iDNES.cz

Pro inspiraci nově také do Pardubic….

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ke třem vzorovým domům nám během roku 2020 přibyl nováček, tentokrát na východě Čech.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pro inspiraci nově také do Pardubic…. | foto: ATRIUM

Montovanou dřevostavbu jsme již dokončili v pardubické čtvrti Svítkov a nyní pracujeme na interiérech a postupně i na venkovních úpravách. Individuálně navržený dům má obytnou plochu 116 m2 a pultovou střechu s plechovou střešní krytinou Lindab. Dispozičně je rozvržen mezi obytný prostor s kuchyní a navazující terasou, dva samostatné pokoje a zázemí. Součástí domu je také garáž.

Podobně jako všechny rodinné domy ATRIUM je i pardubický dům konstruován jako difuzně otevřený s unikátní skladbou ATRIUM DifuTech, která poskytuje výjimečné akustické a protipožární parametry konstrukce ověřené v odborné zkušebně. Díky tomu můžeme poskytnout třicetiletou záruku na nosné části konstrukce a stavebníkovi zajistit zdravé vnitřní prostředí bez formaldehydů a jiných škodlivých látek. Skladba DifuTech v provedení CLIMA PLUS, která je použitá v Pardubicích má při tloušťce 296 mm hodnotu součinitele prostupu tepla 0,16 W/m2K v řezu tepelnou izolací.

Pro inspiraci nově také do Pardubic….

Dům je vytápěn elektrickými kabely uloženými v podlaze a navíc je vybaven komínem s krbovou vložkou Kingfire – to pro případ, že není třeba ještě vytápět celý dům, ale pro útulnou atmosféru přece jen pár stupňů Celsia chybí. Díky výborným izolačním vlastnostem a kompaktní dispozici stačí přiložit pár polínek, které během několika minut interiér vyhřejí. I to je výhoda dřevostavby – není třeba nejprve ohřívat studené stěny a stropy, ale rovnou vzduch.

Pro inspiraci nově také do Pardubic….

Doplňkovým zařízením pardubického ukázkového domu jsou předokenní žaluzie, které v horkém létě spolehlivě odrazí sluneční paprsky dříve, než se dostanou do interiéru, a udrží tak uvnitř domu příjemný chládek. Denní světlo do míst, kam nemůže proudit okny, zase dodá světlovod.

Pro inspiraci nově také do Pardubic….

Ukázkový dům Pardubice je možné navštívit po předchozí domluvě, a to na telefonu +420 777 013 014 nebo e-mailem: jirasek@atrium.cz

https://www.atrium.cz/

zpět na článek