Panelové posuvné stěny se hodí do tradičních i moderních interiérů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Panelové posuvné stěny Vám poskytnou jednoduchý styl s čistými liniemi, který vytváří sofistikovaný a kultivovaný vzhled interiéru.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Panelové posuvné stěny se hodí do tradičních i moderních interiérů

Pro Váš domov představují panelové posuvné stěny inspirativní volbu pro zastínění velkých oken a dveří. Díky svému designu se snadno sladí s tradičním i moderním interiérem.

	Panelové posuvné stěny se hodí do tradičních i moderních interiérů

Panelové posuvné stěny jsou typické snadnou kontrolou světla, redukcí oslnění od ostrého slunce a zvýšením soukromí při zachování pohledu ven. Systém je velmi snadno ovladatelný díky zavěšení v hliníkových konzolách, protože jednotlivé panely velmi snadno kloužou. 

Zapomeňte na zavěšení na staré známé "žabky" a užívejte si pohodlí ovládání moderního systému. Zavěšení jednotlivých panelů je možné na suchý zip či pomocí nacvakávací lišty. Široká nabídka látek a systémů Vám umožňuje naprostou individualizaci, která bude vyhovovat Vašemu stylu.  

Panelové posuvné stěny představují variabilní systém stínící techniky

Jednotlivé panely lze různě kombinovat či měnit s ohledem na roční období. Panelové posuvné stěny se díky tomu stávají moderním a skutečně variabilním prvkem stínící techniky. Pokud se podíváme na roztažené panely, tak přesah panelů je standardně přes sebe 60 mm, nejméně lze však až 15 mm.

Panelové posuvné stěny se hodí do tradičních i moderních interiérů

Látky pro panelové posuvné stěny mohou být vybírány z katalogu pro látkové rolety (případně s nalepenými designovými lištami s roztečí) či z katalogu pro římské rolety s všitými tunýlky i bez nich. Počet drážek jedné konzoly je od dvou do pěti. Jednotlivé konzoly můžete sdružovat před sebe a tím se dá vytvořit třeba desetidrážkový profil. Vícedrážkové profily jsou vhodné pro široké prostory, kde bude kladen větší nárok na potřebný počet panelů. 
 
Panelové posuvné stěny lze ovládat šňůrou, tyčí či tahem za samotné panely (využije se magnetické madlo – zde ale nevybírat voálové látky, protože hrozí riziko vytahání). Celý systém je také možné motorizovat. Například když využijete naše řešení kompakt, tak motor je elegantně ukryt v konzole a není viditelný. V případě ovládání tahem a tyčí není omezena šíře celého systému. Jednotlivé profily jde pomocí spojky spojovat za sebe.

Záruka dodavatele

Při volbě správné stínící techniky pro interiér je zapotřebí volit dodavatele s dlouhodobými zkušenostmi a moderním technologickým zázemím. Bematech Vám nabízí dlouholetou zkušenost v oboru, moderní řezací stroje (laser, ultrasonic), odborné poradenství s ohledem na bytový design a záruční i pozáruční servis.    

Panelové posuvné stěny a další informace o stínící technice naleznete na internetové stránce www.bematech.cz.

 

Autor:

Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Cena Finparády za první českou multibankovní aplikaci Banky CREDITAS

Aplikace Richee: Hlavní přehled, Zadání platby, Založení účtu z aplikace

Portál Finparáda.cz na konci ledna oznámil výsledky soutěže Finparáda.cz - Finanční produkt roku, a to v 11...

Další z rubriky

INSPECTO zjednodušuje provádění revizí

revize

Jsou tisíce aplikací, které se snaží cílit na co největší publikum. Kolik je ale takových, které se zaměřují na úzkou...

Výstava Salon dřevostaveb 2019 ve VNITROBLOCKU

Výstava Salon dřevostaveb 2019

Navštivte unikátní přehlídku zaměřenou na moderní dřevostavby a zdravé bydlení! Již 14. ročník největší mezinárodní...

Správná údržba podlahy prodlouží její životnost a oživí vzhled

Správná údržba podlahy prodlouží její životnost a oživí vzhled

Každá podlaha vyžaduje správný postup údržby. Nejen o dřevěnou podlahu je nutné...

Najdete na iDNES.cz