Pro jakou podlahu se rozhodnout? Poradíme vám

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Výběr podlahy je jedním z klíčových kroků při řešení každého interiéru. Podlaha už není v současnosti považována za ryze praktickou věc a základní nutnost, ale je vnímána také jako důležitý dekorační prvek, který udává ráz celému interiéru.

Pro jakou podlahu se rozhodnout? Poradíme vám! | foto: Fatra

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jestli stojíte před otázkou, jakou podlahu zvolit, aby splnila všechny vaše představy, neváhejte se obrátit na tradičního výrobce podlahovin, českou společnost Fatra a.s. Ta vás svým širokým sortimentem a garantovanou kvalitou zaručeně nadchne.

Podlaha s tradicí

LINO Fatra je podlaha s tradicí, která na pohled zaujme moderním designem a mile překvapí vynikajícími užitkovými vlastnostmi uvnitř. Jde o kvalitní PVC podlahu, jež nabízí několik vzorů v homogenním i heterogenním provedení. Vyznačuje se vysokou odolností proti zátěži i opotřebení. Dokáže zamezit poškození chemickým působením i oděru, a proto je ideální volbou do komerčních prostor. Zároveň je vhodná i pro instalaci podlahového topení, snadná na údržbu a při kontaktu s vodou nehrozí žádné zvednutí.

Pro jakou podlahu se rozhodnout? Poradíme vám!

Vinyl s vámi bude držet krok

Vinylové podlahy si právem získávají stále více příznivců. Jsou praktické, použitelné jak pro interiéry obývané dětmi, tak pro domácnost s domácími mazlíčky. Stejně dobře vyniknou a splní svoji funkci v komerčních prostorách, jelikož jsou uzpůsobené k odolnosti opotřebení a vlivu kolečkových židlí. Vinylové podlahy disponují širokou škálou dekorů, díky kterým se hodí do moderních i rustikálně laděných interiérů. 

Thermofix, speciální heterogenní vinylová podlahovina v dílcích, letos slaví 15 let své existence. Díky své konstrukci patří mezi nejkvalitnější podlahy na trhu. Kromě kvality vyniká také vysokou odolností proti vlhkosti, novými rozměry jednotlivých dílců a zajímavým designem. Výhodou je také kompatibilita s podlahovým topením.

Pro jakou podlahu se rozhodnout? Poradíme vám!

Podlaha na jeden „clik“

Kombinace předností vinylových a klasických plovoucích podlah zastupuje podlahovina Fatra Click.

V nabídce má dekory imitující dřevo jako je dub, kaštan, ořech a další. Výjimečnost podlahám dává kresba přírodního dřeva, která působí velmi autenticky na pohled a díky své struktuře i na dotyk. Vybírat můžete ze široké škály odstínů od světle béžové přes cappuccino až po odstín tmavě hnědé. A co víc – určitě oceníte rychlou a snadnou pokládku bez lepení, jelikož systém podlahovin Fatra Click funguje na jeden „click“.

Pro jakou podlahu se rozhodnout? Poradíme vám!

Kvalita ve spojení s designem

Spojení inovace v konstrukci podlahovin, bohaté zkušenosti odborníků z Fatry a trendy interiérového designu jsou výsledkem kolekcí podlahovin Thermofix Wood, Stone, Fatra Click a LINO Fatra. Novinkou na trhu je kolekce Thermofix ART s prodlouženými dílci na 1 829 x 180 mm a osmi zcela nových vzorů dřeva s hrubým dezénem. Více informací najdete na webových stránkách společnosti www.fatrafloor.cz.


Nejčtenější

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Také si dáváte první kafe v práci hned po ránu? Tak si běžte k nadřízeným pro pochvalu. Vědci právě prokázali, že jste...

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Pokud se zajímáte o dřevostavby, možná vás bude zajímat, jak vlastně moderní dřevostavba vzniká, a pokud si ji...

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Potíže s neplatiči nájemného a jejich časté střídání v bytě, devastace nemovitosti a s tím související finanční ztráty...

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Krátké a pravidelné pauzy na kafe jsou v mnoha zemích samozřejmostí. Jako třeba „fika“. Švédská pauza na kafe, která je...

Bydlení ve Vochově - venkovský klid a Plzeň na dosah

Bydlení ve Vochově   - venkovský klid a Plzeň na dosah

Plzeň jako čtvrté největší město republiky přináší spoustu pracovních příležitostí a patří k sídlům, která nabízejí...

Další z rubriky

Renovace podlah – rychle, ekologicky a bezprašně. Jak na to?

Bezprašné odsávání Bona DCS

Každý z nás si jistě dokáže představit opravu či renovaci masivní dřevěné podlahy – zbrousit a nalakovat nebo ošetřit...

Bydlení ve Vochově - venkovský klid a Plzeň na dosah

Bydlení ve Vochově   - venkovský klid a Plzeň na dosah

Plzeň jako čtvrté největší město republiky přináší spoustu pracovních příležitostí a patří k sídlům, která nabízejí...

Imitace betonu®

Imitace betonu®

Moderní, minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti...

Najdete na iDNES.cz