Relaxujte a sněte v novém domě u přírodního parku Košíře-Motol

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Na Praze 5, v blízkosti přírodního parku Košíře-Motol a Prokopského údolí, vyroste nová stylová výstavba – devět jedinečných bytů s charakterem rodinného domu v rámci první etapy projektu Jinonický dvůr. Domov zde mohou najít jak rodiny s dětmi, tak i jednotlivci či starší páry

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Relaxujte a sněte v novém domě u přírodního parku Košíře-Motol | foto: jinonicky-dvur.cz

Svůj sen tady prožijí všichni, kdo chtějí mít na dosah centrum Prahy a zároveň touží po všudypřítomném doteku přírody.

Jinonice, kde nová výstavba stojí, za sebou mají dlouhou historii. Osídleny byly už před více než 20 000 lety, v 9. století zde vzniklo slovanské hradiště. V 17. století tady byl postaven barokní zámeček, který v 19. století přestavil rod Schwarzenbergů. Dnes se tu tato dlouhá historie mísí s nejmodernějšími architektonickými prvky a stavebními elementy.

Výhody rodinného domu v prostorném bytě

V Jinonicích si můžete pořídit řadový dům se zahradou. Má sice status bytu kvůli společnému podzemnímu podlaží na parkování, nicméně zachovává si veškeré výhody domu. Všechny domy jsou velmi prostorné, mnohé z nich mají plochu přes 200 m². 

Odpovídají energetickému standardu B, jsou vybaveny kvalitními dřevěnými tříkomorovými okny, vícevrstvými dřevěnými plovoucími podlahami BOEN, elektronickým zabezpečovacím systémem, podlahovým vytápěním v 1. NP a interiérovými bezfalcovými dveřmi s vyšším nadpražím. Vybavení je rozhodně nadstandardní. Ostatně celý Jinonický Dvůr je určený těm, kteří se nespokojí s málem. Sháníte-li luxusní rodinné domy v Praze 5, jste tady na správné adrese.

Relaxujte a sněte v novém domě u přírodního parku Košíře-Motol

Živá příroda a všechny služby na dosah ruky

Jinonice se rozprostírají na mírných svazích Prahy 5. Jedná se o převážně vilovou čtvrť, jejíž dominantou je kopec Vidoule. A právě pod ním se nalézá Jinonický dvůr. Asi za pět minut se odsud dostanete pěšky na metro Nové Butovice, deset minut to trvá do OC Galerie Butovice.

Městskou hromadnou dopravou se do centra Prahy dostanete za čtvrt hodiny, stejně rychle dojedete autem na letiště Václava Havla. Daleko to ovšem není ani do přírody, za pár minut pěšky jste v přírodním parku Košíře-Motol, k Prokopskému údolí pak dojdete za dvacet minut.

O celou rodinu zde bude postaráno

Rodinné domy v Praze 5 v Jinonicích jsou skvělou rezidencí pro jednotlivce i rodiny. V pěší vzdálenosti zde máte mateřskou i základní školu, dětská hřiště, nedaleko je rovněž Deutsche Schule Prag. K lékaři, zubaři či na polikliniku také dojdete pěšky. Autem se do deseti minut dostanete do Metropole Zličín a OC Smíchov. Prodejny s nábytkem jsou ovšem i blíže, což se bude při zařizování nového bydlení jistě hodit.

Co se týče volnočasových aktivit, budete si moct plnými doušky užívat přírody. Potěšeni budou ale i milovníci golfu, ti mohou využívat Golf Club Praha v Motole. Preferujete-li spíš tenis a míčové hry, pár set metrů od domova budete mít SK Motorlet.

Dva z devíti bytů jsou umístěny v samostatném domě, obě jednotky lze přitom spojit do jedné vícepodlažní vily. Třicet procent nemovitostí je ovšem již prodáno, další jsou v rezervaci. O luxusní domy v Praze 5 je zájem – a není divu. Kombinace dobré lokality a skvěle vybaveného bydlení je lákavá.


Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Další z rubriky

Ohlédnutí za rokem 2018

Ohlédnutí za rokem 2018

Milé kolegyně, vážení kolegové, adventní čas se nám rozeběhl a zanedlouho vyvrcholí Vánocemi a vzápětí za nimi nastane...

Rekonstrukce koupelny se vyplatí

Rekonstrukce koupelny se vyplatí

Aby se nám doma líbilo: Vyřešíme to kreativně, nebo necháme provést kvalitní rekonstrukci? Existují stovky příběhů...

Pět kroků k povánočnímu úklidu

Kontejner

Vánoční svátky už jsou definitivně za námi. Také vám Ježíšek přinesl spoustu nových věcí a je potřeba uvolnit pro ně...

Najdete na iDNES.cz