Doporučujeme

Rezidence BAVARIA: Moderní bydlení s dotekem historie | foto: EMBRA Correct, a.s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rezidence BAVARIA: Moderní bydlení s dotekem historie

Nově vznikající projekt Rezidence BAVARIA je příležitostí k pořízení atypického, luxusního a nadčasového bydlení s prvky historie a industriální architektury a je nepochybně také příležitostí k dlouhodobé a stabilní investici.

Jedním z nejdůležitějších aspektů, které klienti rezidenčních projektů hodnotí, je LOKALITA. Nový rezidenční projekt BAVARIA vzniká na severu Brna, v městské části Jehnice.

Rezidence BAVARIA: Moderní bydlení s dotekem historie

Jedná se o velmi atraktivní lokalitu, která splňuje vysoké nároky na komfort bydlení. Rezidence je z velké části situována do malebného prostředí uprostřed přírody, v lokalitě stabilizované a klidné zástavby rodinných domů.

Městská část Jehnice je kromě toho zárukou vynikající občanské vybavenosti, dopravní infrastruktury, sportovního i kulturního vyžití s dojezdovou vzdáleností do centra Brna cca 10 minut.

Rezidence BAVARIA: Moderní bydlení s dotekem historie
Rezidence BAVARIA: Moderní bydlení s dotekem historie

Seznamte se s jedinečnou a osobitou atmosférou Rezidence Bavaria.

Fenomenální LOFTOVÉ BYTY

Uzavřený bytový komplex dostane svoji charakteristickou podobu díky důmyslné a citlivé přestavbě industriální budovy bývalého pivovaru ze 17. století.

Fenomenální LOFTOVÉ  BYTY
Fenomenální LOFTOVÉ  BYTY

Pro investora společnost EMBRA Correct a.s. bylo při přípravách podstatné zachovat historickou hodnotu objektu a respektovat originální industriální prvky. Každý loft v Rezidenci Bavaria má proto vlastní a jedinečné řešení. Na individuálním design konceptu pro jednotlivé lofty se pracovalo v úzké spolupráci s bytovým designérem a s respektem k historii.

LOFT 1 pohled z 1. patra

LOFT 1 pohled z 1. patra

Dochází zde ke spojení moderních technologií, luxusu a původní historické architektury.

LOFT 1 pohled z 2. patra

LOFT 1 pohled z 2. patra

Konkrétním příkladem je původní litinový pilíř zakomponovaný do skleněné lávky.

LOFT 1 průhledy ložnicí ve 2. patře

LOFT 1 průhledy ložnicí ve 2. patře

Zachování cihelného zdiva v části interiéru v kombinaci s moderním osvětlením dávají loftům jejich jedinečné kouzlo.

LOFT 6 pohled z 1. patra s průhledem do 2. patra

LOFT 6 pohled z 1. patra s průhledem do 2. patra

Dominantou loftu v posledním patře je částečně prosklená střecha v kombinaci s původními kovovými táhly.

Trend proměny opuštěných průmyslových areálů na luxusní lofty v atraktivní lokalitě je mimo jiné i vítanou alternativou k bydlení v rodinném domě.

Pro konkrétní zájemce o loftové byty v Rezidenci Bavaria je připravená kompletní vizualizace celého interiéru. U vybraných vícepatrových loftů mohou klienti navíc vyzkoušet virtuální prohlídku s využitím nejmodernějších 3D technologií.

Citlivě navazující nová bytová zástavba

Součástí vznikajícího komplexu bude i několik nízkopodlažních rezidenčních budov. Ucelená a detailně propracovaná architektura nové zástavby vychází z jednoduchých a nadčasových tvarů a citlivě navazuje na původní historický objekt. Tato část projektu nabídne svým rezidentům pohodlí i dostatek soukromí v podobě velkorysých teras, balkonů a výhledů do lesoparku. Samotné interiéry jsou navrženy moderně, promyšleně a s dostatkem úložných prostor. V nové zástavbě projektu klienti vybírají z nabídky bytů v dispozicích 1kk až 4kk.

Rezidence BAVARIA: Moderní bydlení s dotekem historie
Rezidence BAVARIA: Moderní bydlení s dotekem historie

V nejbližší době bude zájemcům o prohlídku k dispozici i vzorový byt. Aktuality z Rezidence Bavaria nebo informace o plánovaných dnech otevřených dveří můžete sledovat také na webu projektu www.byty-jehnice.cz

Maximální komfort a vybavení

Všechny byty budou vybavené nadstandardními zařizovacími předměty od prověřených dodavatelů. Standardem je například klimatizace a podlahové vytápění. Příslušenstvím bytu je vždy sklep a ve většině bytů také samostatná šatna. K dispozici jsou garáže a dvougaráže (jedná se o samostatné jednotky vč. sekčních garážových vrat) v suterénech bytových domů a dostatek venkovních parkovacích míst.

Pokud vás bydlení v projektu Rezidence Bavaria zaujalo, neváhejte zjistit detailní informace a domluvit si osobní setkání v sídle společnosti Embra Correct a.s.