Rekonstrukce koupelny se vyplatí

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Aby se nám doma líbilo: Vyřešíme to kreativně, nebo necháme provést kvalitní rekonstrukci? Existují stovky příběhů týkajících se běžného života, kde můžeme obdivovat nápaditost jeho protagonistů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rekonstrukce koupelny se vyplatí | foto: Stavební firma Brno Kadaňka stav s.r.o.

Například mladý pár se nastěhoval do velmi malého bytu, který sestával jen z kuchyně a ložnice. Ptáte se, kde byla koupelna? V rohu kuchyně byl výklenek s rozbitými dveřmi a za nimi záchodová mísa. Nad ní byla sprchová hlavice, jinak nic.

Bylo to tak malé, že když seděli na míse, koleny drželi dveře, které nešly pořádně zavřít. V kuchyni byl nevelký stůl. Když přišla návštěva, museli ho otočit, a koupelna byla zablokovaná.

Takže asi přemýšlíte, co když někdo potřeboval během večeře do koupelny?

A nyní máme skvělý příklad kreativního řešení.

Člověk, který musel použít toaletu, se protáhl za stůl a zaujal pozici za částečně zavřenými dveřmi. Zbytek lidí sedících u stolu mu vytvářelo pocit intimity bubnováním do stolu a zpěvem z plných plic. A protože výklenek byl velikosti telefonní budky, kód pro tyto záležitosti byl „musím si zavolat.“ A následovala informace, zda půjde o místní, nebo dálkový hovor. To aby věděli, jak mají dlouho zpívat.

Jsme přesvědčeni, že s vámi si osud takto nezahrál a nemusíte improvizovat.

Nicméně, pokud zjistíte, že současný styl bydlení už vám nevyhovuje, je velmi rozumné při potřebě i menší rekonstrukce koupelny nebo bytového jádra obrátit se na odbornou stavební firmu.

Dozvíte se z první ruky, nakolik jsou vaše představy o proměně bydlení reálné. Dostanete návrhy různých variant řešení. Odborníci vám doporučí nejvhodnější typy dlažeb a obkladů, stejně jako ostatního vybavení a doplňků. A co je podstatné, dokážou efektivně využít prostor.

Solidní podnik se postará nejen o vybourání, ale i o odvoz sutě, vymalování a závěrečný úklid.

Stavební firma Brno Kadaňka stav s.r.o. patří už léta ke špičkovým hráčům v této oblasti. Při rekonstrukci koupelen i bytových jader vás její řemeslníci nezklamou a domov, který vám vytvoří, bude ostrůvkem harmonie uprostřed uspěchaných dní.


Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Cesty začínají na veletrzích Go a Regiontour, za poznáním i za jídlem

Cesty začínají na veletrzích, za poznáním i za jídlem

Na brněnském výstavišti se ve dnech 17.–20. ledna odehrají veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour. První den patří...

Pět kroků k povánočnímu úklidu

Kontejner

Vánoční svátky už jsou definitivně za námi. Také vám Ježíšek přinesl spoustu nových věcí a je potřeba uvolnit pro ně...

Další z rubriky

Vlastní apartmán v Krkonoších aneb chalupařte bez starostí

Vlastní apartmán v Krkonoších aneb chalupařte bez starostí

Také se vám chalupaření líbí, ale odrazují vás starosti spojené s provozováním druhého domu? Koncept vlastního horského...

Ohlédnutí za rokem 2018

Ohlédnutí za rokem 2018

Milé kolegyně, vážení kolegové, adventní čas se nám rozeběhl a zanedlouho vyvrcholí Vánocemi a vzápětí za nimi nastane...

Chcete prodat byt? Přizvěte si odborníky

Chcete prodat byt? Přizvěte si odborníky

Chcete prodat byt a vyhnout se realitní kanceláři? Nemusí to být dobrý nápad, zvlášť pokud nejste obchodník, právník,...

Najdete na iDNES.cz