tunýlek má na sobě z rubu přišita očka, jimiž jsou protažena vodící lanka, která při vytažení vedou sklad látky.   

LIPNO Point: Dovolená u jihočeského moře

Zajisté si mnoho z nás zauvažuje nad tím, že vyrobit si římské rolety doma nemusí být nic těžkého? Na internetu se dá nalézt spousty videonávodů na výrobu a také jsou k nalezení v USA celé řady specializovaných eshopů, na kterých naleznete základní komponenty k výrobě.

Ruční domácí výroba římských rolet se může zdát hračkou, ale zdání může klamat. Pokud nemáte zkušenosti švadleny, standardní šicí stroj, kvalitní komponenty pro zavěšení a ovládání celého systému, tak výsledné římské rolety mohou být zklamáním a i ztrátou vašeho času.

Dlouholetá zkušenost značky zaručuje dokonalost římských rolet

Společnost Bematech vám nabízí římské rolety dokonalé kvality, které jsou vyráběny s dlouholetou tradicí a hlavně zkušenostmi značky.

Látku si vyberete z unikátní kolekce, která je sestavená odborníky na bytový design. Látky na římské rolety šijí profesionální švadleny s dlouholetými zkušenostmi na profesionálních šicích strojích. Pro řezání látky je využíván laserový paprsek či ultrasonová technologie - řezací nůž se neodvaluje, ale chvěje vysokým kmitočtem. Tím vzniká dokonalý řez bez třepení.

Pro zavěšení celého systému nabízí Bematech širokou řadu konzol s ohledem na hmotnost celého systému a typu ovládání. Ovládání římské rolety může být standardně ruční pomocí nekonečného řetízku či elektrickým pohonem s dálkovým ovládáním.

Pro Vaše římské rolety si můžete zvolit různé typy skladů s ohledem na Váš osobitý vkus. Stejně tak si můžete zvolit i rozteče jednotlivých pásů v rozmezí od 26 - 31 cm. Tunýlek pro výztuž může být dvojího druhu s ohledem na látku. Pokud je látka vzorovaná, tak tunýlek šijeme z rubu novou látkou z důvodu neporušení vzoru. Látka jedné barvy mají tunýlky sešité z ohybu na rubové straně.

LIPNO Point: Dovolená u jihočeského moře

Pokud chcete římské rolety s pohonem v podobě elektrického motoru, můžete více rolet zapojit na společnou řídící jednotku a naprogramovat různé cykly otevírání a zavírání, což sebou přináší celou řadu výhod.

Asi největší výhodou je zautomatizování celého systému rolet s ohledem na roční období. Dalším stupněm funkčnosti je využiti slunečního čidla, které mu nastavíte citlivost na intenzitu dopadajícího světla na odeslání signálu pro řídící jednotku či rovnou do motoru, která dá impuls k zatažení rolety (systému rolet).

Římské rolety od výrobce, který dokáže nabídnout profesionální výrobu, širokou nabídku a profesionální radu s ohledem na bytový design se stanou perlou Vašeho interiéru a esteticky ho dotvoří.

Pro bližší informace navštivte web www.bematech.cz, kde najdete římské rolety, veškeré informace a kontakt na profesionální tým značky Bematech.

Autor:

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

AKU zahradní technika má v Mountfieldu zelenou

AKU zahradní technika má v Mountfieldu zelenou.

Společnost Mountfield s příchodem nového roku naservírovala zákazníkům zelenou novinku od světového gigantu v AKU...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Další z rubriky

Otestujte developerský unikát: pasivní rodinný dům

Otestujte developerský unikát: pasivní rodinný dům

Brno, 29. prosince 2018: Rádi byste si před koupí domu vyzkoušeli, jak se vám v něm bude bydlet? Otestujte si nový...

Ohlédnutí za rokem 2018

Ohlédnutí za rokem 2018

Milé kolegyně, vážení kolegové, adventní čas se nám rozeběhl a zanedlouho vyvrcholí Vánocemi a vzápětí za nimi nastane...

Látkové rolety na okna rychle nahrazují tradiční záclony i závěsy

Látkové rolety na okna rychle nahrazují tradiční záclony i závěsy

Moderní bydlení se honosí stále většími okny, která potřebují vhodné stínění. Klasické krajkové záclony však modernímu...

Najdete na iDNES.cz