Posuvné dveře do stavebního pouzdra

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V MAND CZ víme o dveřích vše. Nabízíme dveře klasické, moderní, celodřevěné, vchodové, bezpečnostní, kliky na dveře… a také dveře, které umí ušetřit místo v každém interiéru! Nejsou to přitom žádné dveře z budoucnosti, ani žádné novinky na trhu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Posuvné dveře do stavebního pouzdra | foto: ČTK

Posuvné dveře do stavebního pouzdra Eclisse tu jsou již od roku 1989 a za tu dobu si vydobyly své pevné místo ve světě interiérového designu.

Posuvné dveře do pouzdra nevytváří na rozdíl od otočných žádný mrtvý prostor

Ačkoliv jsou otočné dveře tradičním řešením k oddělením dvou místností, mají i své „mouchy“. Největším problémem je mnohdy manipulace s dveřním křídlem, respektive prostor, které dveřní křídlo při otevírání dveří zabírá.Tento tzv. „mrtvý prostor“ již nelze dále využít. Omezuje vás při zařizování, musíte s ním počítat.

Stavební pouzdro lze instalovat do zdiva i do sádrokartonu

Oproti tomu posuvné dveře při svém otevření „mizí do zdi“, tedy do stavebního pouzdra, které je ve zdi instalované – mimochodem stavební pouzdro lze umístit jak do zdiva, tak do sádrokartonu. Tímto efektním trikem získáváte v interiéru více místa. Posuvné dveře do stavebního pouzdra ale řeší i další neduhy moderního bydlení. Interiér prosvětlují a odlehčují. Jejich čistý minimalismus vás neomezuje při zařizování.

Propojit či oddělit? S Eclisse toto už řešit nemusíte!

V současné době jsou velmi moderní propojené místnosti. Možná se vám tento trend také líbí, na druhou stranu si říkáte – bude se mi to líbit navždy? Posuvné dveře do pouzdra Eclisse mají jednu nespornou výhodu. Mohou být jednokřídlé i dvoukřídlé a díky pouzdru Eclisse Teleskop lze proti sobě posouvat až dvě křídla – tím získáte průchod o šíři až 5 metrů! To už je vskutku velmi zajímavé řešení propojení či oddělení dvou místností. Opticky vytvoříte dojem dvou spojených pokojů, ale když budete chtít, můžete dveře kdykoliv zavřít.

Eclisse Hoist představuje dokonalé řešení do bezbariérové domácnosti

V MAND CZ jsme si stavební pouzdro Eclisse zamilovali i díky tomu, že řeší opravdu všechna úskalí, na něž můžeme při zařizování interiéru narazit. Kupříkladu stavební pouzdra Eclisse Hoist jsou naprosto unikátním architektonickým řešením do bezbariérové domácnosti. 

Zatímco otočné dveře představují pro osobu na vozíčku značnou překážku, průchod posuvnými dveřmi, kde neruší žádné prahy a procházející nemusí manipulovat s klikou, je zcela bezproblémový. Při průjezdu posuvnými dveřmi se vozíčkář nemusí otáčet, natahovat po klice, ani couvat. Eclisse Hoist usnadní život i osobám se sníženou pohyblivostí nebo zrakově postiženým.

Na stěnu s pouzdrem Eclisse je možné instalovat svítidla i zavěšovat nábytek

Pouzdra Eclisse vám umožní plnohodnotně využívat stěnu, v níž je pouzdro instalované. Díky jedinečným technologiím budete moci na stěnu instalovat svítidla, vypínače, termostaty, zavěšovat nábytek, police, zkrátka se stěnou nakládat jako s každou jinou stěnou v domě. Díky pouzdrům Eclisse z nabídky MAND CZ už nebudete muset dělat žádné kompromisy!

Stavební pouzdra Eclisse jsou celosvětovou špičkou. O tom svědčí i fakt, že se jich denně vyrobí přibližně 1300. Za 29 let své existence se ale výrobci naučili, že to nejdůležitější je neusínat na vavřínech, a tak výrobu soustavně sledují, testují, vyvíjí a inovují. Eclisse má na mnoho svých technologií patenty, a tak i když naleznete na trhu napodobeniny, nebudou tyto produkty nikdy dosahovat kvality a dokonalosti Eclisse.


Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Cesty začínají na veletrzích Go a Regiontour, za poznáním i za jídlem

Cesty začínají na veletrzích, za poznáním i za jídlem

Na brněnském výstavišti se ve dnech 17.–20. ledna odehrají veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour. První den patří...

Pět kroků k povánočnímu úklidu

Kontejner

Vánoční svátky už jsou definitivně za námi. Také vám Ježíšek přinesl spoustu nových věcí a je potřeba uvolnit pro ně...

Další z rubriky

Otestujte developerský unikát: pasivní rodinný dům

Otestujte developerský unikát: pasivní rodinný dům

Brno, 29. prosince 2018: Rádi byste si před koupí domu vyzkoušeli, jak se vám v něm bude bydlet? Otestujte si nový...

Ohlédnutí za rokem 2018

Ohlédnutí za rokem 2018

Milé kolegyně, vážení kolegové, adventní čas se nám rozeběhl a zanedlouho vyvrcholí Vánocemi a vzápětí za nimi nastane...

Rekonstrukce koupelny se vyplatí

Rekonstrukce koupelny se vyplatí

Aby se nám doma líbilo: Vyřešíme to kreativně, nebo necháme provést kvalitní rekonstrukci? Existují stovky příběhů...

Najdete na iDNES.cz