Peníze už do 15 minut na účtu. Realita online půjček

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Proč si klient bere půjčku?Jste klasická česká čtyřčlenná rodina. Dva dospělí a dvě děti. Vyděláváte dost na to, abyste pokryli nejnutnější náklady spojené s provozem domácnosti a něco málo máte i naspořeno.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Peníze už do 15 minut na účtu. Realita online půjček | foto: Shutterstock

Na dovolenou jezdíte každoročně, ale začnete na ni výrazněji šetřit, až když znáte termín odjezdu. Doufáte, že se vám neporouchá auto, nezačne na chalupě zatékat do střechy nebo neodejde zčistajasna pračka. Jenže ona odejde… Je to sice nepředvídatelné, vždyť není zas tak stará, ale stále je to jen spotřební zboží, které je vyrobeno tak, abyste byli nuceni si za čas koupit nové.

Ano, nějaké peníze na účtu máte, ale není to zdaleka tolik, kolik potřebujete. Co dělat? Prádlo už z koše nesmiřitelně přetéká a věčně ho k tchyni vozit nemůžete. Musíte koupit pračku novou a musíte si na ni půjčit. A to co nejrychleji.

Rychlá, jednoduchá, online…

Nastíněním této modelové situace jsme chtěli ukázat, co klienta nejčastěji žene k tomu, aby si zažádal o spotřebitelský úvěr. Je to nevyhnutelnost nastalé situace a bezpodmínečná nutnost ji řešit. A jelikož nemá zrovna dostatečnou částku, kterou musí za porouchanou věc uhradit, sáhne po prvním, co se nabízí. Po půjčce, nejlépe rychlé půjčce.

Není ovšem půjčka jako půjčka. Pokud chce mít klient peníze na účtu obratem, těžko se může obrátit na bankovní instituce. Proces vyřízení úvěru je podstatně delší než u nebankovních společností.

Další věcí je to, že klient je v době internetu značně rozmazlován, nechce se mu nikam chodit, chce si vše vyřídit online několika kliknutími. I toto značně urychluje proces vyřízení půjčky.

A v neposlední řadě, což má ovšem pramálo společného s rychlostí, ovšem značně to nahrává benefitu, jakým je online, je, že klient nechce nikomu vysvětlovat, že nemá na pračku, vždyť by to byla ostuda.

Suma sumárum, klient chce peníze hned, bez zbytečných průtahů, půjčku si zřídit z pohodlí domova a bez zbytečného vysvětlování, na co peníze potřebuje. Máte pocit, že to nelze skloubit dohromady? Lze a není to žádná věda. Řešením je rychlá online půjčka.

Například Razdva půjčka je stoprocentně online, a když je online, musí být i jednoduchá, abyste se v ní dobře vyznali. A co je hlavní, je rychlá. Vyplňte online žádost, počkejte na schválení a pak si běžte v klidu připravit vaši oblíbenou ranní kávu. Než si ji uvaříte a vypijete, máte peníze na vašem bankovním účtu, a to do 15 minut. Pak je ten správný čas se obléci a jít si konečně koupit tu novou pračku.


Nejčtenější

Dieta, která chutná! Lucie díky ní zhubla 14 kilogramů za 2 měsíce!

Dieta, která chutná! Lucie díky ní zhubla 14 kilogramů za 2 měsíce!

Hubnutí vlastně není žádná věda. Stačí naučit své tělo, aby spalovalo tuky a budovalo svaly. Jenže jak toho dosáhnout?...

Umělá inteligence úspěšně dokončila dílo Antonína Dvořáka

Antonín Dvořák

Dvořákův rozepsaný fragment si nastudovala a úspěšně dokončila umělá inteligence AIVA. Vznikl tak unikátní kulturní...

Tichá tepelná čerpadla vám pohodlí domova nenaruší

Tichá tepelná čerpadla vám pohodlí domova nenaruší

Tepelná čerpadla prošla v uplynulých 20 letech významnými konstrukčními změnami a výrobci vždy dbali především na...

Zdeptají Češi Italy? Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Zdeptají Češi Italy? Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Mistrovství světa v hokeji na Slovensku nabírá grády. Česká reprezentace se den po bitvě s Lotyšskem postaví Italům,...

Pokoří Češi v klíčovém boji Němce? Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Pokoří Češi v klíčovém boji Němce? Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Začínají klíčové chvíle hokejového mistrovství světa. Osm nejlepších týmů se srovnalo do pavouka pro play-off a...

Další z rubriky

Vyplatí se světlovod, nebo okno?

Vyplatí se světlovod, nebo okno?

Světlovody dokážou zázraky – přivedou světlo do částí interiéru, které byly doposud tmavé a nevlídné. Při detailnějším...

Výrobky Geberit nyní naleznete nejen za zdí

Výrobky Geberit nyní naleznete nejen za zdí

Když před více než 50ti lety byla uvedena na trh první podomítková nádržka Geberit, už nikdy potom nebyly koupelny...

Břizolit se vrací na fasády – má totiž výrazně delší životnost

Břizolit se vrací na fasády – má totiž výrazně delší životnost

Osobně si pamatuji, že břizolit byl velkým hitem v 80. letech. Kdo chtěl skutečně trvanlivou omítku, ten po něm sáhl. A...

Najdete na iDNES.cz