Chcete nový byt, či dům? Podívejte se na rezidenční projekty, které vás nadchnou

Komerční sdělení   10:00aktualizováno  10:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Rezidenční projekty s novými byty, rodinnými domy a řadovými domy najdete na jednom místě, na Kde Chci Bydlet.cz. Už tedy nemusíte trávit hodiny času hledáním svého vysněného nového bydlení. Aktuální nabídku nových bytů a rodinných domů na vás čeká na Kde Chci Bydlet.cz.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Park Hloubětín, Praha 9, developer JRD

Nové byty a rodinné domy

Možná právě hledáte nové byty a rodinné domy, přemýšlíte o koupi pro sebe či svoji rodinu, nebo chcete pořízení nemovitosti pojmout jako dobrou investici. Pak určitě oceníte pomocníka, díky němuž získáte kompletní přehled o tom, které nové rezidenční projekty jsou právě na trhu, je portál nazvaný velmi výstižně - Kde Chci Bydlet.cz.

Portál byl pro veřejnost spuštěn v druhé polovině roku 2007 a už z jeho názvu je na první pohled patrné, čemu se věnuje. Nemovitostem určeným k bydlení. Ve své specializaci jde však ještě dál - jeho pozornost se soustředí výhradně na nové byty a rodinné domy z developerských projektů.

Zelené Město 2, Praha 3/9, developer Daramis group. Ilustrační...

Zelené Město 2, Praha 3/9, developer Daramis group

Nad Ryšánkou, Praha 4, developer ATC Development

Nad Ryšánkou, Praha 4, developer ATC Development

Rezidenční projekty, aktuální nabídka

Každému, kdo dnes portál Kde chci bydlet.cz navštíví, se otevře opravdu rozmanitá nabídka: rezidenční projekty z celé České republiky. Na své první majitele tu čekají jak standardní bytové jednotky, tak atypické lofty či prostorné mezonety, atraktivní penthousy a samozřejmě i rodinné nebo řadové domy mnoha velikostí i standardů.

V současné době je v nabídce portálu Kde Chci Bydlet.cz na prodej zhruba 2 300 nových bytů a rodinných domů z osmi desítek rezidenčních developerských projektů od přibližně čtyř desítek developerů. Tato nabídka se však v závislosti na tom, jak projekty na trhu přibývají či jsou naopak vyprodávány, nestále proměňuje.

Na své si tu přijde opravdu každý - nejdražším novým bytem z aktuální nabídky portálu je rozlehlý byt s velmi prostornou terasou v Praze, jehož cena bez DPH přesahuje 16 milionů korun, nejlevnějším pak byt 1+kk za zhruba 790 000 korun vč. DPH ve středočeských Voticích.

KOTI Hyacint, Praha 4, developer YIT Stavo

KOTI Hyacint, Praha 4, developer YIT Stavo

Když chcete mít přehled

Ale to zdaleka není všechno. Cílem tvůrců portálu je nabídnout všem, kdo zvažují koupi nového bytu či rodinného domu, skutečně komplexní informace o tomto segmentu českého realitního trhu. Proto je velká péče věnována redakční rubrice přinášející přehled více než 1 500 rezidenčních projektů, které jsou dokončené nebo v různých fázích výstavby a nabízejí volné byty či rodinné domy na prodej.

Užitečným zdrojem je také rubrika nazvaná Zprávy z trhu, v níž čtenář odhalí doslova studnici informací o developerských rezidenčních projektech. A protože je vždy lepší vše na vlastní oči i vidět, jsou v rubrice TIP DNE uveřejňovány i aktuální pozvánky na akce typu Den otevřených dveří.

Návštěvníci portálu v něm však najdou i adresáře developerů, realitních kanceláří, bytových architektů, inspektorů nemovitostí a zástupců mnoha dalších oborů, jejichž činnost souvisí s nemovitosti. Samozřejmostí je i rozsáhlý přehled výstav a veletrhů souvisejících s bydlením a realitami - to vše s kontakty a odkazy na relevantní weby.

Bydlení Smetanka, Praha 9, developer Shira Development. Ilustrační

Bydlení Smetanka, Praha 9, developer Shira Development

142praha, Praha 5, developer Real -Treuhand Reality. Ilustrační

142praha, Praha 5, developer Real -Treuhand Reality

Obsah portálu je prostě tvořen tak, aby kdokoli, kdo hledá nový byt či rodinný dům, v něm našel všechny potřebné informace a zkrátil si tak cestu při koupi nového domova na minimum.

Nové byty a rodinné domy - ceny a cenové indexy

Od roku 2009 portál Kde Chci Bydlet.cz dvakrát do roka vydává tištěný magazín nazvaný jednoduše KDE CHCI BYDLET. V něm je koncentrována nabídka obsahující nové byty a rodinné domy i zajímavé rady a informace vztahující se k pořizování nového bytu či rodinného domu.

Naprostou novinkou letošního jarního vydání (vychází 19. března 2013) jsou přehledy průměrných nabídkových cen nových bytů a rodinných domů v jednotlivých městských částech Prahy a v krajích České republiky. Od dubna 2013 jsou tyto informace spolu s cenovými indexy nových bytů a rodinných domů pravidelně zveřejňovány i ve speciální rubrice portálu Kde Chci Bydlet.cz.

Ilustrační foto/vizualizace: archiv Kde Chci Bydlet.cz

Autor:

Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

První z fotbalových vrcholů jara je tady! Viktoria Plzeň vs. Slavia Praha. Souboj prvních dvou klubů tabulky nabídne...

Další z rubriky

Dobré ceny energie nestačí. Etický kodex Bohemia Energy zaručí víc

Dobré ceny energie nestačí. Etický kodex Bohemia Energy zaručí víc

Změna dodavatele energií se vyplatí, uvědomuje si to stále více lidí. Ušetřit můžete značné peníze. Vedle ceny ale...

První krok k zero waste domovu

První krok k zero waste domovu

Zero waste nebo také „bezodpadový“ domov, tedy takový, kde vzniká minimum odpadu, je společně s minimalismem současným...

I alergici chtějí usínat jako v pohádce

I alergici chtějí usínat jako v pohádce

Stále více lidí trpí nějakou formou alergie. Astma, ekzém, roztoči – to vše ovlivňuje kvalitu jejich života, včetně...

Najdete na iDNES.cz