Nové bydlení v Olomouci s nadstandardními výhodami

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Hledáte nové bydlení, ale máte pocit, že veškerá nabídka nesplňuje vaše očekávání? Seznamte se s novým bydlením v Olomouci, které nabízí nejen velkoryse prostorné byty s terasami a balkony, ale zároveň nadstandardní podmínky spojené s jeho koupí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nové bydlení v Olomouci s nadstandardními výhodami

Byty v Olomouci za rozumnou cenu

V Olomouci vzniká nový komplex atraktivních bytů vhodných pro rodiny i studenty. Nové bytové domy v Holandské čtvrti jsou vystavěny v klidné lokalitě, která splňuje veškeré nároky na plnohodnotné bydlení. Domy se nacházejí v blízkosti zeleně a jejich okolí nabízí mnoho příležitostí k turistice i sportu. Lokalita Holandské čtvrti je žádaná pro svou blízkou dostupnost k tramvajovým i autobusovým zastávkám městské hromadné dopravy.

Nové bydlení v Olomouci s nadstandardními výhodami


V nově vznikajícím bytovém komplexu Holandská čtvrť je možné získat byty typu 1+kk až 4+kk s krásnými terasami o výměře až 114 m2.Stavba prvního bytového domu o 7 nadzemních a dvou podzemních podlažích bude dokončena do konce roku 2013. O velkém zájmu o nové bydlení v Olomouci svědčí fakt, že ze 126 bytů ke dni 10. 10.2013 je prodáno více jak 2/3 bytů. Investor CERE Invest plánuje dát na trh v březnu roku 2014 druhý dům o cca 100 bytech.

Se silným a důvěryhodným investorem za zády

Holandská čtvrť získala název podle svého investora. Realitní kancelář DACHI, která byty v Olomouci prodává, navázala spolupráci se silnou skupinou soukromých holandských investorů - CERE Invest - kteří nejsou na developerském trhu žádnými nováčky. V regionu střední a východní Evropy, zejména pak v České republice a na Slovensku, vkládají investice do developmentu již od roku 1999. I přesto, že realizují 18 projektů, bytový komplex Holandská čtvrť v Olomouci je pro ně vlajkovou lodí. Realitní kancelář DACHI zprostředkovává developerské projekty více investorů, spolupráce se skupinou CERE Invest však vnáší na realitní trh zcela nové prvky. 

1.Zvýhodněné podmínky financování

Zatímco u většiny developerů musí kupující splácet byt průběžně během výstavby, investor CERE invest díky svému silnému zázemí nic takového od budoucích majitelů bytů nevyžaduje. Klient hradí 100 % kupní ceny až po kolaudaci a při podpisu kupní smlouvy a předání bytu. Investor tak nemá přístup k financím klienta, nepracuje s nimi během stavby a prodeje. Kupec splatí pouhých 20 % kupní ceny na jistotní účet což je vnímáno jako projev vážného zájmu o bytovou jednotku.

Není výjimkou, že u klientů, kteří chtějí hradit byt z prodeje své vlastní nemovitosti, vychází holandský investor vstříc tak, že odsunuje splátku kupní ceny až o dva roky od kolaudace. Klient tak získává komfortní čas na prodeje stávající nemovitosti

2.Investor, který se nesnaží vydělat za každou cenu

Na realitním trhu je obvyklé, že investoři obvykle plánují plochu co nejvíce zastavit. Management Holandské čtvrti se naopak snaží zmenšit četnost domů, aby zůstal zachován ráz krajiny a dostatek soukromí pro všechny majitele nových bytů a akcentuje tak v rámci projektu přírodní prvky a zeleň.

3.Další kroky k lepší kvalitě

Investiční skupina CERE Invest se rozhodla investovat řády milionů korun do fasádních systémů než bylo původně plánováno, tak se Holandská čtvrť zcela designově posouvá dál a přináší tak do regionu Olomouce současné evropské trendy. 

Nové bydlení v Olomouci s nadstandardními výhodami

V Olomouci se realitnímu trhu daří

I když se zdá, že je současný realitní trh v krizi, podle podrobné analýzy, kterou provedla realitní kancelář DACHI, trh s novými byty v Olomouci stále funguje. V roce 2013 došlo oproti roku 2012 k nárůstu prodejů o 3 až 4 byty měsíčně. V Olomouci je v současné době otevřeno 16 developerských projektů, přičemž otevřeným projektem myslíme takový, který nabízí ještě alespoň jeden byt k prodeji. 

"I když na první pohled vypadá, že si člověk může vybírat z bohaté nabídky, po podrobnějším přezkoumání se záhy zjistí, že až 50 % bytů trpí určitou anomálií. Nejčastějšími problémy nových bytů jsou nevhodné dispozice, nebo neatraktivní výhled například na parkoviště a podobně," dodává ředitel realitní kanceláře DACHI Mgr. Marek Novotný.
 
Olomouc je navíc městem se silným univerzitním zázemím. V současné době v Olomouci je na denním studiu přihlášeno 22 000 studentů. A ti si přirozeně hledají bydlení. Poptávka po nájemném bydlení velice sílí, a proto je ze strany investorů velký zájem o byty 1+kk a 2+kk. Investor může z jednopokojových bytů očekávat výnos 5 až 7 %, ze 2pokojových bytů pak 3 až 5,5% výnos.

Autor:

Nejčtenější

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Uživatelé platebních karet Mastercard a mobilů Apple mohou od 19. února platit pomocí Apple Pay. K dispozici je...

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

První z fotbalových vrcholů jara je tady! Viktoria Plzeň vs. Slavia Praha. Souboj prvních dvou klubů tabulky nabídne...

Odvety českých klubů v Evropské lize! Vsaďte si a získejte 150 Kč

Odvety českých klubů v Evropské lize! Vsaďte si a získejte 150 Kč

Dnes jsou v Evropské lize na programu odvety českých zástupců. Plzeň jede do Záhřebu ve velmi nadějné pozici, když před...

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma

Náš fotbal má dva zástupce ve vyřazovacích bojích Evropské ligy! Týmy Slavie a Plzně se utkají v 1. kole play-off s...

Další z rubriky

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Zaklínadlo zvané rekuperace aneb co je řízené větrání

Zaklínadlo zvané rekuperace aneb co je řízené větrání

Řízené větrání zajišťuje dostatečnou výměnu vzduchu v čase. Nespoléhá se pouze na občasné otevření oken, které je...

Vertikální zahrady - kousek živé přírody v interiéru

Vertikální zahrady - kousek živé přírody v interiéru

Bydlíte a pracujete ve městě a chybí vám více zeleně? Není problém vše rychle napravit. Kus živé přírody v podobě...

Najdete na iDNES.cz