Potřebuje váš dům novou střechu?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Prozradíme vám, proč byste měli uvažovat o krytině z hliníku. Zatímco naši předkové neznali pomalu nic jiného než pálené tašky, dnes si již můžeme vybírat z celé řady kvalitních střešních krytin. My vám dnes trochu přiblížíme, jaké výhody má jedno z novějších řešení: hliníková střecha.

Potřebuje váš dům novou střechu? | foto: hlinikovastrecha.info

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nová střecha: nač si dávat pozor?

Asi není třeba zdůrazňovat, že střecha nepatří mezi investice, které by člověk chtěl dělat víckrát za život. Proto by vás v prvé řadě mělo zajímat, zda vámi zvolené řešení obstojí z dlouhodobého hlediska. A v tomto ohledu kovové tašky zcela jednoznačně vedou – však se na ně také poskytuje záruka až čtyřicet let! Přirozeně jsou nehořlavé a nezničí je ani prudký vítr, bouřka či sněhový nános. Manipulace s nimi je bezpečná, zatímco u křehkých keramických tašek je již třeba pořádné opatrnosti.

Potřebuje váš dům novou střechu?

Lehký kov s mnoha výhodami

Krytina vyrobená z hliníku vám zaručí obrovskou pevnost, tuhost a téměř neomezenou životnost, jež jsou pro kovové tašky typické. Současně se ale může pochlubit jedinečnou lehkostí, která usnadňuje dopravu tašek i manipulaci s nimi. To však nijak nesnižuje jejich nosnost, což se zvláště hodí v zimě. 

Plechová střecha nezatěžuje krov jako její těžkopádný betonový ekvivalent, a přitom unese tíhu sněhových závějí, což z ní činí ideální volbu i do vysokohorských oblastí. Má minimální nasákavost, takže ani zatékání nehrozí, zatímco porézní keramika nebo beton se v zimě často poškodí.

Elegantní řešení

Mnoho lidí se o kovové střechy nezajímá, protože se mylně domnívají, že se klasickým keramickým taškám s glazurou z estetického hlediska nemohou rovnat. Omyl! Hliníkové tašky vás mohou překvapit krásným a elegantním vzhledem, a to i v tradičních profilech. Nebo naopak zvolte vyloženě moderní design – jak vám velí vkus. 

Vzhled hliníkových krytin lze dokonce podtrhnout povrchovými úpravami; používá se například polyester. Díky variabilitě barevných provedení vaši novou střechu snadno přizpůsobíte exteriéru domu, který ji nese. A co víc, barva také opravdu dlouho vydrží. Dopadající sluneční světlo dokáže na hliníkové střeše rozehrát doslova magické představení.

Nakupujme hliníkové tašky

A ještě jednou nikoliv zanedbatelnou věcí vám hliníková střecha udělá radost. Ve srovnání s konkurencí mají hliníkové střechy velmi sympatickou pořizovací cenu. Montáž navíc dokáže být velmi rychlá, zvláště když oslovíte zkušené odborníky. Pokud sháníte doporučení, dejte na náš tip a vyzkoušejte rodinnou firmu Prefa, jejímž mottem je hláška „střechy silné jako býk“. 

Jestli jste náš článek o plechových střechách četli pozorně, je vám určitě jasné, že citát nelže. Tato společnost se ostatně pohybuje v oboru již od roku 1946 a její tehdejší střechy odolávají extrémním podmínkám dodnes. Prohlédněte si například Schilthorn, kde se točil James Bond se Seanem Connerym! Také politika firmy je sympatická; Prefa již od učňovských let podporuje české řemeslníky, školí je a předává jim zakázky.

Potřebuje váš dům novou střechu?

A jak vlastně vypadá střecha silná jako býk?

Je mimořádně odolná proti vichřicím, prakticky nerozbitná, mrazuvzdorná a nepodléhá rzi. Při tom všem si přirozeně zachovává lehkost materiálu. Společnost Prefa se dále zaměřuje na estetické hledisko, takže její střechy vypadají krásně a pyšní se vynikající barevnou stálostí. Současně se jedná i o krytinu ekologickou, vhodnou k recyklaci. 

Většina plechových tašek Prefa je již z recyklovaného hliníku vyrobena a samotný materiál má velmi dobrou ekologickou bilanci. Střešní tašky doplňuje rozsáhlý sortiment přidružených produktů: žlaby, svody, fasádní prvky nebo protipovodňová ochrana... Jednoduše vše, na co jen pomyslíte.


Nejčtenější

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Uživatelé platebních karet Mastercard a mobilů Apple mohou od 19. února platit pomocí Apple Pay. K dispozici je...

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

První z fotbalových vrcholů jara je tady! Viktoria Plzeň vs. Slavia Praha. Souboj prvních dvou klubů tabulky nabídne...

Odvety českých klubů v Evropské lize! Vsaďte si a získejte 150 Kč

Odvety českých klubů v Evropské lize! Vsaďte si a získejte 150 Kč

Dnes jsou v Evropské lize na programu odvety českých zástupců. Plzeň jede do Záhřebu ve velmi nadějné pozici, když před...

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma

Náš fotbal má dva zástupce ve vyřazovacích bojích Evropské ligy! Týmy Slavie a Plzně se utkají v 1. kole play-off s...

Další z rubriky

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

První krok k zero waste domovu

První krok k zero waste domovu

Zero waste nebo také „bezodpadový“ domov, tedy takový, kde vzniká minimum odpadu, je společně s minimalismem současným...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Najdete na iDNES.cz