PROPERITY řeší Vaše možnosti bydlení a investic

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Stěží hledat v kontextu Jižní Moravy dominantnější a ustálenější developerský subjekt, než kterým je společnost Properity s.r.o. Od svého založení v roce 1999 realizovala bezmála 40 úspěšných projektů, především v Brně a okolí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

PROPERITY řeší Vaše možnosti bydlení a investic | foto: PROPERITY, s.r.o.

„Fungujeme formou, která ve světě developmentu nemá příliš obdoby. Celé jádro firmy tvoří velmi úzký a stabilní kolektiv pouhých osmi lidí. Zároveň každý z nás obstarává všechny aktivity, spjaté s chodem firmy, od aktivní práce na projektech a jednání s klienty až po kontrolu výstavby.“ vysvětluje generální manažer firmy Ing. Tomáš Drozd

„V kolektivu samozřejmě panuje jasná hierarchie, ale zároveň je každý z kolegů připraven zastoupit práci toho druhého, nebo zastat jakoukoliv aktuálně potřebnou činnost. Jednoduše nemáme problém si obout holínky a jít kontrolovat výztuž do stavební jámy.“ dodává Drozd.

PROPERITY řeší Vaše možnosti bydlení a investic

V minulosti byla společnost Properity mnohokrát za své projekty oceněna. Ať už se jednalo o bytový a obchodní komplex EDEN, luxusní rezidenci Meander, nebo dosud nejvyšší budovu v České Republice – AZ Tower, který byl v roce 2013 i díky unikátním technologiím zahrnut v prestižním seznamu Emporis Skyscraper Award jako jedna z nejvýznamnějších světových staveb roku 2013.  

„Ocenění Emporis Skyscraper Award je cena za architektonickou dokonalost v oblasti designu a funkčnosti budov. Komise každoročně dle vlastního soudu ocení deset nejlepších staveb z celkového počtu cca 300 vybraných, které je nejvíce oslovily. Není tu žádný aplikační, nebo přihlašovací proces, proto pro nás bylo milým překvapením a velkou poctou, když nám poštou přišla plaketa a oznámení, že se AZ Tower v tomto roce umístil na devátém místě.“ doplňuje k udělenému ocenění Drozd.

Zdá se, že ani po dvaceti letech soustavné práce nemá společnost Properity ve svém úsilí v plánu polevit. Ba naopak.

„V současné chvíli spouštíme realizace projektů Hippokrates (https://www.hippokrates-brno.cz/) a Studnice (https://www.properity.cz/projekty/studnice) a přijímáme rezervace na jednotky v připravované rezidenci Bartoloměj. Do konce roku zahájíme další dva projekty a na rok 2020 připravujeme dalších šest nových projektů.“

PROPERITY řeší Vaše možnosti bydlení a investic

Zmíněný projekt Hippokrates je unikátní výstavbou, umístěnou ve zřejmě nejprestižnější brněnské lokalitě – historické Masarykově čtvrti. Stavba je elegantně zasazena do stávajícího architektonického plánu, respektujíc důstojnou atmosféru funkcionalistických vil z minulého století, kterých je ve čtvrti celá řada. Velký zájem o projekt je čitelný už z toho, že z celkového počtu 46 jednotek je k dnešnímu prodáno již přes 50%.

Na druhou stranu výstavba ve Studnici u Rokytna nabídne oproti městskému luxusu spíše venkovský nádech a především pokojný klid vysočinské přírody.

PROPERITY řeší Vaše možnosti bydlení a investic

 „V minulosti jsme realizovali již dva projekty na Vysočině, jedním z nichž je i hotel Pod Bílou skálou (http://www.podbilouskalou.cz/) v obci Křižánky. Klienti našeho hotelu se často ptají po možnosti vlastního rekreačního bydlení. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli zrealizovat i třetí projekt a právě tím je rekonstrukce a stavební úpravy původní turistické chaty v obci Studnice na apartmánový dům, který splňuje možnost trvalého i rekreačního bydlení.“

Z nejdříve připravovaných projektů je dobré zmínit i rezidenci Bartoloměj, (https://www.properity.cz/projekty/pripravovany-projekt-c-4) v Žebětíně, která splňuje jak vysoký rezidenční standard v okrajové části města, tak dobrou dopravní dostupnost do centra Brna. Na jednotky rezidence Bartoloměj aktuálně přijímáme rezervace.

PROPERITY řeší Vaše možnosti bydlení a investic

Nejčtenější

Uzavře Krakonoš nejnavštěvovanější české hory?

Uzavře Krakonoš nejnavštěvovanější české hory?

Krakonoš napsal dopis! V něm popisuje kritickou situaci ohledně množství odpadků v Krkonoších a uvádí šokující řešení...

Projekt Nová válcovna ve Fatře získal ocenění Stavba roku

Projekt Nová válcovna ve Fatře získal prestižní ocenění Stavba roku

Projekt Nová válcovna získal prestižní ocenění Stavba roku Zlínského kraje v kategorii Průmyslových a zemědělských...

České firmy ohrožuje nevhodné internetové připojení

České firmy ohrožuje nevhodné internetové připojení

Nespolehlivé a nezabezpečené internetové připojení časem přestává plnit nároky podnikání. Častěji trpí výpadky,...

Bílá voda v bazénu? Poradíme vám, co s ní a jak zákalu předejít

Bílá voda v bazénu? Poradíme vám, co s ní a jak zákalu předejít.

Letos více než předchozí roky nám volají majitelé domácích bazénů i bazénků, že jim po napuštění zbělela voda. Má...

Řasa v jezírku? Poradíme vám, jak jí předcházet i jak řešit následky

Řasa v jezírku? Poradíme vám, jak jí předcházet i jak řešit následky!

Jezírko není bazén. Základní a zásadní odlišnost mezi oběma typy zahradních nádrží je, že v bazénu je voda sterilní,...

Další z rubriky

Renovace podlah – rychle, ekologicky a bezprašně. Jak na to?

Bezprašné odsávání Bona DCS

Každý z nás si jistě dokáže představit opravu či renovaci masivní dřevěné podlahy – zbrousit a nalakovat nebo ošetřit...

Trápí vás sucho a nedostatek vody? Pomůže studna a hlubinné čerpadlo

Trápí vás sucho a nedostatek vody? Pomůže studna a hlubinné čerpadlo

Obáváte se nedostatku vody? Čelit aktuálnímu fenoménu sucha můžete pořízením vrtané studny, která vám zajistí dostatek...

Světlovod zlepší pracovní podmínky v kanceláři i ve skladu

Světlovod zlepší pracovní podmínky v kanceláři i ve skladu

Zkušenosti i průzkumy ukazují, že důležitou součástí zdravého života je dostatek přirozeného světla. Týká se to...

Najdete na iDNES.cz