Okna: ozdoba vašeho domova

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Když se podíváme na různé stavby, najdeme okna různé velikosti a tvaru, ale všechna mají společný cíl. Jednou z jejich hlavních funkcí je pouštět do místnosti sluneční světlo.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dům II | foto: aje

Velké prosklené plochy a zimní zahrady se využívají na jižních a západních stranách staveb, naopak malá okna převažují na severní a východní straně.

A proč ? Protože okny se sluneční paprsky dostávají velmi snadno.
Ale když se teplo dostane dovnitř, dostane se i ven. Aby nedocházelo v zimě k únikům tepla , klade se dnes při výběru důraz nejen na velikost a vzhled oken, ale také na jejich tepelně izolační vlastnosti. (www.nalezeno.cz)

Dům

Dřevo je přírodní materiál, který člověka provází od nepaměti. Dřevěná okna na domech byla v minulosti konstruována tak, aby vydržela celá desetiletí.

Moderní dřevěná okna jsou na tom s životností ještě lépe. Základem je několikastupňová povrchová úprava. Impregnace, základní vrstva a lazurovací nátěry dokáží prodloužit životnost oken o mnoho let. Na povrchové úpravě oken a dveří si dáváme velmi záležet, proto celý proces lakování probíhá v klimatizované lakovně.

Okna se vyrábějí z kvalitní dřevěné suroviny - nejčastěji smrk, borovice, meranti či dub, a to z lepených dřevěných profilů, což oknům dává velmi dobré vlastnosti zejména v oblasti stability a mají vynikající izolační schopnosti. Při zpracování okenních profilů dbáme na přesnost a kvalitu, čehož jsme schopni dosáhnout obráběním na CNC strojích. Naše výrobky splňují ty nejpřísnější evropské a české normy v oblasti tepelné a zvukové ochrany budov.

Nyní jsme do výrobního programu zařadili nový profil "IV/92 Thermo" s celkovou hodnotou Uw = 0,69 W/m2K. Toto okno je vhodné do programu "ZELENÁ ÚSPORÁM" (www.zelenausporam.cz) a uplatní se hlavně při výstavbě nízkoenergetických a pasivních domů. Obzvláště mladí lidé myslí při stavbě nového domu také na ekologii.

ukázka okna firmy HONVzrůstá poptávka po dřevostavbách, ať se jedná o sruby nebo různé sendvičové sestavy. Právě na takové stavby se hodí okna dřevěná nebo dřevohliníková , tj. okna opláštěná hliníkem.

Z interiéru je přírodní dřevo a z exteriéru velice odolný hliník, proto takové okno můžeme považovat za tzv. "bezúdržbové", co se týká povrchové úpravy. Nabízíme tak luxusní výrobek za přijatelnou cenu. V současnosti jsou dřevohliníková okna jen asi o 20% dražší než klasická eurookna.

Ať už si vyberete okna jakákoli, uvědomte si, že se jedná o investici na mnoho let, která by měla zaručovat příjemné bydlení. Jen kvalitní okna technicky propracovaná, která jsou zároveň pěkná na pohled, toho dosáhnou podle vašich představ.

Více naleznete na: www.okna-dvere.cz/cs/.


logo HON dřevěná okna a dveře

Autor:

Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Cena Finparády za první českou multibankovní aplikaci Banky CREDITAS

Aplikace Richee: Hlavní přehled, Zadání platby, Založení účtu z aplikace

Portál Finparáda.cz na konci ledna oznámil výsledky soutěže Finparáda.cz - Finanční produkt roku, a to v 11...

Další z rubriky

Zaklínadlo zvané rekuperace aneb co je řízené větrání

Zaklínadlo zvané rekuperace aneb co je řízené větrání

Řízené větrání zajišťuje dostatečnou výměnu vzduchu v čase. Nespoléhá se pouze na občasné otevření oken, které je...

Stavitel a Ligna Bohemia

Stavitel a Ligna Bohemia

Rozhovor s ředitelem Výstaviště Lysá nad Labem, Mgr. Ondřejem Matoušem nejen o výstavách pro odborníky i kutily....

Expodom – společnost s velkým srdcem

Expodom – společnost s velkým srdcem

Společnost Expodom s.r.o. je prodejcem kvalitních rychlorozkládacích stanů a doplňků k nim od roku 2014. Firma se...

Najdete na iDNES.cz