Nové bezpečnostní dveře SHERLOCK F730? Vážný problém zlodějů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Existuje taková unikátní kombinace vlastností bezpečnostních protipožárních dveří, jakou může v současné době nabídnout pouze firma SHERLOCK. Řeč je o novém špičkovém produktu, kterým jsou bezpečnostní dveře F730/4. Ty zcela mění dosavadní vnímání kvality a užitných vlastností podobných výrobků a to hned v několika zásadních bodech.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nové bezpečnostní dveře SHERLOCK F730: Vážný problém zlodějů!

Podstatnou novinkou je stoprocentní garance všech certifikovaných vlastností dveří. O co jde? Vstupní vchodové dveře do bytu jsou, tak jako mnoho jiných stavebních výrobků, vyráběny dle technických norem. "Normované" jsou i základní rozměry, vyrábět lze ale i dveře atypické.

Běžný rozměr dveří je 80 - 90cm šíře a 197 - 210 cm výška. Takové bezpečnostní dveře se obvykle podrobují všem zkouškám: protipožární, protihlukové, tepelně-izolační, a průlomové (bezpečnostní třída). Výsledky zkoušek pak sice platí na dveře menší či větší, ovšem s jasně definovanými limity, a mimo ně certifikované hodnoty neplatí.

Pokud zkoušené dveře 80 x 197 cm zvětšíte na 100 x 210 cm, zvětšíte jejich plochu. Větší prostor, kterým proniká hluk, teplo a vyšší hmotnost dveří - tím se snižuje životnost závěsů atd.

Nové bezpečnostní dveře SHERLOCK F730: Vážný problém zlodějů!

Zkrátka: při zvětšení výrobku od rozměrů zkoušeného vzorku budou hodnoty jednotlivých vlastností reálně horší, než hodnoty uvedené v certifikátech. Certifikáty platit budou, neboť vše je vždy v pásmu tolerance.

Pokud jsou ale ke zkouškám použity dveře v rozměrech maximálních, dojde k opačnému efektu: certifikace je vydána reálně pro velmi velkou plochu, atd. A když jsou následně tyto dveře vyrobeny v běžném rozměru (menší plocha, kratší spáry atd.), budou certifikované hodnoty (zvukový útlum, tepelná izolace apod.) v reálu ještě lepší, než uvádí v certifikáty.

To znamená, že dnes nemusí platit, že všechny certifikované dveře v dané třídě mají reálně shodné technické vlastnosti. V porovnání se špičkovými dveřmi SHERLOCK F730/4 jednoduše nemají. Bezpečnostní dveře F730/4 byly zkoušeny na všechny certifikované parametry v rozměru 110 x 240 cm.

Bezpečnostní dveře, které zákazníkům poslouží minimálně jednu celou generaci

Novinkou jsou C5 cyklovací zkoušky (200 tis. otevření/zavření-uzamčení). Kategorie C5 je nejvyšší možná a deklaruje, proč může SHERLOCK směle tvrdit, že jeho bezpečnostní dveře budou zákazníkům sloužit minimálně jednu celou generaci! Jelikož dveře menšího rozměru, než je zkoušený "obr" vzorek 110 x 240 cm, vydrží ještě mnohem déle a budou ještě lépe izolovat hluk, bránit úniku tepla.

Ovšem i bez logického odvození, proč budou vaše dveře ještě lepší než ty zkoušené, jsou certifikované hodnoty dveří SHERLOCK F730/4 impozantní: C5 zkoušky znamenají při běžném provozu dveří u čtyřčlenné rodiny cca 45 let jejich používání.

Zvukový útlum 43 dB znamená, že dveře izolují hluk ještě lépe, než musí izolovat dveře do pokojů v hotelech či nemocnicích. Tepelná izolace U=1,9 je hodnota, které u celoocelových bezpečnostních dveří snadno nedosáhnete. Odolnost proti vloupání - bezpečnostní třída RC 4. Takovou kombinací vlastností, vám v současné době nenabídne žádný jiný výrobce, než SHERLOCK.

Nové bezpečnostní dveře SHERLOCK F730: Vážný problém zlodějů!

A nejdůležitější na závěr: veškerá certifikace platí pro kompletní dveřní sestavu. Tedy bezpečnostní dveře i se zárubní. Zeptejte se jiných výrobců, zda jimi uváděné parametry platí pro celou sestavu nebo jen pro dveřní křídlo? Ne každý vám bude ochoten "vyložit karty na stůl".

Samozřejmostí je možnost napojení dveří na elektronické ovládání (karty, čipy, čtečky otisků, atd.). Bezpečnostní dveře SHERLOCK F730/4 jsou navíc produktem s doporučením Ministerstva Vnitra ČR a Policie ČR, nabízeného v rámci projektu BEZPEČNÁ ZEMĚ. Podmínkou správně a dlouho fungujících dveří je samozřejmě kvalitní montáž, která poslání bezpečnostních dveří "ODOLAT A CHRÁNIT" mění v realitu.

Investice do vašeho klidu

Bezpečnostní dveře SHERLOCK se tak stávají investicí do vašeho klidu, duševního zdraví a pohody na jednu generaci. Nejméně! SHERLOCK jsou vaše dveře do bezpečí. 

Autor:

Nejčtenější

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Uživatelé platebních karet Mastercard a mobilů Apple mohou od 19. února platit pomocí Apple Pay. K dispozici je...

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

První z fotbalových vrcholů jara je tady! Viktoria Plzeň vs. Slavia Praha. Souboj prvních dvou klubů tabulky nabídne...

Odvety českých klubů v Evropské lize! Vsaďte si a získejte 150 Kč

Odvety českých klubů v Evropské lize! Vsaďte si a získejte 150 Kč

Dnes jsou v Evropské lize na programu odvety českých zástupců. Plzeň jede do Záhřebu ve velmi nadějné pozici, když před...

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma

Náš fotbal má dva zástupce ve vyřazovacích bojích Evropské ligy! Týmy Slavie a Plzně se utkají v 1. kole play-off s...

Další z rubriky

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Dobré ceny energie nestačí. Etický kodex Bohemia Energy zaručí víc

Dobré ceny energie nestačí. Etický kodex Bohemia Energy zaručí víc

Změna dodavatele energií se vyplatí, uvědomuje si to stále více lidí. Ušetřit můžete značné peníze. Vedle ceny ale...

Stavitel a Ligna Bohemia

Stavitel a Ligna Bohemia

Rozhovor s ředitelem Výstaviště Lysá nad Labem, Mgr. Ondřejem Matoušem nejen o výstavách pro odborníky i kutily....

Najdete na iDNES.cz